Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golobok - Smederevska Palanka timetable

thursday, 27.02.2020.
05:50 06:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 05:50
Golobok, Tri cvora
arr. 05:53
dep. 05:53
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 05:55
dep. 05:55
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 05:57
dep. 05:57
4.6 km
Golobok, Put
arr. 05:59
dep. 05:59
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 06:04
dep. 06:04
7.6 km
Grcac
arr. 06:06
dep. 06:06
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 06:08
dep. 06:08
9 km
Grcac, Talijani
arr. 06:10
dep. 06:10
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 06:12
dep. 06:12
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 06:14
dep. 06:14
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 06:15
dep. 06:15
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:16
dep. 06:16
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 06:18
dep. 06:18
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:20
14.6 km
07:10 07:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 07:10
Golobok, Tri cvora
arr. 07:13
dep. 07:13
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 07:15
dep. 07:15
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 07:17
dep. 07:17
4.6 km
Golobok, Put
arr. 07:19
dep. 07:19
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 07:24
dep. 07:24
7.6 km
Grcac
arr. 07:26
dep. 07:26
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Grcac, Talijani
arr. 07:30
dep. 07:30
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 07:32
dep. 07:32
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 07:34
dep. 07:34
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 07:36
dep. 07:36
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 07:38
dep. 07:38
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:40
14.6 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 11:00
Golobok, Tri cvora
arr. 11:03
dep. 11:03
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 11:05
dep. 11:05
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 11:07
dep. 11:07
4.6 km
Golobok, Put
arr. 11:09
dep. 11:09
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 11:11
dep. 11:11
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 11:14
dep. 11:14
7.6 km
Grcac
arr. 11:16
dep. 11:16
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Grcac, Talijani
arr. 11:20
dep. 11:20
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 11:24
dep. 11:24
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 11:25
dep. 11:25
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 11:26
dep. 11:26
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 11:28
dep. 11:28
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:30
14.6 km
12:32 12:49 (00:17)
PutBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok, Put
dep. 12:32
Grcac
arr. 12:36
dep. 12:36
2.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 12:42
dep. 12:42
7 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:49
9 km
12:45 13:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 12:45
Golobok, Tri cvora
arr. 12:48
dep. 12:48
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 12:50
dep. 12:50
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 12:52
dep. 12:52
4.6 km
Golobok, Put
arr. 12:54
dep. 12:54
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 12:59
dep. 12:59
7.6 km
Grcac
arr. 13:01
dep. 13:01
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 13:03
dep. 13:03
9 km
Grcac, Talijani
arr. 13:05
dep. 13:05
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 13:07
dep. 13:07
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 13:09
dep. 13:09
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 13:10
dep. 13:10
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 13:11
dep. 13:11
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 13:13
dep. 13:13
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:15
14.6 km
14:05 14:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 14:05
Golobok, Tri cvora
arr. 14:08
dep. 14:08
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 14:10
dep. 14:10
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 14:12
dep. 14:12
4.6 km
Golobok, Put
arr. 14:14
dep. 14:14
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 14:16
dep. 14:16
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 14:19
dep. 14:19
7.6 km
Grcac
arr. 14:21
dep. 14:21
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Grcac, Talijani
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 14:27
dep. 14:27
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 14:29
dep. 14:29
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 14:30
dep. 14:30
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 14:31
dep. 14:31
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 14:33
dep. 14:33
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:35
14.6 km
17:55 18:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 17:55
Golobok, Tri cvora
arr. 17:58
dep. 17:58
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 18:00
dep. 18:00
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 18:02
dep. 18:02
4.6 km
Golobok, Put
arr. 18:04
dep. 18:04
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 18:06
dep. 18:06
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 18:09
dep. 18:09
7.6 km
Grcac
arr. 18:11
dep. 18:11
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 18:13
dep. 18:13
9 km
Grcac, Talijani
arr. 18:15
dep. 18:15
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 18:17
dep. 18:17
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 18:19
dep. 18:19
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 18:20
dep. 18:20
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 18:21
dep. 18:21
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 18:23
dep. 18:23
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:25
14.6 km
20:45 21:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golobok
dep. 20:45
Golobok, Tri cvora
arr. 20:48
dep. 20:48
1.4 km
Golobok, Ekonomija
arr. 20:50
dep. 20:50
2.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 20:52
dep. 20:52
4.6 km
Golobok, Put
arr. 20:54
dep. 20:54
5.6 km
Grcac, Jancici
arr. 20:56
dep. 20:56
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 20:59
dep. 20:59
7.6 km
Grcac
arr. 21:01
dep. 21:01
8.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 21:03
dep. 21:03
9 km
Grcac, Talijani
arr. 21:05
dep. 21:05
9.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 21:07
dep. 21:07
10.2 km
Grcac, Cubura
arr. 21:09
dep. 21:09
11.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 21:10
dep. 21:10
11.7 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 21:11
dep. 21:11
12.6 km
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 21:13
dep. 21:13
13.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 21:15
14.6 km

Naselja Golobok i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golobok je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.