Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Galibabinac - Svrljig timetable

friday, 23.08.2019.
05:10 06:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 05:10
Radmirovac, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Radmirovac
arr. 05:17
dep. 05:17
4.2 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 05:19
dep. 05:19
4.7 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
19.7 km
Slivje
arr. 05:34
dep. 05:34
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 05:40
dep. 05:40
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
29.1 km
Nisevac
arr. 06:05
dep. 06:05
30 km
Merdzelat, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
31.7 km
Svrljig, E.I.
arr. 06:16
dep. 06:16
32.7 km
Svrljig, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
33.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:20
34.4 km
Galibabinac - Svrljig timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
04:45 06:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 04:45
Radmirovac, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
4.1 km
Radmirovac
arr. 04:52
dep. 04:52
4.2 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 04:54
dep. 04:54
4.7 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
4.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 05:19
dep. 05:19
19.7 km
Popsica
arr. 05:11
dep. 05:11
15.2 km
Slivje
arr. 05:23
dep. 05:23
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 05:25
dep. 05:25
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 05:26
dep. 05:26
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
29.1 km
Nisevac
arr. 05:50
dep. 05:50
30 km
Merdzelat, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
31.7 km
Svrljig, E.I.
arr. 06:11
dep. 06:11
32.7 km
Svrljig, Bolnica
arr. 06:13
dep. 06:13
33.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
34.4 km
Galibabinac - Svrljig timetable
Departures on: tuesday, 27.08.2019.
05:10 06:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 05:10
Radmirovac, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Radmirovac
arr. 05:17
dep. 05:17
4.2 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 05:19
dep. 05:19
4.7 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
19.7 km
Slivje
arr. 05:34
dep. 05:34
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 05:40
dep. 05:40
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
29.1 km
Nisevac
arr. 06:05
dep. 06:05
30 km
Merdzelat, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
31.7 km
Svrljig, E.I.
arr. 06:16
dep. 06:16
32.7 km
Svrljig, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
33.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:20
34.4 km
Galibabinac - Svrljig timetable
Departures on: wednesday, 28.08.2019.
05:10 06:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 05:10
Radmirovac, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Radmirovac
arr. 05:17
dep. 05:17
4.2 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 05:19
dep. 05:19
4.7 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
19.7 km
Slivje
arr. 05:34
dep. 05:34
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 05:40
dep. 05:40
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
29.1 km
Nisevac
arr. 06:05
dep. 06:05
30 km
Merdzelat, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
31.7 km
Svrljig, E.I.
arr. 06:16
dep. 06:16
32.7 km
Svrljig, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
33.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:20
34.4 km
Galibabinac - Svrljig timetable
Departures on: thursday, 29.08.2019.
05:10 06:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 05:10
Radmirovac, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Radmirovac
arr. 05:17
dep. 05:17
4.2 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 05:19
dep. 05:19
4.7 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
19.7 km
Slivje
arr. 05:34
dep. 05:34
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 05:40
dep. 05:40
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
29.1 km
Nisevac
arr. 06:05
dep. 06:05
30 km
Merdzelat, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
31.7 km
Svrljig, E.I.
arr. 06:16
dep. 06:16
32.7 km
Svrljig, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
33.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:20
34.4 km
13:27 14:00 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 13:27
Radmirovac, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
4.1 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
10.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
19.7 km
Slivje
arr. 13:43
dep. 13:43
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 13:45
dep. 13:45
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 13:46
dep. 13:46
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
29.1 km
Merdzelat, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
32.3 km
Svrljig, E.I.
arr. 13:57
dep. 13:57
40.1 km
Svrljig, Bolnica
arr. 13:58
dep. 13:58
40.8 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:00
41.8 km
Galibabinac - Svrljig timetable
Departures on: friday, 30.08.2019.
05:10 06:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Galibabinac
dep. 05:10
Radmirovac, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Radmirovac
arr. 05:17
dep. 05:17
4.2 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 05:19
dep. 05:19
4.7 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
4.7 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 05:30
dep. 05:30
19.7 km
Slivje
arr. 05:34
dep. 05:34
21.9 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 05:38
dep. 05:38
23.3 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 05:40
dep. 05:40
23.7 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
29.1 km
Nisevac
arr. 06:05
dep. 06:05
30 km
Merdzelat, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
31.7 km
Svrljig, E.I.
arr. 06:16
dep. 06:16
32.7 km
Svrljig, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
33.4 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:20
34.4 km

Naselja Galibabinac i Svrljig su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Galibabinac je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 13:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.