Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gadzin Han - Nis timetable

saturday, 17.11.2018.
05:06 05:50 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 05:06
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:08
dep. 05:08
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:13
dep. 05:13
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Taskovici
arr. 05:16
dep. 05:16
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:18
dep. 05:18
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:24
dep. 05:24
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 05:26
dep. 05:26
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 05:27
dep. 05:27
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 05:28
dep. 05:28
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 05:29
dep. 05:29
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:31
dep. 05:31
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:33
dep. 05:33
15.1 km
Nis, EI
arr. 05:34
dep. 05:34
16 km
Nis, Cele kula
arr. 05:37
dep. 05:37
18.1 km
arr. 05:41
dep. 05:41
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
21.8 km
05:56 06:40 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 05:56
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Taskovici
arr. 06:06
dep. 06:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:14
dep. 06:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:18
dep. 06:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:19
dep. 06:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
18.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
21.8 km
05:57 06:45 (00:48)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 05:57
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 06:00
dep. 06:05
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:08
dep. 06:08
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Taskovici
arr. 06:11
dep. 06:11
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:13
dep. 06:13
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:19
dep. 06:19
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:21
dep. 06:21
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:26
dep. 06:26
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:28
dep. 06:28
15.1 km
Nis, EI
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
18.1 km
arr. 06:36
dep. 06:36
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
21.8 km
06:46 07:40 (00:54)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 06:46
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:48
dep. 06:48
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 06:50
dep. 07:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
18.1 km
arr. 07:31
dep. 07:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
21.8 km
07:46 08:30 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 07:46
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Taskovici
arr. 07:56
dep. 07:56
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:04
dep. 08:04
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:05
dep. 08:05
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:08
dep. 08:08
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:09
dep. 08:09
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:11
dep. 08:11
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:13
dep. 08:13
15.1 km
Nis, EI
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Nis, Cele kula
arr. 08:18
dep. 08:18
18.1 km
arr. 08:22
dep. 08:22
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
21.8 km
08:51 09:40 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 08:51
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 08:55
dep. 09:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
18.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
21.8 km
09:56 10:40 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 09:56
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:58
dep. 09:58
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 10:04
dep. 10:04
3 km
Taskovici
arr. 10:06
dep. 10:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 10:14
dep. 10:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 10:16
dep. 10:16
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:18
dep. 10:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:19
dep. 10:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:23
dep. 10:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 10:24
dep. 10:24
16 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
18.1 km
arr. 10:31
dep. 10:31
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
21.8 km
11:22 12:10 (00:48)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 11:22
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 11:25
dep. 11:30
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
dep. 11:34
3 km
Taskovici
arr. 11:36
dep. 11:36
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:38
dep. 11:38
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
15.1 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
18.1 km
arr. 12:02
dep. 12:02
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
21.8 km
13:52 14:40 (00:48)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 13:52
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 13:55
dep. 14:00
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
15.1 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Nis, Cele kula
arr. 14:28
dep. 14:28
18.1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
21.8 km
14:31 15:15 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 14:31
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:38
dep. 14:38
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
Taskovici
arr. 14:41
dep. 14:41
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:43
dep. 14:43
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:49
dep. 14:49
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:51
dep. 14:51
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:52
dep. 14:52
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:53
dep. 14:53
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:54
dep. 14:54
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:58
dep. 14:58
15.1 km
Nis, EI
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Nis, Cele kula
arr. 15:02
dep. 15:02
18.1 km
arr. 15:06
dep. 15:06
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
21.8 km
17:46 18:35 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 17:46
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 17:50
dep. 17:55
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:58
dep. 17:58
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:59
dep. 17:59
3 km
Taskovici
arr. 18:01
dep. 18:01
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:09
dep. 18:09
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:11
dep. 18:11
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:12
dep. 18:12
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:13
dep. 18:13
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:14
dep. 18:14
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:18
dep. 18:18
15.1 km
Nis, EI
arr. 18:19
dep. 18:19
16 km
Nis, Cele kula
arr. 18:22
dep. 18:22
18.1 km
arr. 18:26
dep. 18:26
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:35
21.8 km
19:01 19:50 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 19:01
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:03
dep. 19:03
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 19:05
dep. 19:10
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:14
dep. 19:14
3 km
Taskovici
arr. 19:16
dep. 19:16
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:24
dep. 19:24
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 19:26
dep. 19:26
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 19:28
dep. 19:28
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 19:29
dep. 19:29
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:31
dep. 19:31
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 19:33
dep. 19:33
15.1 km
Nis, EI
arr. 19:34
dep. 19:34
16 km
Nis, Cele kula
arr. 19:37
dep. 19:37
18.1 km
arr. 19:41
dep. 19:41
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:50
21.8 km
20:52 21:35 (00:43)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Intersection
dep. 20:52
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
0.9 km
Gadzin Han, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
1.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:58
dep. 20:58
2.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:59
dep. 20:59
3 km
Taskovici
arr. 21:01
dep. 21:01
4.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 21:03
dep. 21:03
6 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 21:07
dep. 21:07
8.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:09
dep. 21:09
9.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:10
dep. 21:10
10.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
11.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:13
dep. 21:13
12.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:14
dep. 21:14
12.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:16
dep. 21:16
13.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:18
dep. 21:18
15.1 km
Nis, EI
arr. 21:20
dep. 21:20
16 km
Nis, Cele kula
arr. 21:23
dep. 21:23
18.1 km
arr. 21:27
dep. 21:27
19.5 km
Nis, Bus station
arr. 21:35
21.8 km
22:00 22:40 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gadzin Han, Center
dep. 22:00
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 22:03
dep. 22:03
0.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 22:04
dep. 22:04
1.2 km
Taskovici
arr. 22:06
dep. 22:06
2.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 22:08
dep. 22:08
4.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
6.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 22:14
dep. 22:14
8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 22:15
dep. 22:15
8.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
9.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 22:19
dep. 22:19
10.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:21
dep. 22:21
11.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 22:23
dep. 22:23
13.3 km
Nis, EI
arr. 22:25
dep. 22:25
14.2 km
Nis, Cele kula
arr. 22:28
dep. 22:28
16.3 km
arr. 22:32
dep. 22:32
17.7 km
Nis, Bus station
arr. 22:40
20 km

Naselja Gadzin Han i Nis su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gadzin Han je u 05:06 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.