Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gajdobra - Novi Sad timetable

monday, 19.11.2018.
04:35 05:25 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 04:35
Silbas, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 04:50
dep. 04:50
13 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
18 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 05:03
dep. 05:03
19 km
Rumenka, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
34 km
arr. 05:25
42 km
05:30 06:27 (00:57)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 05:30
Silbas, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
5.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 05:45
dep. 05:45
13.2 km
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 05:46
dep. 05:46
13.8 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 05:47
dep. 05:47
14.2 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:53
dep. 06:00
19.6 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
34.8 km
arr. 06:27
42.8 km
05:56 06:35 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Railway station
dep. 05:56
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
7 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 06:09
dep. 06:10
12 km
Futog, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
24 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:35
42 km
06:09 07:38 (01:29)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 06:09
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 06:24
dep. 06:24
12.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
14.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
14.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
15.7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 06:53
dep. 06:53
24.6 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
25.5 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 06:56
dep. 06:56
26.5 km
Glozan, Centar 1
arr. 07:00
dep. 07:00
29.5 km
Begec, II
arr. 07:07
dep. 07:07
36.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
42.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
47.1 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
52.7 km
arr. 07:38
55.4 km
06:12 07:14 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 06:12
Silbas, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
18 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 06:49
dep. 06:49
19 km
Rumenka, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
34 km
arr. 07:14
42 km
09:06 09:45 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Railway station
dep. 09:06
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
7 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 09:19
dep. 09:20
12 km
Futog, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
24 km
Novi Sad, Railway station
arr. 09:45
42 km
12:04 12:43 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Railway station
dep. 12:04
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
7 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 12:17
dep. 12:18
12 km
Futog, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
24 km
Novi Sad, Railway station
arr. 12:43
42 km
12:14 13:43 (01:29)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 12:14
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 12:29
dep. 12:29
12.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
14.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
14.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
15.7 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:58
dep. 12:58
24.6 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
25.5 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:01
dep. 13:01
26.5 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:05
dep. 13:05
29.5 km
Begec, II
arr. 13:12
dep. 13:12
36.3 km
arr. 13:19
dep. 13:19
42.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
47.1 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
52.7 km
arr. 13:43
55.4 km
16:20 17:25 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 16:20
Silbas, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
5 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Kulpin, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
23 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 17:02
dep. 17:02
29 km
Rumenka, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
44 km
arr. 17:25
52 km
18:20 18:59 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Railway station
dep. 18:20
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
7 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 18:33
dep. 18:34
12 km
Futog, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
24 km
Novi Sad, Railway station
arr. 18:59
42 km
18:36 20:13 (01:37)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Center
dep. 18:36
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
3 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 18:57
dep. 18:57
12.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
14.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
14.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
15.7 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
25.5 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
29.5 km
Begec, II
arr. 19:42
dep. 19:42
36.3 km
arr. 19:49
dep. 19:49
42.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
47.1 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
52.7 km
arr. 20:13
55.4 km
21:19 21:58 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gajdobra, Railway station
dep. 21:19
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
7 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 21:32
dep. 21:33
12 km
Futog, Railway station
arr. 21:42
dep. 21:43
24 km
Novi Sad, Railway station
arr. 21:58
42 km

Naselja Gajdobra i Novi Sad su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gajdobra je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 21:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.