Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gnjilane - Veliki Trnovac timetable

sunday, 21.07.2019.
09:00 10:25 (01:25)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane, AS
dep. 09:00
Gnjilane
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Kmetovce
arr. 09:15
dep. 09:15
5 km
Dobrcane
arr. 09:25
dep. 09:25
11 km
Ranilug
arr. 09:30
dep. 09:30
14 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 09:35
dep. 09:35
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 09:45
dep. 09:45
21 km
Konculj
arr. 10:05
dep. 10:05
27 km
Lucane
arr. 10:10
dep. 10:10
33 km
arr. 10:20
dep. 10:20
38 km
Veliki Trnovac, II
arr. 10:25
41 km
11:50 13:25 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane, Center
dep. 11:50
Gnjilane
arr. 12:15
dep. 12:15
1 km
Kmetovce
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Dobrcane
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Ranilug
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:40
dep. 12:40
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Konculj
arr. 13:05
dep. 13:05
27 km
Lucane
arr. 13:10
dep. 13:10
33 km
arr. 13:20
dep. 13:20
38 km
Veliki Trnovac, II
arr. 13:25
41 km
15:30 16:45 (01:15)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane, AS
dep. 15:30
Gnjilane
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Kmetovce
arr. 15:45
dep. 15:45
5 km
Dobrcane
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Ranilug
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 16:05
dep. 16:05
21 km
Konculj
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
Lucane
arr. 16:30
dep. 16:30
33 km
arr. 16:40
dep. 16:40
38 km
Veliki Trnovac, II
arr. 16:45
41 km
16:30 17:35 (01:05)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane, AS
dep. 16:30
Kmetovce
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Dobrcane
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Petrovce
arr. 17:01
dep. 17:01
13 km
Ranilug
arr. 17:04
dep. 17:04
14 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Konculj
arr. 17:15
dep. 17:15
24 km
Sejace, Bresic
arr. 17:20
dep. 17:20
26 km
Lucane
arr. 17:25
dep. 17:25
31 km
Turija kod Bujanovca
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 17:30
dep. 17:30
36 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 17:35
40 km
16:35 17:50 (01:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane, Center
dep. 16:35
Gnjilane
arr. 16:40
dep. 16:40
1 km
Kmetovce
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Dobrcane
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Ranilug
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 17:10
dep. 17:10
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 17:15
dep. 17:15
21 km
Konculj
arr. 17:35
dep. 17:35
27 km
Lucane
arr. 17:40
dep. 17:40
33 km
arr. 17:45
dep. 17:45
38 km
Veliki Trnovac, II
arr. 17:50
41 km
17:10 18:30 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane
dep. 17:10
Gnjilane, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
1 km
Dobrcane
arr. 17:35
dep. 17:35
14 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 17:50
dep. 17:50
19 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 18:00
dep. 18:00
21 km
Konculj
arr. 18:00
dep. 18:00
27 km
Lucane
arr. 18:10
dep. 18:10
33 km
Turija kod Bujanovca
arr. 18:15
dep. 18:15
34 km
arr. 18:25
dep. 18:25
38 km
Veliki Trnovac, II
arr. 18:30
41 km
18:25 19:50 (01:25)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gnjilane, AS
dep. 18:25
Gnjilane, ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
1 km
Dobrcane
arr. 18:55
dep. 18:55
13 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 19:05
dep. 19:05
18 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 19:10
dep. 19:10
20 km
Konculj
arr. 19:20
dep. 19:20
26 km
Lucane
arr. 19:30
dep. 19:30
32 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:35
dep. 19:35
33 km
arr. 19:45
dep. 19:45
37 km
Veliki Trnovac, II
arr. 19:50
40 km

Naselja Gnjilane i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gnjilane je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 18:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.