Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golubac - Pozarevac timetable

saturday, 25.06.2022.
02:53 04:27 (01:34)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
30.3 km
arr. 03:43
dep. 03:43
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
42 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
59.1 km
06:41 08:27 (01:46)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
30.3 km
arr. 07:44
dep. 07:44
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:51
dep. 07:51
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
59.1 km
12:06 13:47 (01:41)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
30.3 km
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
42 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
59.1 km
18:21 20:02 (01:41)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
30.3 km
arr. 19:19
dep. 19:19
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
42 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
59.1 km
Golubac - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
02:53 04:27 (01:34)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
30.3 km
arr. 03:43
dep. 03:43
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
42 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
59.1 km
06:41 08:27 (01:46)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
30.3 km
arr. 07:44
dep. 07:44
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 07:51
dep. 07:51
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
59.1 km
12:06 13:47 (01:41)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
30.3 km
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
42 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
59.1 km
18:21 20:02 (01:41)
RidanMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
30.3 km
arr. 19:19
dep. 19:19
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
38.5 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
42 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
49.7 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
59.1 km

Naselja Golubac i Pozarevac su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 34min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubac je u 02:53 h, dok je poslednji polazak u 18:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.