Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gojna Gora - Cacak timetable

wednesday, 17.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km
Gojna Gora - Cacak timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km
Gojna Gora - Cacak timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km
Gojna Gora - Cacak timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km
Gojna Gora - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km
Gojna Gora - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km
Gojna Gora - Cacak timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
08:00 09:30 (01:30)
Dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gojna Gora, Dom
dep. 08:00
Gojna Gora, Šišovići - Sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Gojna Gora, Jovičići
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Gojna Gora, Šumljakovina
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Gojna Gora, Pjevčevići
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Gojna Gora, Kevulj. Kuće
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Gojna Gora, Šiljkovica
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Gojna Gora, Ravnine
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Gojna Gora, Sandžik Vode
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Gojna Gora, Veliko Polje
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Gojna Gora, Carine
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Gojna Gora, Potrkanje
arr. 08:35
dep. 08:35
17 km
Prijevor, Kabl. Put
arr. 08:36
dep. 08:36
18 km
Prijevor, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
19 km
Prijevor, Crkvište
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Prijevor, Lazino Brdo
arr. 08:41
dep. 08:41
21 km
Prijevor, Ilića Kuće
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Prijevor, Caganje
arr. 08:55
dep. 08:55
25.7 km
Prijevor, Jelenko Savić
arr. 08:56
dep. 08:56
26 km
Prijevor, Železnički Most
arr. 08:57
dep. 08:57
26.7 km
Prijevor, Ćukan Kuće
arr. 08:59
dep. 08:59
27 km
Prijevor, Rujak
arr. 09:00
dep. 09:00
28 km
Prijevor, Ž.st.
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Prijevor, Škola
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Trbusani, Simeunovići
arr. 09:07
dep. 09:07
32 km
Trbusani, Zarin Gaj
arr. 09:10
dep. 09:10
33 km
Trbusani, Divlje Polje
arr. 09:12
dep. 09:12
34 km
Trbusani, Bare
arr. 09:14
dep. 09:14
35 km
Trbusani, Ž.st.
arr. 09:17
dep. 09:17
36 km
Cacak, Moravac
arr. 09:19
dep. 09:19
37 km
Cacak, Novo Naselje
arr. 09:20
dep. 09:20
38 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:22
dep. 09:22
39 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Cacak, Bus station
arr. 09:30
42 km

Naselja Gojna Gora i Cacak su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gojna Gora je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 08:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.