Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gola Glava - Valjevo timetable

saturday, 01.04.2023.
08:00 09:00 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 08:00
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 08:11
dep. 08:11
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 08:27
dep. 08:27
9.5 km
Kotesica
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Kotesica, Susara
arr. 08:30
dep. 08:30
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
11 km
Rabas
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 08:37
dep. 08:37
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 08:43
dep. 08:43
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 08:56
dep. 08:56
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
21 km
08:00 09:00 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 08:00
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 08:11
dep. 08:11
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 08:27
dep. 08:27
9.5 km
Kotesica
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Kotesica, Susara
arr. 08:30
dep. 08:30
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
11 km
Rabas
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 08:37
dep. 08:37
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 08:43
dep. 08:43
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 08:56
dep. 08:56
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
21 km
18:45 19:45 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 18:45
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 19:02
dep. 19:02
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 19:11
dep. 19:11
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 19:12
dep. 19:12
9.5 km
Kotesica
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Kotesica, Susara
arr. 19:15
dep. 19:15
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Rabas
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 19:31
dep. 19:31
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 19:37
dep. 19:37
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 19:40
dep. 19:40
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
21 km
18:45 19:45 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 18:45
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 19:02
dep. 19:02
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 19:11
dep. 19:11
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 19:12
dep. 19:12
9.5 km
Kotesica
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Kotesica, Susara
arr. 19:15
dep. 19:15
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Rabas
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 19:31
dep. 19:31
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 19:37
dep. 19:37
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 19:40
dep. 19:40
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
21 km
20:28 20:57 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 20:28
Slatina kod Uba, Benzinska pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
4.7 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
5.8 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
7.7 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
12.4 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
15.6 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
22.7 km
Gola Glava - Valjevo timetable
Departures on: sunday, 02.04.2023.
08:00 09:00 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 08:00
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 08:11
dep. 08:11
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 08:27
dep. 08:27
9.5 km
Kotesica
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Kotesica, Susara
arr. 08:30
dep. 08:30
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
11 km
Rabas
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 08:37
dep. 08:37
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 08:43
dep. 08:43
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 08:56
dep. 08:56
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
21 km
08:00 09:00 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 08:00
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 08:08
dep. 08:08
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 08:11
dep. 08:11
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 08:27
dep. 08:27
9.5 km
Kotesica
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Kotesica, Susara
arr. 08:30
dep. 08:30
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
11 km
Rabas
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 08:37
dep. 08:37
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 08:43
dep. 08:43
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 08:52
dep. 08:52
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 08:56
dep. 08:56
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
21 km
18:45 19:45 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 18:45
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 19:02
dep. 19:02
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 19:11
dep. 19:11
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 19:12
dep. 19:12
9.5 km
Kotesica
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Kotesica, Susara
arr. 19:15
dep. 19:15
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Rabas
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 19:31
dep. 19:31
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 19:37
dep. 19:37
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 19:40
dep. 19:40
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
21 km
18:45 19:45 (01:00)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 18:45
Joseva kod Valjeva, A. vila
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Joseva kod Valjeva, D. rad
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Joseva kod Valjeva, Mat. kuce
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Kotesica, Panin sokak
arr. 19:02
dep. 19:02
6 km
Kotesica, Jer. kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Kotesica, J. kuce
arr. 19:11
dep. 19:11
9 km
Kotesica, V. kuce
arr. 19:12
dep. 19:12
9.5 km
Kotesica
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Kotesica, Susara
arr. 19:15
dep. 19:15
10.5 km
Rabas, S. kuce
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Rabas
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Donja Bukovica, Caric
arr. 19:22
dep. 19:22
13 km
Radevo Selo, Sumarice
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Radevo Selo, Krunic polje
arr. 19:31
dep. 19:31
16 km
Radevo Selo, D. kuce
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 19:37
dep. 19:37
18 km
Valjevo, Boricevac
arr. 19:40
dep. 19:40
19 km
Valjevo, Vrabac
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Valjevo, Jadar
arr. 19:42
dep. 19:42
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
21 km
20:28 20:57 (00:29)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gola Glava, Intersection
dep. 20:28
Slatina kod Uba, Benzinska pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
4.7 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
5.8 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
7.7 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
10.9 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
12.4 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
15.6 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
22.7 km

Naselja Gola Glava i Valjevo su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gola Glava je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.