Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Feketic - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 03.07.2020.
06:37 09:31 (02:54)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 06:37
Srbobran, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
16 km
arr. 07:12
dep. 07:12
27 km
arr. 07:35
dep. 07:50
48 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
dep. 09:18
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
128 km
08:24 10:40 (02:16)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 08:24
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
16 km
arr. 08:57
dep. 08:57
27 km
arr. 09:20
dep. 09:30
48 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:40
128 km
11:12 13:40 (02:28)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 11:12
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
16 km
arr. 11:45
dep. 11:45
27 km
arr. 12:07
dep. 12:20
48 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:40
128 km
13:54 16:32 (02:38)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 13:54
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
arr. 14:27
dep. 14:27
27 km
arr. 14:50
dep. 15:00
48 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
dep. 16:21
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:32
128 km
15:10 17:25 (02:15)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 15:10
arr. 15:55
dep. 16:00
47 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:25
127 km
15:54 18:22 (02:28)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 15:54
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
arr. 16:27
dep. 16:27
27 km
arr. 16:50
dep. 16:50
48 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
61 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
68 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
71 km
arr. 17:21
dep. 17:21
75 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
85 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
95 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
102 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
108 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:22
128 km
16:54 19:32 (02:38)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 16:54
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
16 km
arr. 17:27
dep. 17:27
27 km
arr. 17:50
dep. 18:00
48 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
61 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
68 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
71 km
arr. 18:31
dep. 18:31
75 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
85 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
95 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
102 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
108 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:32
128 km
18:54 21:32 (02:38)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Feketic, Center
dep. 18:54
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
arr. 19:27
dep. 19:27
27 km
arr. 19:50
dep. 20:00
48 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
122 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:32
128 km

Naselja Feketic i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~128 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 15min., a najduže 02h i 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Feketic je u 06:37 h, dok je poslednji polazak u 18:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.