Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Studena - Nis timetable

monday, 21.10.2019.
05:05 05:55 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 05:05
Gornja Studena, Crkva
arr. 05:06
dep. 05:06
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 05:08
dep. 05:08
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 05:10
dep. 05:10
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 05:20
dep. 05:20
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 05:22
dep. 05:22
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 05:24
dep. 05:24
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 05:31
dep. 05:31
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 05:33
dep. 05:33
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:37
dep. 05:37
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:39
dep. 05:39
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
15.2 km
Nis, EI
arr. 05:47
dep. 05:47
16 km
arr. 05:48
dep. 05:48
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 05:49
dep. 05:49
18 km
arr. 05:50
dep. 05:50
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 05:51
dep. 05:51
19.9 km
arr. 05:53
dep. 05:53
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
21.7 km
06:05 06:55 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 06:05
Gornja Studena, Crkva
arr. 06:06
dep. 06:06
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 06:10
dep. 06:10
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 06:20
dep. 06:20
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 06:22
dep. 06:22
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 06:24
dep. 06:24
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 06:31
dep. 06:31
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 06:33
dep. 06:33
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 06:34
dep. 06:34
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 06:35
dep. 06:35
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:37
dep. 06:37
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:39
dep. 06:39
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15.2 km
Nis, EI
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
arr. 06:48
dep. 06:48
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 06:49
dep. 06:49
18 km
arr. 06:50
dep. 06:50
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:51
dep. 06:51
19.9 km
arr. 06:53
dep. 06:53
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
21.7 km
06:55 07:45 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 06:55
Gornja Studena, Crkva
arr. 06:56
dep. 06:56
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 07:00
dep. 07:00
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 07:01
dep. 07:01
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 07:10
dep. 07:10
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 07:12
dep. 07:12
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 07:21
dep. 07:21
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 07:23
dep. 07:23
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 07:24
dep. 07:24
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 07:25
dep. 07:25
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:27
dep. 07:27
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:29
dep. 07:29
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 07:34
dep. 07:34
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
15.2 km
Nis, EI
arr. 07:37
dep. 07:37
16 km
arr. 07:38
dep. 07:38
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
arr. 07:40
dep. 07:40
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 07:41
dep. 07:41
19.9 km
arr. 07:43
dep. 07:43
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
21.7 km
08:05 08:55 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 08:05
Gornja Studena, Crkva
arr. 08:06
dep. 08:06
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 08:08
dep. 08:08
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 08:10
dep. 08:10
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 08:11
dep. 08:11
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 08:20
dep. 08:20
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 08:24
dep. 08:24
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 08:26
dep. 08:26
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 08:31
dep. 08:31
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 08:33
dep. 08:33
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 08:34
dep. 08:34
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 08:35
dep. 08:35
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:37
dep. 08:37
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:39
dep. 08:39
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
15.2 km
Nis, EI
arr. 08:47
dep. 08:47
16 km
arr. 08:48
dep. 08:48
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
18 km
arr. 08:50
dep. 08:50
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 08:51
dep. 08:51
19.9 km
arr. 08:53
dep. 08:53
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
21.7 km
10:00 10:50 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 10:00
Gornja Studena, Crkva
arr. 10:01
dep. 10:01
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 10:03
dep. 10:03
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 10:05
dep. 10:05
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 10:15
dep. 10:15
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 10:17
dep. 10:17
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 10:19
dep. 10:19
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 10:26
dep. 10:26
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 10:28
dep. 10:28
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 10:29
dep. 10:29
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 10:30
dep. 10:30
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:32
dep. 10:32
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:34
dep. 10:34
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
15.2 km
Nis, EI
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
arr. 10:43
dep. 10:43
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
arr. 10:45
dep. 10:45
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 10:46
dep. 10:46
19.9 km
arr. 10:48
dep. 10:48
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
21.7 km
12:00 12:50 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 12:00
Gornja Studena, Crkva
arr. 12:01
dep. 12:01
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 12:03
dep. 12:03
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 12:05
dep. 12:05
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 12:15
dep. 12:15
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 12:17
dep. 12:17
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 12:19
dep. 12:19
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 12:26
dep. 12:26
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 12:28
dep. 12:28
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 12:29
dep. 12:29
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 12:30
dep. 12:30
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:32
dep. 12:32
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:34
dep. 12:34
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
15.2 km
Nis, EI
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
arr. 12:43
dep. 12:43
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
arr. 12:45
dep. 12:45
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 12:46
dep. 12:46
19.9 km
arr. 12:48
dep. 12:48
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:50
21.7 km
13:00 14:00 (01:00)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 13:00
Gornja Studena, Crkva
arr. 13:01
dep. 13:01
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 13:05
dep. 13:05
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 13:15
dep. 13:15
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 13:17
dep. 13:17
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 13:27
dep. 13:27
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 13:29
dep. 13:29
7.8 km
Prosek, Izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
8.3 km
Prosek, Fontana
arr. 13:34
dep. 13:34
9.1 km
Prosek, Staro selo
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:36
dep. 13:36
11 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 13:41
dep. 13:41
13.9 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 13:42
dep. 13:42
14.3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:43
dep. 13:43
15.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:45
dep. 13:45
16.8 km
Brzi Brod, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
18.2 km
Brzi Brod, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
18.6 km
Nis, EI
arr. 13:49
dep. 13:49
19.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
20.9 km
Nis, Cele kula
arr. 13:52
dep. 13:52
21.5 km
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Nis, Crveni pevac
arr. 13:56
dep. 13:56
23.5 km
arr. 13:58
dep. 13:58
24.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
25.2 km
14:00 14:50 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 14:00
Gornja Studena, Crkva
arr. 14:01
dep. 14:01
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 14:15
dep. 14:15
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 14:17
dep. 14:17
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 14:19
dep. 14:19
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 14:28
dep. 14:28
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 14:29
dep. 14:29
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 14:30
dep. 14:30
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:32
dep. 14:32
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 14:39
dep. 14:39
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
15.2 km
Nis, EI
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
arr. 14:43
dep. 14:43
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
arr. 14:45
dep. 14:45
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 14:46
dep. 14:46
19.9 km
arr. 14:48
dep. 14:48
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
21.7 km
15:00 15:50 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 15:00
Gornja Studena, Crkva
arr. 15:01
dep. 15:01
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 15:03
dep. 15:03
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 15:15
dep. 15:15
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 15:17
dep. 15:17
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 15:19
dep. 15:19
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 15:21
dep. 15:21
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 15:26
dep. 15:26
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 15:28
dep. 15:28
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 15:29
dep. 15:29
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 15:30
dep. 15:30
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:32
dep. 15:32
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:34
dep. 15:34
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
15.2 km
Nis, EI
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
arr. 15:43
dep. 15:43
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 15:44
dep. 15:44
18 km
arr. 15:45
dep. 15:45
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 15:46
dep. 15:46
19.9 km
arr. 15:48
dep. 15:48
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
21.7 km
16:10 17:00 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 16:10
Gornja Studena, Crkva
arr. 16:11
dep. 16:11
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 16:13
dep. 16:13
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 16:15
dep. 16:15
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 16:25
dep. 16:25
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 16:27
dep. 16:27
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 16:29
dep. 16:29
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 16:31
dep. 16:31
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 16:36
dep. 16:36
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 16:38
dep. 16:38
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 16:39
dep. 16:39
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 16:40
dep. 16:40
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:42
dep. 16:42
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:49
dep. 16:49
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
15.2 km
Nis, EI
arr. 16:52
dep. 16:52
16 km
arr. 16:53
dep. 16:53
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 16:54
dep. 16:54
18 km
arr. 16:55
dep. 16:55
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 16:56
dep. 16:56
19.9 km
arr. 16:58
dep. 16:58
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
21.7 km
17:00 17:50 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 17:00
Gornja Studena, Crkva
arr. 17:01
dep. 17:01
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 17:03
dep. 17:03
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 17:05
dep. 17:05
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 17:15
dep. 17:15
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 17:17
dep. 17:17
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 17:19
dep. 17:19
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 17:21
dep. 17:21
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 17:26
dep. 17:26
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 17:28
dep. 17:28
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 17:29
dep. 17:29
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 17:30
dep. 17:30
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:34
dep. 17:34
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:40
dep. 17:40
15.2 km
Nis, EI
arr. 17:42
dep. 17:42
16 km
arr. 17:43
dep. 17:43
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 17:44
dep. 17:44
18 km
arr. 17:45
dep. 17:45
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:46
dep. 17:46
19.9 km
arr. 17:48
dep. 17:48
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
21.7 km
18:25 19:15 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 18:25
Gornja Studena, Crkva
arr. 18:26
dep. 18:26
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 18:30
dep. 18:30
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 18:31
dep. 18:31
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 18:40
dep. 18:40
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 18:42
dep. 18:42
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 18:44
dep. 18:44
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 18:46
dep. 18:46
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 18:51
dep. 18:51
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 18:53
dep. 18:53
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 18:54
dep. 18:54
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 18:55
dep. 18:55
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:59
dep. 18:59
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 19:04
dep. 19:04
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
15.2 km
Nis, EI
arr. 19:07
dep. 19:07
16 km
arr. 19:08
dep. 19:08
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 19:09
dep. 19:09
18 km
arr. 19:10
dep. 19:10
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:11
dep. 19:11
19.9 km
arr. 19:13
dep. 19:13
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
21.7 km
20:25 21:15 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 20:25
Gornja Studena, Crkva
arr. 20:26
dep. 20:26
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 20:30
dep. 20:30
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 20:40
dep. 20:40
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 20:42
dep. 20:42
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 20:44
dep. 20:44
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 20:46
dep. 20:46
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 20:51
dep. 20:51
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 20:53
dep. 20:53
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 20:54
dep. 20:54
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 20:55
dep. 20:55
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:57
dep. 20:57
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:59
dep. 20:59
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 21:05
dep. 21:05
15.2 km
Nis, EI
arr. 21:07
dep. 21:07
16 km
arr. 21:08
dep. 21:08
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 21:09
dep. 21:09
18 km
arr. 21:10
dep. 21:10
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 21:11
dep. 21:11
19.9 km
arr. 21:13
dep. 21:13
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
21.7 km
21:10 22:00 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 21:10
Gornja Studena, Crkva
arr. 21:11
dep. 21:11
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 21:13
dep. 21:13
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 21:15
dep. 21:15
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 21:25
dep. 21:25
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 21:27
dep. 21:27
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 21:29
dep. 21:29
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 21:31
dep. 21:31
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 21:36
dep. 21:36
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 21:38
dep. 21:38
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 21:39
dep. 21:39
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 21:40
dep. 21:40
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:44
dep. 21:44
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 21:49
dep. 21:49
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 21:50
dep. 21:50
15.2 km
Nis, EI
arr. 21:52
dep. 21:52
16 km
arr. 21:53
dep. 21:53
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 21:54
dep. 21:54
18 km
arr. 21:55
dep. 21:55
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 21:56
dep. 21:56
19.9 km
arr. 21:58
dep. 21:58
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 22:00
21.7 km
22:15 23:05 (00:50)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Studena, Okretnica
dep. 22:15
Gornja Studena, Crkva
arr. 22:16
dep. 22:16
0.9 km
Donja Studena, Skola
arr. 22:18
dep. 22:18
1.4 km
Donja Studena, Cesma
arr. 22:20
dep. 22:20
1.8 km
Donja Studena, Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Cukljenik kod Nisa, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
3.6 km
Cukljenik kod Nisa, Izletiste
arr. 22:30
dep. 22:30
4.3 km
Jelasnica kod Nisa, Okretnica
arr. 22:32
dep. 22:32
5.3 km
Jelasnica kod Nisa, Izlaz
arr. 22:34
dep. 22:34
5.5 km
Jelasnica kod Nisa, Selo
arr. 22:36
dep. 22:36
6 km
Jelasnica kod Nisa, OS Duro Jaksic
arr. 22:41
dep. 22:41
6.7 km
Jelasnica kod Nisa, Jelasnicki hanovi
arr. 22:43
dep. 22:43
7.8 km
Niska Banja, Kozara
arr. 22:44
dep. 22:44
10.4 km
Niska Banja, Jelasnicki put
arr. 22:45
dep. 22:45
11.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 22:47
dep. 22:47
12.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:49
dep. 22:49
13.4 km
Brzi Brod, 2
arr. 22:54
dep. 22:54
14.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 22:55
dep. 22:55
15.2 km
Nis, EI
arr. 22:57
dep. 22:57
16 km
arr. 22:58
dep. 22:58
17.4 km
Nis, Cele kula
arr. 22:59
dep. 22:59
18 km
arr. 23:00
dep. 23:00
19.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 23:01
dep. 23:01
19.9 km
arr. 23:03
dep. 23:03
20.7 km
Nis, Bus station
arr. 23:05
21.7 km

Naselja Gornja Studena i Nis su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Studena je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.