Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golubac - Veliko Gradiste timetable

saturday, 20.07.2019.
02:53 03:29 (00:36)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
24.5 km
06:41 07:30 (00:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
24.5 km
08:35 09:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 08:35
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
18 km
12:06 12:50 (00:44)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
24.5 km
18:21 19:05 (00:44)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
24.5 km
Golubac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
02:53 03:29 (00:36)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
24.5 km
06:41 07:30 (00:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
24.5 km
08:35 09:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 08:35
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
18 km
12:06 12:50 (00:44)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
24.5 km
14:56 15:45 (00:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 14:56
Golubac, Dedine
arr. 15:00
dep. 15:00
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:20
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
11.2 km
Ponikve
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Branicevo, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 15:36
dep. 15:36
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:39
dep. 15:39
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:41
dep. 15:41
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:45
24.5 km
18:21 19:05 (00:44)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
24.5 km

Naselja Golubac i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubac je u 02:53 h, dok je poslednji polazak u 18:21 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Golubac - Veliko Gradiste iznosi od 2,02 EUR do 2,02 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.