Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Golema Njiva - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
06:45 07:58 (01:13)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 06:45
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Crkovnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Drcevac
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
12 km
Bogojevce
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Navalin, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Leskovac, Legas
arr. 07:58
20 km
15:15 16:11 (00:56)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 15:15
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Crkovnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Drcevac
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Bogojevce
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Navalin, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 16:09
dep. 16:09
19 km
Leskovac, Legas
arr. 16:11
20 km
Golema Njiva - Leskovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:45 07:58 (01:13)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 06:45
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Crkovnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Drcevac
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
12 km
Bogojevce
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Navalin, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Leskovac, Legas
arr. 07:58
20 km
15:15 16:11 (00:56)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 15:15
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Crkovnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Drcevac
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Bogojevce
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Navalin, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 16:09
dep. 16:09
19 km
Leskovac, Legas
arr. 16:11
20 km
Golema Njiva - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:45 07:58 (01:13)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 06:45
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Crkovnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Drcevac
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
12 km
Bogojevce
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Navalin, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Leskovac, Legas
arr. 07:58
20 km
15:15 16:11 (00:56)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 15:15
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Crkovnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Drcevac
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Bogojevce
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Navalin, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 16:09
dep. 16:09
19 km
Leskovac, Legas
arr. 16:11
20 km
Golema Njiva - Leskovac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:45 07:58 (01:13)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 06:45
Oraovica kod Grdelice
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Crkovnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Drcevac
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Jasunja
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Zlokucane kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
12 km
Bogojevce
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Navalin, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Leskovac, Legas
arr. 07:58
20 km
15:15 16:11 (00:56)
Legas
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Golema Njiva
dep. 15:15
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Crkovnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Drcevac
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Bogojevce, Moravski most
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Bogojevce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Bogojevce
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Navalin, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Leskovac, Naselje Obrada Lucica
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 16:09
dep. 16:09
19 km
Leskovac, Legas
arr. 16:11
20 km

Naselja Golema Njiva i Leskovac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Golema Njiva je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.