Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golubac - Kucevo timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km
Golubac - Kucevo timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km
Golubac - Kucevo timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km
Golubac - Kucevo timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km
Golubac - Kucevo timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km
Golubac - Kucevo timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km
Golubac - Kucevo timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
06:15 07:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 06:15
Usije, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Ponikve
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Branicevo, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Donja Krusevica
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Suvajic
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Miljevic
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Mrckovac
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Klenje kod Golupca
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Dusmanic
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Zelenik, Kriva Međa
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Zelenik
arr. 06:54
dep. 07:15
27 km
Vukovic
arr. 07:17
dep. 07:17
28 km
Srpce
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Ljesnica
arr. 07:23
dep. 07:23
32 km
Sena
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
39 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 07:38
dep. 07:38
42 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 07:42
dep. 07:42
44 km
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
45 km
Kucevo, Bus station
arr. 07:50
47 km

Naselja Golubac i Kucevo su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 06:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.