Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Golubinje - Pozarevac timetable

friday, 10.07.2020.
01:44 04:27 (02:43)
Bele VodeMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 01:44
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
3.1 km
Golubinje
arr. 01:49
dep. 01:49
5.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 01:55
dep. 01:55
11.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
16.7 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
20.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
30 km
Dobra, S
arr. 02:36
dep. 02:36
49.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 02:47
dep. 02:47
62.6 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
69.2 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
72.4 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
75 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
77.7 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
79.2 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
80.4 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
81.2 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
84.1 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
87.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
90.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
91.8 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
92.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
93.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
97.1 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
98.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
99.5 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
103.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
107.7 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
108.2 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
110.5 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
111.2 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
112.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
114.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
118.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
123 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
126.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
126.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
127.6 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
128.3 km
07:02 09:50 (02:48)
Bele VodeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 07:02
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Golubinje
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
29 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
52 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
64 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
77 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
81 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
84 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
87 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
95 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
100 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
103 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
108 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
111 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
113 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
122 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
129 km
10:54 13:47 (02:53)
Bele VodeMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 10:54
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Golubinje
arr. 10:59
dep. 10:59
5.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 11:05
dep. 11:05
11.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
16.7 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
20.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
30 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
49.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
62.6 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
69.2 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
72.4 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
75 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
77.7 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
79.2 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
80.4 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
81.2 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
84.1 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
87.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
90.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
91.8 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
92.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
93.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
97.1 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
98.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
99.5 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
103.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
107.7 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
108.2 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
110.5 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
111.2 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
112.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
114.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
118.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
123 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
126.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
126.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
127.6 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
128.3 km
17:09 20:02 (02:53)
Bele VodeMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 17:09
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
3.1 km
Golubinje
arr. 17:14
dep. 17:14
5.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
16.7 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
20.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Dobra, S
arr. 18:04
dep. 18:04
49.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
62.6 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
69.2 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
72.4 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
75 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
77.7 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
79.2 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
80.4 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
81.2 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
84.1 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
87.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
90.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
91.8 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
92.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
93.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
97.1 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
98.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
99.5 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
103.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
107.7 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
108.2 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
110.5 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
111.2 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
112.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
114.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
118.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
123 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
126.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
126.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
127.6 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
128.3 km
Golubinje - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
01:44 04:27 (02:43)
Bele VodeMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 01:44
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
3.1 km
Golubinje
arr. 01:49
dep. 01:49
5.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 01:55
dep. 01:55
11.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
16.7 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
20.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
30 km
Dobra, S
arr. 02:36
dep. 02:36
49.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 02:47
dep. 02:47
62.6 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
69.2 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
72.4 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
75 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
77.7 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
79.2 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
80.4 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
81.2 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
84.1 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
87.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
90.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
91.8 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
92.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
93.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
97.1 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
98.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
99.5 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
103.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
107.7 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
108.2 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
110.5 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
111.2 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
112.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
114.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
118.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
123 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
126.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
126.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
127.6 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
128.3 km
07:02 09:50 (02:48)
Bele VodeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 07:02
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Golubinje
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
29 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
52 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
64 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
77 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
81 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
84 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
87 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
95 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
100 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
103 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
108 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
111 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
113 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
122 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
129 km
10:54 13:47 (02:53)
Bele VodeMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 10:54
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
3.1 km
Golubinje
arr. 10:59
dep. 10:59
5.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 11:05
dep. 11:05
11.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
16.7 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
20.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
30 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
49.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
62.6 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
69.2 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
72.4 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
75 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
77.7 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
79.2 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
80.4 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
81.2 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
84.1 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
87.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
90.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
91.8 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
92.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
93.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
97.1 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
98.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
99.5 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
103.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
107.7 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
108.2 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
110.5 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
111.2 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
112.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
114.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
118.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
123 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
126.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
126.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
127.6 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
128.3 km
17:09 20:02 (02:53)
Bele VodeMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubinje, Bele Vode
dep. 17:09
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
3.1 km
Golubinje
arr. 17:14
dep. 17:14
5.3 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
11.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
16.7 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
20.1 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Dobra, S
arr. 18:04
dep. 18:04
49.9 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
62.6 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
69.2 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
72.4 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
75 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
77.7 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
79.2 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
80.4 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
81.2 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
84.1 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
87.9 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
90.8 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
91.8 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
92.6 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
93.7 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
97.1 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
98.5 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
99.5 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
103.6 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
107.7 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
108.2 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
110.5 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
111.2 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
112.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
114.5 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
118.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
123 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
126.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
126.9 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
127.6 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
128.3 km

Naselja Golubinje i Pozarevac su međusobno udaljena ~129 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 43min., a najduže 02h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubinje je u 01:44 h, dok je poslednji polazak u 17:09 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Golubinje - Pozarevac iznosi od 7,36 EUR do 7,36 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.