Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dzigolj - Prokuplje timetable

friday, 23.08.2019.
05:58 06:50 (00:52)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj, Izlaz
dep. 05:58
Kostenica, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
1.6 km
Dzigolj
arr. 06:10
dep. 06:10
7.6 km
Petrovac kod Prokuplja
arr. 06:05
dep. 06:05
5.7 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
14.7 km
Donje Kordince
arr. 06:18
dep. 06:18
12.7 km
Gornja Strazava
arr. 06:32
dep. 06:32
19.6 km
Donja Strazava
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
21.8 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 06:41
dep. 06:41
22.1 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 06:42
dep. 06:42
22.8 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:44
dep. 06:44
24.1 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 06:45
dep. 06:45
24.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
25.4 km
07:45 08:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj
dep. 07:45
Gornje Kordince, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
4.5 km
Gornja Strazava
arr. 07:53
dep. 07:53
7.6 km
Donja Strazava
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:57
dep. 07:57
9.8 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 07:58
dep. 07:58
10.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 07:59
dep. 07:59
10.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:00
dep. 08:00
11.5 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 08:01
dep. 08:01
12 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:05
12.8 km
09:35 10:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj
dep. 09:35
Gornje Kordince, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
3.1 km
Gornja Strazava
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Donja Strazava
arr. 09:57
dep. 09:57
13.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 09:58
dep. 09:58
14.2 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 09:59
dep. 09:59
14.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 10:00
dep. 10:00
15.2 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 10:01
dep. 10:01
15.4 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:02
dep. 10:02
16.5 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 10:03
dep. 10:03
17 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:05
17.8 km
12:46 13:50 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj
dep. 12:46
Dzigolj, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
0.5 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 12:55
dep. 12:55
4 km
Kostenica
arr. 13:06
dep. 13:06
7.7 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 13:08
dep. 13:08
8.4 km
Mikulovac
arr. 13:11
dep. 13:11
10.4 km
Bajcince
arr. 13:16
dep. 13:16
13.2 km
Gornje Kordince
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
15.8 km
Gornja Strazava
arr. 13:35
dep. 13:35
20.3 km
Donja Strazava
arr. 13:39
dep. 13:39
21.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:40
dep. 13:40
22.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 13:41
dep. 13:41
23.5 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 13:42
dep. 13:42
23.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:44
dep. 13:44
24.8 km
Prokuplje, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
25.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:50
27.8 km
15:07 15:35 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj
dep. 15:07
Gornja Strazava
arr. 15:21
dep. 15:21
12 km
Donja Strazava
arr. 15:28
dep. 15:28
13.4 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
14.2 km
Prokuplje, 9. oktobar
arr. 15:31
dep. 15:31
15.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:32
dep. 15:32
16.2 km
Prokuplje, Gimnazija
arr. 15:33
dep. 15:33
16.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:35
17.5 km
16:15 17:10 (00:55)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj, Intersection
dep. 16:15
Dzigolj
arr. 16:17
dep. 16:17
0.3 km
Kostenica
arr. 16:19
dep. 16:19
2.3 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Mikulovac
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Mikulovac, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Bajcince
arr. 16:31
dep. 16:31
7.8 km
Gornje Kordince
arr. 16:39
dep. 16:39
9.6 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
10.4 km
Gornja Strazava
arr. 16:54
dep. 16:54
15.3 km
Donja Strazava
arr. 17:01
dep. 17:01
16.7 km
Prokuplje, Veterinarska stanica
arr. 17:03
dep. 17:03
17.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 17:04
dep. 17:04
17.8 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 17:05
dep. 17:05
18.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 17:06
dep. 17:06
19 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:07
dep. 17:07
20.4 km
Prokuplje, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
21.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:10
24.3 km
19:58 20:50 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dzigolj
dep. 19:58
Dzigolj, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
0.5 km
Klisurica kod Prokuplja
arr. 20:07
dep. 20:07
4 km
Kostenica
arr. 20:15
dep. 20:15
7.7 km
Novo Selo kod Prokuplja
arr. 20:17
dep. 20:17
8.4 km
Mikulovac
arr. 20:20
dep. 20:20
10.4 km
Bajcince
arr. 20:25
dep. 20:25
13.2 km
Gornje Kordince
arr. 20:30
dep. 20:30
15 km
Gornje Kordince, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
15.8 km
Gornja Strazava
arr. 20:37
dep. 20:37
20.3 km
Donja Strazava
arr. 20:40
dep. 20:40
21.7 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 20:42
dep. 20:42
22.5 km
Prokuplje, Vulkanizer
arr. 20:43
dep. 20:43
23.5 km
Prokuplje, Komunalno
arr. 20:44
dep. 20:44
23.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:46
dep. 20:46
24.8 km
Prokuplje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
25.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
27.8 km

Naselja Dzigolj i Prokuplje su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dzigolj je u 05:58 h, dok je poslednji polazak u 19:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.