Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golubac - Pozarevac timetable

wednesday, 16.10.2019.
02:53 04:27 (01:34)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
38.5 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
42 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
59.1 km
05:35 06:40 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 05:35
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Usije, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Bikinje, Raskrsnica za Baric
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Ponikve
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Branicevo, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Kusice, Krak
arr. 05:49
dep. 05:49
12 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 05:55
dep. 06:00
18 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
23 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Djurakovo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Majilovac, I - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
34 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
36 km
Beranje, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
38 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
42 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
52 km
06:41 08:27 (01:46)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
38.5 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
59.1 km
08:35 09:50 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Closed sales
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 08:35
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
23 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
34 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
36 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
52 km
12:06 13:47 (01:41)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
38.5 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
42 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
59.1 km
14:56 16:42 (01:46)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 14:56
Golubac, Dedine
arr. 15:00
dep. 15:00
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:20
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
11.2 km
Ponikve
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Branicevo, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 15:36
dep. 15:36
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:39
dep. 15:39
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:41
dep. 15:41
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:45
dep. 15:45
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 15:51
dep. 15:51
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:53
dep. 15:53
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 16:05
dep. 16:05
38.5 km
Majilovac, II
arr. 16:06
dep. 16:06
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 16:09
dep. 16:09
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 16:10
dep. 16:10
42 km
Beranje, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:15
dep. 16:15
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:20
dep. 16:20
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:35
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:39
dep. 16:39
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:41
dep. 16:41
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:42
59.1 km
18:21 20:02 (01:41)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
38.5 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
42 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
59.1 km

Naselja Golubac i Pozarevac su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubac je u 02:53 h, dok je poslednji polazak u 18:21 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Golubac - Pozarevac iznosi od 3,86 EUR do 3,86 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.