Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Godacica - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:50 05:45 (00:55)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 04:50
Godacica, Gledicki most
arr. 04:51
dep. 04:51
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 04:52
dep. 04:52
1.3 km
Godacica
arr. 04:53
dep. 04:53
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.7 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:55
dep. 04:55
3.6 km
Godacica, Crna reka
arr. 05:02
dep. 05:02
8.5 km
Godacica, Stevanovici
arr. 05:01
dep. 05:01
7.4 km
Godacica, Mijailovici
arr. 05:00
dep. 05:00
6.9 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Godacica, Gajici
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Ravanica, Beljice
arr. 05:04
dep. 05:04
9.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 05:27
dep. 05:27
17.7 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 05:26
dep. 05:26
17.2 km
Ravanica, Starcevici
arr. 05:25
dep. 05:25
16.7 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 05:23
dep. 05:23
16.1 km
Ravanica, Skola
arr. 05:21
dep. 05:21
15.4 km
Ravanica, Groblje
arr. 05:19
dep. 05:19
14.8 km
Ravanica
arr. 05:17
dep. 05:17
14.1 km
Lesevo, Velika reka
arr. 05:33
dep. 05:33
22.5 km
Lesevo, Cesma
arr. 05:32
dep. 05:32
21.6 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 05:31
dep. 05:31
20.7 km
Lesevo
arr. 05:31
dep. 05:31
20.4 km
Cukojevac, Jasen
arr. 05:34
dep. 05:34
23.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 05:35
dep. 05:35
24.4 km
Cukojevac
arr. 05:36
dep. 05:36
25.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:37
dep. 05:37
27.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
28.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:39
dep. 05:39
30.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
32.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
33.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:42
dep. 05:42
36.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:43
dep. 05:43
38.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 05:44
dep. 05:44
39.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:45
39.9 km
08:20 09:30 (01:10)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 08:20
Godacica, Gledicki most
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 08:22
dep. 08:22
1.3 km
Godacica
arr. 08:23
dep. 08:23
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 08:24
dep. 08:24
2.7 km
Godacica, Zabin potok
arr. 08:25
dep. 08:25
3.6 km
Godacica, Crna reka
arr. 08:32
dep. 08:32
8.5 km
Godacica, Stevanovici
arr. 08:31
dep. 08:31
7.4 km
Godacica, Mijailovici
arr. 08:30
dep. 08:30
6.9 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 08:29
dep. 08:29
6.5 km
Godacica, Gajici
arr. 08:33
dep. 08:33
9 km
Ravanica, Beljice
arr. 08:34
dep. 08:34
9.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 08:59
dep. 08:59
17.7 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 08:57
dep. 08:57
17.2 km
Ravanica, Starcevici
arr. 08:55
dep. 08:55
16.7 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
16.1 km
Ravanica, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
15.4 km
Ravanica, Groblje
arr. 08:49
dep. 08:49
14.8 km
Ravanica
arr. 08:47
dep. 08:47
14.1 km
Lesevo, Velika reka
arr. 09:14
dep. 09:14
22.5 km
Lesevo, Cesma
arr. 09:12
dep. 09:12
21.6 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 09:10
dep. 09:10
20.7 km
Lesevo
arr. 09:06
dep. 09:06
20.4 km
Cukojevac, Jasen
arr. 09:16
dep. 09:16
23.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 09:18
dep. 09:18
24.4 km
Cukojevac
arr. 09:19
dep. 09:19
25.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 09:20
dep. 09:20
27.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 09:23
dep. 09:23
30.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
32.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
33.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:27
dep. 09:27
36.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 09:28
dep. 09:28
38.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 09:29
dep. 09:29
39.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:30
39.9 km
12:50 14:00 (01:10)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 12:50
Godacica, Gledicki most
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
Godacica
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:54
dep. 12:54
2.7 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:55
dep. 12:55
3.6 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:02
dep. 13:02
8.5 km
Godacica, Stevanovici
arr. 13:01
dep. 13:01
7.4 km
Godacica, Mijailovici
arr. 13:00
dep. 13:00
6.9 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Godacica, Gajici
arr. 13:03
dep. 13:03
9 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:04
dep. 13:04
9.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:29
dep. 13:29
17.7 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Ravanica, Starcevici
arr. 13:25
dep. 13:25
16.7 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 13:23
dep. 13:23
16.1 km
Ravanica, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
15.4 km
Ravanica, Groblje
arr. 13:19
dep. 13:19
14.8 km
Ravanica
arr. 13:17
dep. 13:17
14.1 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:44
dep. 13:44
22.5 km
Lesevo, Cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
21.6 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 13:40
dep. 13:40
20.7 km
Lesevo
arr. 13:36
dep. 13:36
20.4 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:46
dep. 13:46
23.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:48
dep. 13:48
24.4 km
Cukojevac
arr. 13:49
dep. 13:49
25.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
28.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:53
30.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
32.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
33.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:57
dep. 13:57
36.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:58
dep. 13:58
38.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 13:59
dep. 13:59
39.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
39.9 km
14:15 14:58 (00:43)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 14:15
Godacica, Gledicki most
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 14:19
dep. 14:19
1.3 km
Godacica
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 14:21
dep. 14:21
2.6 km
Godacica, Zabin potok
arr. 14:22
dep. 14:22
3.5 km
Godacica, Crna reka
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Godacica, Gajici
arr. 14:25
dep. 14:25
4.9 km
Ravanica, Beljice
arr. 14:26
dep. 14:26
5.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 14:27
dep. 14:27
6.3 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:29
dep. 14:29
8.3 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:31
dep. 14:31
8.8 km
Cukojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
10.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
12.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
13.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:43
dep. 14:43
14.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
16.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
18.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:53
dep. 14:53
21.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:55
dep. 14:55
22.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:56
dep. 14:56
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:58
24.3 km
16:45 17:28 (00:43)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 16:45
Godacica, Gledicki most
arr. 16:47
dep. 16:47
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 16:49
dep. 16:49
1.3 km
Godacica
arr. 16:50
dep. 16:50
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:51
dep. 16:51
2.6 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:52
dep. 16:52
3.5 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
4.4 km
Godacica, Gajici
arr. 16:55
dep. 16:55
4.9 km
Ravanica, Beljice
arr. 16:56
dep. 16:56
5.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:57
dep. 16:57
6.3 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:58
dep. 16:58
6.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:59
dep. 16:59
8.3 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:01
dep. 17:01
8.8 km
Cukojevac
arr. 17:03
dep. 17:03
10.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
12.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
13.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:13
dep. 17:13
14.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
16.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
18.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:23
dep. 17:23
21.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:26
dep. 17:26
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:28
24.3 km
21:00 21:43 (00:43)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 21:00
Godacica, Gledicki most
arr. 21:02
dep. 21:02
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 21:04
dep. 21:04
1.3 km
Godacica
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 21:06
dep. 21:06
2.6 km
Godacica, Zabin potok
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Godacica, Crna reka
arr. 21:09
dep. 21:09
4.4 km
Godacica, Gajici
arr. 21:10
dep. 21:10
4.9 km
Ravanica, Beljice
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 21:12
dep. 21:12
6.3 km
Lesevo, Velika reka
arr. 21:13
dep. 21:13
6.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 21:14
dep. 21:14
8.3 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 21:16
dep. 21:16
8.8 km
Cukojevac
arr. 21:18
dep. 21:18
10.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
12.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
13.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:28
dep. 21:28
14.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 21:31
dep. 21:31
16.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 21:33
dep. 21:33
18.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:38
dep. 21:38
21.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 21:40
dep. 21:40
22.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:41
dep. 21:41
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:43
24.3 km
Godacica - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
04:50 05:45 (00:55)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 04:50
Godacica, Gledicki most
arr. 04:51
dep. 04:51
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 04:52
dep. 04:52
1.3 km
Godacica
arr. 04:53
dep. 04:53
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.7 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:55
dep. 04:55
3.6 km
Godacica, Crna reka
arr. 05:02
dep. 05:02
8.5 km
Godacica, Stevanovici
arr. 05:01
dep. 05:01
7.4 km
Godacica, Mijailovici
arr. 05:00
dep. 05:00
6.9 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 04:59
dep. 04:59
6.5 km
Godacica, Gajici
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Ravanica, Beljice
arr. 05:04
dep. 05:04
9.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 05:27
dep. 05:27
17.7 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 05:26
dep. 05:26
17.2 km
Ravanica, Starcevici
arr. 05:25
dep. 05:25
16.7 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 05:23
dep. 05:23
16.1 km
Ravanica, Skola
arr. 05:21
dep. 05:21
15.4 km
Ravanica, Groblje
arr. 05:19
dep. 05:19
14.8 km
Ravanica
arr. 05:17
dep. 05:17
14.1 km
Lesevo, Velika reka
arr. 05:33
dep. 05:33
22.5 km
Lesevo, Cesma
arr. 05:32
dep. 05:32
21.6 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 05:31
dep. 05:31
20.7 km
Lesevo
arr. 05:31
dep. 05:31
20.4 km
Cukojevac, Jasen
arr. 05:34
dep. 05:34
23.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 05:35
dep. 05:35
24.4 km
Cukojevac
arr. 05:36
dep. 05:36
25.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 05:37
dep. 05:37
27.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
28.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:39
dep. 05:39
30.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
32.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
33.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:42
dep. 05:42
36.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:43
dep. 05:43
38.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 05:44
dep. 05:44
39.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:45
39.9 km
08:20 09:30 (01:10)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 08:20
Godacica, Gledicki most
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 08:22
dep. 08:22
1.3 km
Godacica
arr. 08:23
dep. 08:23
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 08:24
dep. 08:24
2.7 km
Godacica, Zabin potok
arr. 08:25
dep. 08:25
3.6 km
Godacica, Crna reka
arr. 08:32
dep. 08:32
8.5 km
Godacica, Stevanovici
arr. 08:31
dep. 08:31
7.4 km
Godacica, Mijailovici
arr. 08:30
dep. 08:30
6.9 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 08:29
dep. 08:29
6.5 km
Godacica, Gajici
arr. 08:33
dep. 08:33
9 km
Ravanica, Beljice
arr. 08:34
dep. 08:34
9.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 08:59
dep. 08:59
17.7 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 08:57
dep. 08:57
17.2 km
Ravanica, Starcevici
arr. 08:55
dep. 08:55
16.7 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
16.1 km
Ravanica, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
15.4 km
Ravanica, Groblje
arr. 08:49
dep. 08:49
14.8 km
Ravanica
arr. 08:47
dep. 08:47
14.1 km
Lesevo, Velika reka
arr. 09:14
dep. 09:14
22.5 km
Lesevo, Cesma
arr. 09:12
dep. 09:12
21.6 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 09:10
dep. 09:10
20.7 km
Lesevo
arr. 09:06
dep. 09:06
20.4 km
Cukojevac, Jasen
arr. 09:16
dep. 09:16
23.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 09:18
dep. 09:18
24.4 km
Cukojevac
arr. 09:19
dep. 09:19
25.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 09:20
dep. 09:20
27.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 09:23
dep. 09:23
30.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
32.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
33.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:27
dep. 09:27
36.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 09:28
dep. 09:28
38.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 09:29
dep. 09:29
39.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:30
39.9 km
12:50 14:00 (01:10)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 12:50
Godacica, Gledicki most
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
Godacica
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:54
dep. 12:54
2.7 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:55
dep. 12:55
3.6 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:02
dep. 13:02
8.5 km
Godacica, Stevanovici
arr. 13:01
dep. 13:01
7.4 km
Godacica, Mijailovici
arr. 13:00
dep. 13:00
6.9 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Godacica, Gajici
arr. 13:03
dep. 13:03
9 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:04
dep. 13:04
9.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:29
dep. 13:29
17.7 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Ravanica, Starcevici
arr. 13:25
dep. 13:25
16.7 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 13:23
dep. 13:23
16.1 km
Ravanica, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
15.4 km
Ravanica, Groblje
arr. 13:19
dep. 13:19
14.8 km
Ravanica
arr. 13:17
dep. 13:17
14.1 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:44
dep. 13:44
22.5 km
Lesevo, Cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
21.6 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 13:40
dep. 13:40
20.7 km
Lesevo
arr. 13:36
dep. 13:36
20.4 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:46
dep. 13:46
23.9 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:48
dep. 13:48
24.4 km
Cukojevac
arr. 13:49
dep. 13:49
25.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
28.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:53
dep. 13:53
30.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
32.3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
33.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:57
dep. 13:57
36.9 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:58
dep. 13:58
38.1 km
Kraljevo, AMD
arr. 13:59
dep. 13:59
39.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
39.9 km
14:15 14:58 (00:43)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 14:15
Godacica, Gledicki most
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 14:19
dep. 14:19
1.3 km
Godacica
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 14:21
dep. 14:21
2.6 km
Godacica, Zabin potok
arr. 14:22
dep. 14:22
3.5 km
Godacica, Crna reka
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Godacica, Gajici
arr. 14:25
dep. 14:25
4.9 km
Ravanica, Beljice
arr. 14:26
dep. 14:26
5.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 14:27
dep. 14:27
6.3 km
Lesevo, Velika reka
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 14:29
dep. 14:29
8.3 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 14:31
dep. 14:31
8.8 km
Cukojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
10.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 14:36
dep. 14:36
12.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
13.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:43
dep. 14:43
14.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
16.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
18.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:53
dep. 14:53
21.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 14:55
dep. 14:55
22.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:56
dep. 14:56
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:58
24.3 km
16:45 17:28 (00:43)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 16:45
Godacica, Gledicki most
arr. 16:47
dep. 16:47
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 16:49
dep. 16:49
1.3 km
Godacica
arr. 16:50
dep. 16:50
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:51
dep. 16:51
2.6 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:52
dep. 16:52
3.5 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
4.4 km
Godacica, Gajici
arr. 16:55
dep. 16:55
4.9 km
Ravanica, Beljice
arr. 16:56
dep. 16:56
5.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 16:57
dep. 16:57
6.3 km
Lesevo, Velika reka
arr. 16:58
dep. 16:58
6.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 16:59
dep. 16:59
8.3 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:01
dep. 17:01
8.8 km
Cukojevac
arr. 17:03
dep. 17:03
10.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
12.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
13.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:13
dep. 17:13
14.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
16.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
18.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:23
dep. 17:23
21.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:26
dep. 17:26
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:28
24.3 km
21:00 21:43 (00:43)
Cirova vodenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Godacica, Cirova vodenica
dep. 21:00
Godacica, Gledicki most
arr. 21:02
dep. 21:02
0.5 km
Godacica, Cer
arr. 21:04
dep. 21:04
1.3 km
Godacica
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Godacica, Peskovac
arr. 21:06
dep. 21:06
2.6 km
Godacica, Zabin potok
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Godacica, Crna reka
arr. 21:09
dep. 21:09
4.4 km
Godacica, Gajici
arr. 21:10
dep. 21:10
4.9 km
Ravanica, Beljice
arr. 21:11
dep. 21:11
5.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 21:12
dep. 21:12
6.3 km
Lesevo, Velika reka
arr. 21:13
dep. 21:13
6.9 km
Cukojevac, Jasen
arr. 21:14
dep. 21:14
8.3 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 21:16
dep. 21:16
8.8 km
Cukojevac
arr. 21:18
dep. 21:18
10.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
12.2 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
13.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:28
dep. 21:28
14.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 21:31
dep. 21:31
16.7 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 21:33
dep. 21:33
18.3 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:38
dep. 21:38
21.3 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 21:40
dep. 21:40
22.5 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:41
dep. 21:41
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:43
24.3 km

Naselja Godacica i Kraljevo su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Godacica je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.