Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Golubac - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 23.03.2019.
02:53 05:35 (02:42)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
38.5 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
42 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:27
dep. 05:27
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:35
138.1 km
06:41 09:40 (02:59)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
38.5 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
dep. 08:27
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:27
dep. 09:27
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:40
138.1 km
08:35 11:00 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 08:35
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Branicevo
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
23 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
34 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
36 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
138 km
12:06 14:55 (02:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
38.5 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
42 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:47
dep. 14:47
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
138.1 km
18:21 21:10 (02:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
38.5 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
42 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:02
dep. 21:02
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
138.1 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
02:53 05:35 (02:42)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 02:53
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
11.2 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
12 km
Branicevo
arr. 03:17
dep. 03:17
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
38.5 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
42 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:27
dep. 05:27
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:35
138.1 km
06:41 09:40 (02:59)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 06:41
Golubac, Dedine
arr. 06:45
dep. 06:45
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:05
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
11.2 km
Ponikve
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Branicevo
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 07:21
dep. 07:21
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 07:24
dep. 07:24
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 07:26
dep. 07:26
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 07:36
dep. 07:36
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
38.5 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
42 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
dep. 08:27
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:27
dep. 09:27
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:40
138.1 km
08:35 11:00 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,40 EUR
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Bus station
dep. 08:35
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Branicevo
arr. 08:47
dep. 08:47
10 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
23 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
26 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
34 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
36 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:00
138 km
12:06 14:55 (02:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 12:06
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
11.2 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Branicevo
arr. 12:38
dep. 12:38
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
38.5 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
42 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:47
dep. 14:47
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:55
138.1 km
14:56 17:50 (02:54)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 14:56
Golubac, Dedine
arr. 15:00
dep. 15:00
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:20
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
11.2 km
Ponikve
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Branicevo
arr. 15:33
dep. 15:33
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 15:36
dep. 15:36
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 15:39
dep. 15:39
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 15:41
dep. 15:41
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:45
dep. 15:45
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 15:51
dep. 15:51
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:53
dep. 15:53
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 16:05
dep. 16:05
38.5 km
Majilovac, II
arr. 16:06
dep. 16:06
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 16:09
dep. 16:09
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 16:10
dep. 16:10
42 km
Beranje, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:15
dep. 16:15
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:20
dep. 16:20
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:35
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:39
dep. 16:39
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:41
dep. 16:41
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:42
dep. 16:42
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:42
dep. 17:42
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:50
138.1 km
18:21 21:10 (02:49)
Ridan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Golubac, Ridan
dep. 18:21
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
3.2 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
5.8 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
8.5 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
11.2 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Branicevo
arr. 18:53
dep. 18:53
14.9 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
18.7 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
21.6 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
22.6 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
23.4 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
24.5 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
27.9 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
29.3 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
30.3 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
34.4 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
38.5 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
39 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
41.3 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
42 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
43 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
45.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
49.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
53.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
56.9 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
57.7 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
58.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
59.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:02
dep. 21:02
134.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
138.1 km

Naselja Golubac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~139 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golubac je u 02:53 h, dok je poslednji polazak u 18:21 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Golubac - Beograd (Belgrade) iznosi od 8,40 EUR do 8,40 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.