Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Rogatica - Backa Topola timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:15 06:50 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 06:15
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 06:31
dep. 06:31
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 06:35
dep. 06:35
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 06:39
dep. 06:39
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 06:50
25 km
07:30 08:05 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 07:30
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 07:43
dep. 07:43
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 07:46
dep. 07:46
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 07:50
dep. 07:50
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 07:53
dep. 07:53
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 07:54
dep. 07:54
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 08:05
25 km
12:15 12:50 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 12:15
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 12:31
dep. 12:31
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 12:35
dep. 12:35
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 12:39
dep. 12:39
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 12:48
dep. 12:48
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 12:50
25 km
13:10 13:45 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 13:10
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 13:23
dep. 13:23
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 13:26
dep. 13:26
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 13:30
dep. 13:30
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 13:33
dep. 13:33
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 13:34
dep. 13:34
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 13:43
dep. 13:43
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:45
25 km
16:15 16:50 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 16:15
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 16:31
dep. 16:31
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 16:35
dep. 16:35
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 16:39
dep. 16:39
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:45
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 16:48
dep. 16:49
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:50
25 km
Gornja Rogatica - Backa Topola timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:15 06:50 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 06:15
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 06:31
dep. 06:31
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 06:35
dep. 06:35
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 06:39
dep. 06:39
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 06:50
25 km
07:30 08:05 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 07:30
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 07:43
dep. 07:43
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 07:46
dep. 07:46
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 07:50
dep. 07:50
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 07:53
dep. 07:53
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 07:54
dep. 07:54
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 08:03
dep. 08:03
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 08:05
25 km
12:15 12:50 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 12:15
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 12:31
dep. 12:31
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 12:35
dep. 12:35
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 12:39
dep. 12:39
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 12:48
dep. 12:48
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 12:50
25 km
13:10 13:45 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 13:10
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 13:18
dep. 13:18
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 13:23
dep. 13:23
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 13:26
dep. 13:26
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 13:30
dep. 13:30
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 13:33
dep. 13:33
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 13:34
dep. 13:34
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 13:43
dep. 13:43
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:45
25 km
16:15 16:50 (00:35)
Ekonomija GranicarBus station
The timetable is valid until: 17.07.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Rogatica, Ekonomija Granicar
dep. 16:15
Gornja Rogatica, Pruga
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Gornja Rogatica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Gornja Rogatica, Groblje
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Ekonomija Pobeda
arr. 16:31
dep. 16:31
9.5 km
Krivaja kod Bačke Topole, Hotel
arr. 16:35
dep. 16:35
11.6 km
Backi Sokolac, Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
14.9 km
Backi Sokolac, Crkva
arr. 16:39
dep. 16:39
15.6 km
Tomislavci, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:45
20.2 km
Backa Topola, Gostovic kafana
arr. 16:48
dep. 16:49
24 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:50
25 km

Naselja Gornja Rogatica i Backa Topola su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Rogatica je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.