Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gadzin Han - Nis timetable

saturday, 16.02.2019.
05:56 06:40 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 05:56
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Taskovici
arr. 06:06
dep. 06:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:14
dep. 06:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:18
dep. 06:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:19
dep. 06:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
18.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
21.8 km
08:51 09:40 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 08:51
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 08:55
dep. 09:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
18.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
21.8 km
09:56 10:40 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 09:56
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:58
dep. 09:58
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 10:04
dep. 10:04
3 km
Taskovici
arr. 10:06
dep. 10:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 10:14
dep. 10:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 10:16
dep. 10:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:18
dep. 10:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:19
dep. 10:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:23
dep. 10:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 10:24
dep. 10:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
18.1 km
arr. 10:31
dep. 10:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
21.8 km
12:36 13:25 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 12:36
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 12:40
dep. 12:45
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
15.1 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
18.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
21.8 km
17:36 18:20 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 17:36
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:43
dep. 17:43
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Taskovici
arr. 17:46
dep. 17:46
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:48
dep. 17:48
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:54
dep. 17:54
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:55
dep. 17:55
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:58
dep. 17:58
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:59
dep. 17:59
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:01
dep. 18:01
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:03
dep. 18:03
15.1 km
Nis, EI
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Nis, Cele kula
arr. 18:08
dep. 18:08
18.1 km
arr. 18:12
dep. 18:12
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
21.8 km
17:46 18:35 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 17:46
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 17:50
dep. 17:55
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:58
dep. 17:58
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:59
dep. 17:59
3 km
Taskovici
arr. 18:01
dep. 18:01
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:09
dep. 18:09
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:11
dep. 18:11
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:12
dep. 18:12
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:13
dep. 18:13
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:14
dep. 18:14
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:18
dep. 18:18
15.1 km
Nis, EI
arr. 18:19
dep. 18:19
16 km
Nis, Cele kula
arr. 18:22
dep. 18:22
18.1 km
arr. 18:26
dep. 18:26
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:35
21.8 km
20:12 20:55 (00:43)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 20:12
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Taskovici
arr. 20:21
dep. 20:21
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:30
dep. 20:30
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:33
dep. 20:33
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:34
dep. 20:34
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:36
dep. 20:36
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:38
dep. 20:38
15.1 km
Nis, EI
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
Nis, Cele kula
arr. 20:43
dep. 20:43
18.1 km
arr. 20:47
dep. 20:47
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
21.8 km
22:00 22:40 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Center
dep. 22:00
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 22:03
dep. 22:03
0.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 22:04
dep. 22:04
1.2 km
Taskovici
arr. 22:06
dep. 22:06
2.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 22:08
dep. 22:08
4.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
6.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 22:14
dep. 22:14
8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 22:15
dep. 22:15
8.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
9.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 22:19
dep. 22:19
10.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:21
dep. 22:21
11.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 22:23
dep. 22:23
13.3 km
Nis, EI
arr. 22:25
dep. 22:25
14.2 km
Nis, Cele kula
arr. 22:28
dep. 22:28
16.3 km
arr. 22:32
dep. 22:32
17.7 km
Nis, Bus station
arr. 22:40
20 km

Naselja Gadzin Han i Nis su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gadzin Han je u 05:56 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.