Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Glogovica kod Aleksinca - Aleksinac timetable

monday, 15.07.2019.
05:35 05:40 (00:05)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 05:35
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:34
dep. 05:34
-0.9 km
Glogovica kod Aleksinca
arr. 05:33
dep. 05:33
-1.3 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:32
dep. 05:32
-1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 05:31
dep. 05:31
-2 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:36
dep. 05:36
0.6 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:37
dep. 05:37
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:39
dep. 05:39
1.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:40
2.4 km
05:41 05:45 (00:04)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 05:41
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:43
dep. 05:43
3.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:45
4.6 km
05:55 06:14 (00:19)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 05:55
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
3.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
4.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:14
4.9 km
06:02 06:10 (00:08)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 06:02
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
2.6 km
06:27 06:45 (00:18)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
dep. 06:27
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 06:28
dep. 06:28
0.4 km
Glogovica kod Aleksinca
arr. 06:30
dep. 06:30
0.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
1.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
5.1 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:37
dep. 06:37
3.6 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 06:41
dep. 06:41
5.7 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 06:43
dep. 06:43
6.4 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
6.8 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:45
7.5 km
07:36 07:50 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 07:36
Glogovica kod Aleksinca
arr. 07:34
dep. 07:34
-0.5 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 07:37
dep. 07:37
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:38
dep. 07:38
1.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
2.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:43
dep. 07:43
2.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
3.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:50
3.5 km
07:56 08:00 (00:04)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 07:56
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
2.6 km
10:34 10:40 (00:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 10:34
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:40
2.4 km
12:04 12:15 (00:11)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 12:04
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
5 km
12:56 13:00 (00:04)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 12:56
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
2.6 km
13:59 14:05 (00:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 13:59
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
2.4 km
15:24 15:30 (00:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 15:24
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
2.4 km
15:24 15:46 (00:22)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 15:24
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
2.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
3.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
4.8 km
16:04 16:15 (00:11)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 16:04
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
5 km
17:49 17:55 (00:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 17:49
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 17:51
dep. 17:51
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:55
3 km
17:56 18:00 (00:04)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 17:56
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 17:57
dep. 17:57
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
1.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
2.3 km
19:24 19:30 (00:06)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 19:24
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
3 km
21:11 21:15 (00:04)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 21:11
Glogovica kod Aleksinca
arr. 21:06
dep. 21:06
-0.5 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:12
dep. 21:12
1.3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:13
dep. 21:13
1.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:15
2.3 km
21:20 21:25 (00:05)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 21:20
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:22
dep. 21:22
1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:25
2.6 km
21:35 21:40 (00:05)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 21:35
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 21:37
dep. 21:37
1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 21:38
dep. 21:38
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:40
2.6 km
22:54 23:02 (00:08)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
dep. 22:54
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 22:57
dep. 22:57
1.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
2.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
3.5 km

Naselja Glogovica kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Glogovica kod Aleksinca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 22:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.