Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gabrovac - Nis timetable

monday, 17.02.2020.
05:32 06:00 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 05:32
Gabrovac, Vikendice
arr. 05:33
dep. 05:33
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 05:34
dep. 05:34
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 05:41
dep. 05:41
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 05:45
dep. 05:45
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 05:46
dep. 05:46
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 05:48
dep. 05:48
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 05:50
dep. 05:50
6.3 km
arr. 05:52
dep. 05:52
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 05:55
dep. 05:55
7.8 km
arr. 05:57
dep. 05:57
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
9.5 km
07:13 07:40 (00:27)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 07:13
Gabrovac, Vikendice
arr. 07:14
dep. 07:14
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 07:15
dep. 07:15
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 07:19
dep. 07:19
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 07:22
dep. 07:22
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 07:24
dep. 07:24
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 07:26
dep. 07:26
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 07:27
dep. 07:27
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 07:29
dep. 07:29
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 07:31
dep. 07:31
6.3 km
arr. 07:33
dep. 07:33
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 07:35
dep. 07:35
7.8 km
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
9.5 km
08:43 09:10 (00:27)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 08:43
Gabrovac, Vikendice
arr. 08:44
dep. 08:44
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 08:45
dep. 08:45
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 08:47
dep. 08:47
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 08:52
dep. 08:52
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 08:54
dep. 08:54
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 08:56
dep. 08:56
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 08:57
dep. 08:57
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 08:59
dep. 08:59
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 09:01
dep. 09:01
6.3 km
arr. 09:03
dep. 09:03
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 09:05
dep. 09:05
7.8 km
arr. 09:07
dep. 09:07
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:10
9.5 km
13:43 14:10 (00:27)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 13:43
Gabrovac, Vikendice
arr. 13:44
dep. 13:44
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 13:45
dep. 13:45
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 13:47
dep. 13:47
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 13:52
dep. 13:52
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 13:54
dep. 13:54
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 13:56
dep. 13:56
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 13:57
dep. 13:57
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 13:59
dep. 13:59
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 14:01
dep. 14:01
6.3 km
arr. 14:03
dep. 14:03
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 14:05
dep. 14:05
7.8 km
arr. 14:07
dep. 14:07
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
9.5 km
16:13 16:40 (00:27)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 16:13
Gabrovac, Vikendice
arr. 16:14
dep. 16:14
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 16:15
dep. 16:15
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 16:17
dep. 16:17
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 16:22
dep. 16:22
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 16:24
dep. 16:24
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 16:26
dep. 16:26
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 16:27
dep. 16:27
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 16:29
dep. 16:29
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 16:31
dep. 16:31
6.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 16:35
dep. 16:35
7.8 km
arr. 16:37
dep. 16:37
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
9.5 km
19:13 19:40 (00:27)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 19:13
Gabrovac, Vikendice
arr. 19:14
dep. 19:14
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 19:15
dep. 19:15
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 19:17
dep. 19:17
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 19:22
dep. 19:22
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 19:24
dep. 19:24
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 19:26
dep. 19:26
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 19:27
dep. 19:27
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 19:29
dep. 19:29
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 19:31
dep. 19:31
6.3 km
arr. 19:33
dep. 19:33
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:35
dep. 19:35
7.8 km
arr. 19:37
dep. 19:37
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
9.5 km
Gabrovac - Nis timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:25 05:45 (00:20)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 05:25
Gabrovac, Vikendice
arr. 05:28
dep. 05:28
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 05:29
dep. 05:29
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 05:31
dep. 05:31
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 05:32
dep. 05:32
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 05:33
dep. 05:33
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 05:34
dep. 05:34
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 05:36
dep. 05:36
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 05:39
dep. 05:39
6.3 km
arr. 05:40
dep. 05:40
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 05:42
dep. 05:42
7.8 km
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 05:45
9.5 km
05:50 06:20 (00:30)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 05:50
Gabrovac, Vikendice
arr. 05:51
dep. 05:51
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 05:53
dep. 05:53
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 05:55
dep. 05:55
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
2.7 km
Nis, Kafana Palma
arr. 05:59
dep. 05:59
3.3 km
Nis, Rasadnik
arr. 06:02
dep. 06:02
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 06:04
dep. 06:04
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 06:06
dep. 06:06
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 06:07
dep. 06:07
5.6 km
Nis, Avalska
arr. 06:09
dep. 06:09
6.4 km
arr. 06:11
dep. 06:11
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:15
dep. 06:15
7.8 km
arr. 06:18
dep. 06:18
8.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
9.5 km
06:32 06:55 (00:23)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 06:32
Gabrovac, Vikendice
arr. 06:33
dep. 06:33
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 06:34
dep. 06:34
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 06:35
dep. 06:35
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 06:39
dep. 06:39
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 06:42
dep. 06:42
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 06:46
dep. 06:46
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 06:47
dep. 06:47
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 06:48
dep. 06:48
6.3 km
arr. 06:49
dep. 06:49
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:51
dep. 06:51
7.8 km
arr. 06:53
dep. 06:53
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
9.5 km
07:42 08:05 (00:23)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 07:42
Gabrovac, Vikendice
arr. 07:43
dep. 07:43
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 07:47
dep. 07:47
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 07:49
dep. 07:49
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 07:52
dep. 07:52
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 07:54
dep. 07:54
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 07:56
dep. 07:56
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 07:57
dep. 07:57
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 07:58
dep. 07:58
6.3 km
arr. 07:59
dep. 07:59
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 08:01
dep. 08:01
7.8 km
arr. 08:03
dep. 08:03
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 08:05
9.5 km
08:52 09:20 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 08:52
Gabrovac, Vikendice
arr. 08:53
dep. 08:53
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 08:54
dep. 08:54
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 08:55
dep. 08:55
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 08:59
dep. 08:59
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 09:02
dep. 09:02
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 09:06
dep. 09:06
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 09:07
dep. 09:07
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 09:09
dep. 09:09
6.3 km
arr. 09:11
dep. 09:11
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 09:13
dep. 09:13
7.8 km
arr. 09:15
dep. 09:15
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
9.5 km
10:13 10:42 (00:29)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 10:13
Gabrovac, Vikendice
arr. 10:14
dep. 10:14
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 10:15
dep. 10:15
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 10:17
dep. 10:17
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 10:19
dep. 10:19
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 10:22
dep. 10:22
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 10:24
dep. 10:24
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 10:26
dep. 10:26
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 10:27
dep. 10:27
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 10:29
dep. 10:29
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 10:31
dep. 10:31
6.3 km
arr. 10:33
dep. 10:33
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 10:35
dep. 10:35
7.8 km
arr. 10:40
dep. 10:40
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 10:42
9.5 km
11:42 12:10 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 11:42
Gabrovac, Vikendice
arr. 11:43
dep. 11:43
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 11:45
dep. 11:45
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 11:49
dep. 11:49
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 11:52
dep. 11:52
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 11:54
dep. 11:54
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 11:56
dep. 11:56
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 11:57
dep. 11:57
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
arr. 12:01
dep. 12:01
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 12:03
dep. 12:03
7.8 km
arr. 12:05
dep. 12:05
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
9.5 km
12:20 12:50 (00:30)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 12:20
Gabrovac, Vikendice
arr. 12:21
dep. 12:21
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 12:23
dep. 12:23
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 12:25
dep. 12:25
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
2.7 km
Nis, Kafana Palma
arr. 12:29
dep. 12:29
3.3 km
Nis, Rasadnik
arr. 12:32
dep. 12:32
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 12:34
dep. 12:34
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 12:36
dep. 12:36
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 12:37
dep. 12:37
5.6 km
Nis, Avalska
arr. 12:39
dep. 12:39
6.4 km
arr. 12:41
dep. 12:41
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 12:45
dep. 12:45
7.8 km
arr. 12:48
dep. 12:48
8.6 km
Nis, Bus station
arr. 12:50
9.5 km
13:37 14:00 (00:23)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 13:37
Gabrovac, Vikendice
arr. 13:38
dep. 13:38
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 13:39
dep. 13:39
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 13:40
dep. 13:40
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 13:44
dep. 13:44
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 13:47
dep. 13:47
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 13:48
dep. 13:48
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 13:50
dep. 13:50
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 13:52
dep. 13:52
6.3 km
arr. 13:54
dep. 13:54
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 13:56
dep. 13:56
7.8 km
arr. 13:58
dep. 13:58
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
9.5 km
14:42 15:10 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 14:42
Gabrovac, Vikendice
arr. 14:43
dep. 14:43
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 14:44
dep. 14:44
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 14:45
dep. 14:45
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 14:49
dep. 14:49
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 14:52
dep. 14:52
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 14:54
dep. 14:54
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 14:56
dep. 14:56
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 14:57
dep. 14:57
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
arr. 15:01
dep. 15:01
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 15:03
dep. 15:03
7.8 km
arr. 15:05
dep. 15:05
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
9.5 km
15:20 15:50 (00:30)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 15:20
Gabrovac, Vikendice
arr. 15:21
dep. 15:21
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 15:25
dep. 15:25
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
2.7 km
Nis, Kafana Palma
arr. 15:29
dep. 15:29
3.3 km
Nis, Rasadnik
arr. 15:32
dep. 15:32
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 15:36
dep. 15:36
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 15:37
dep. 15:37
5.6 km
Nis, Avalska
arr. 15:39
dep. 15:39
6.4 km
arr. 15:41
dep. 15:41
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
arr. 15:48
dep. 15:48
8.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
9.5 km
16:41 17:04 (00:23)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 16:41
Gabrovac, Vikendice
arr. 16:43
dep. 16:43
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 16:44
dep. 16:44
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 16:46
dep. 16:46
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
2.7 km
Nis, Kafana Palma
arr. 16:50
dep. 16:50
3.3 km
Nis, Rasadnik
arr. 16:52
dep. 16:52
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 16:54
dep. 16:54
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 16:57
dep. 16:57
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 16:59
dep. 16:59
5.6 km
Nis, Avalska
arr. 17:00
dep. 17:00
6.4 km
arr. 17:01
dep. 17:01
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:02
dep. 17:02
7.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
8.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:04
9.5 km
16:45 17:15 (00:30)
Ostra cukaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Ostra cuka
dep. 16:45
Gabrovac, Groblje
arr. 16:47
dep. 16:47
0.7 km
Gabrovac, Prvomajska
arr. 16:49
dep. 16:49
1.8 km
Gabrovac, Cesma
arr. 16:50
dep. 16:50
2.3 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 16:52
dep. 16:52
3.1 km
Nis, Kafana Palma
arr. 16:54
dep. 16:54
3.7 km
Nis, Rasadnik
arr. 16:57
dep. 16:57
4.6 km
Nis, Trafo
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Nis, Ciglana
arr. 17:01
dep. 17:01
5.7 km
Nis, Selicevica
arr. 17:02
dep. 17:02
6 km
Nis, Avalska
arr. 17:04
dep. 17:04
6.8 km
arr. 17:06
dep. 17:06
7.3 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:08
dep. 17:08
8.2 km
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Nis, Bus station
arr. 17:15
9.9 km
17:42 18:10 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 17:42
Gabrovac, Vikendice
arr. 17:43
dep. 17:43
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 17:44
dep. 17:44
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 17:45
dep. 17:45
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 17:47
dep. 17:47
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 17:49
dep. 17:49
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 17:52
dep. 17:52
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 17:54
dep. 17:54
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 17:56
dep. 17:56
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 17:59
dep. 17:59
6.3 km
arr. 18:01
dep. 18:01
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 18:01
dep. 18:01
7.8 km
arr. 18:05
dep. 18:05
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
9.5 km
19:12 19:40 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 19:12
Gabrovac, Vikendice
arr. 19:13
dep. 19:13
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 19:14
dep. 19:14
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 19:15
dep. 19:15
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 19:17
dep. 19:17
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 19:19
dep. 19:19
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 19:22
dep. 19:22
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 19:24
dep. 19:24
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 19:26
dep. 19:26
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 19:27
dep. 19:27
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 19:29
dep. 19:29
6.3 km
arr. 19:31
dep. 19:31
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:33
dep. 19:33
7.8 km
arr. 19:35
dep. 19:35
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
9.5 km
20:32 21:00 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 20:32
Gabrovac, Vikendice
arr. 20:33
dep. 20:33
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 20:34
dep. 20:34
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 20:35
dep. 20:35
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 20:39
dep. 20:39
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 20:42
dep. 20:42
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 20:44
dep. 20:44
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 20:46
dep. 20:46
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 20:49
dep. 20:49
6.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 20:53
dep. 20:53
7.8 km
arr. 20:55
dep. 20:55
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 21:00
9.5 km
21:52 22:20 (00:28)
ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gabrovac, Manastir
dep. 21:52
Gabrovac, Vikendice
arr. 21:53
dep. 21:53
0.3 km
Gabrovac, Izlaz
arr. 21:54
dep. 21:54
1.3 km
Gabrovac, Cesma
arr. 21:55
dep. 21:55
1.9 km
Gabrovac, Ulaz
arr. 21:57
dep. 21:57
2.6 km
Nis, Kafana Palma
arr. 21:59
dep. 21:59
3.2 km
Nis, Rasadnik
arr. 22:02
dep. 22:02
4.1 km
Nis, Trafo
arr. 22:04
dep. 22:04
4.6 km
Nis, Ciglana
arr. 22:06
dep. 22:06
5.3 km
Nis, Selicevica
arr. 22:07
dep. 22:07
5.5 km
Nis, Avalska
arr. 22:09
dep. 22:09
6.3 km
arr. 22:11
dep. 22:11
6.9 km
Nis, Crveni pevac
arr. 22:13
dep. 22:13
7.8 km
arr. 22:15
dep. 22:15
8.5 km
Nis, Bus station
arr. 22:20
9.5 km

Naselja Gabrovac i Nis su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gabrovac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 21:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.