Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dunavac - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 05.03.2021.
08:47 09:31 (00:44)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 08:47
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
36 km
11:46 12:30 (00:44)
Japanski cvetBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Japanski cvet
dep. 11:46
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
20 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
25 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
35 km
15:27 16:11 (00:44)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 15:27
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
36 km
18:15 18:57 (00:42)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 18:15
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
32 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
33 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
39 km
18:27 19:11 (00:44)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 18:27
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
36 km
Dunavac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
05:00 05:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 05:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:04
dep. 05:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:05
dep. 05:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:07
dep. 05:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:09
dep. 05:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:11
dep. 05:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:14
dep. 05:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:17
dep. 05:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 05:19
dep. 05:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:22
dep. 05:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:23
dep. 05:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:24
dep. 05:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 05:24
dep. 05:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 05:25
dep. 05:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 05:27
dep. 05:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 05:28
dep. 05:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 05:29
dep. 05:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 05:32
dep. 05:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 05:34
dep. 05:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 05:35
dep. 05:35
22.3 km
arr. 05:36
dep. 05:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 05:37
dep. 05:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 05:40
dep. 05:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 05:41
dep. 05:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 05:43
dep. 05:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 05:45
dep. 05:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 05:46
dep. 05:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 05:48
dep. 05:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 05:49
dep. 05:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 05:51
dep. 05:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 05:56
31.3 km
07:00 07:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 07:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:04
dep. 07:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:14
dep. 07:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:17
dep. 07:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 07:19
dep. 07:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:22
dep. 07:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:23
dep. 07:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:24
dep. 07:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 07:24
dep. 07:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 07:25
dep. 07:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 07:27
dep. 07:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 07:28
dep. 07:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 07:29
dep. 07:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 07:32
dep. 07:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 07:35
dep. 07:35
22.3 km
arr. 07:36
dep. 07:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 07:37
dep. 07:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 07:40
dep. 07:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 07:41
dep. 07:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 07:43
dep. 07:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 07:45
dep. 07:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 07:46
dep. 07:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 07:48
dep. 07:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 07:49
dep. 07:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:51
dep. 07:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 07:56
31.3 km
08:47 09:31 (00:44)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 08:47
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
36 km
09:00 09:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 09:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:04
dep. 09:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:05
dep. 09:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 09:07
dep. 09:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:09
dep. 09:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:11
dep. 09:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:14
dep. 09:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:17
dep. 09:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 09:19
dep. 09:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 09:21
dep. 09:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:23
dep. 09:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:24
dep. 09:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 09:24
dep. 09:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 09:25
dep. 09:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 09:27
dep. 09:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 09:28
dep. 09:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 09:29
dep. 09:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 09:32
dep. 09:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 09:34
dep. 09:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 09:35
dep. 09:35
22.3 km
arr. 09:36
dep. 09:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 09:37
dep. 09:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 09:40
dep. 09:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 09:41
dep. 09:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 09:43
dep. 09:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 09:45
dep. 09:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 09:48
dep. 09:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 09:49
dep. 09:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:51
dep. 09:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 09:56
31.3 km
11:00 11:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 11:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:04
dep. 11:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 11:05
dep. 11:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 11:07
dep. 11:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:09
dep. 11:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:14
dep. 11:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:17
dep. 11:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 11:19
dep. 11:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:23
dep. 11:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:24
dep. 11:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 11:24
dep. 11:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 11:25
dep. 11:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 11:27
dep. 11:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 11:28
dep. 11:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 11:29
dep. 11:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 11:32
dep. 11:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 11:34
dep. 11:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 11:35
dep. 11:35
22.3 km
arr. 11:36
dep. 11:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 11:37
dep. 11:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 11:40
dep. 11:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 11:41
dep. 11:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 11:43
dep. 11:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 11:45
dep. 11:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 11:46
dep. 11:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 11:48
dep. 11:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 11:49
dep. 11:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 11:51
dep. 11:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 11:56
31.3 km
11:46 12:30 (00:44)
Japanski cvetBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Japanski cvet
dep. 11:46
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
20 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
25 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
35 km
13:00 13:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 13:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:04
dep. 13:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 13:05
dep. 13:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 13:07
dep. 13:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:14
dep. 13:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:17
dep. 13:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 13:19
dep. 13:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:23
dep. 13:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:24
dep. 13:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 13:24
dep. 13:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 13:25
dep. 13:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 13:27
dep. 13:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 13:28
dep. 13:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 13:29
dep. 13:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 13:32
dep. 13:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 13:34
dep. 13:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 13:35
dep. 13:35
22.3 km
arr. 13:36
dep. 13:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 13:37
dep. 13:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 13:40
dep. 13:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 13:41
dep. 13:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 13:45
dep. 13:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 13:46
dep. 13:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 13:48
dep. 13:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 13:49
dep. 13:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 13:51
dep. 13:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 13:56
31.3 km
15:00 15:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 15:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:05
dep. 15:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:07
dep. 15:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:11
dep. 15:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:14
dep. 15:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:17
dep. 15:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 15:19
dep. 15:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 15:21
dep. 15:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:23
dep. 15:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:24
dep. 15:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 15:24
dep. 15:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 15:25
dep. 15:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 15:27
dep. 15:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 15:28
dep. 15:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 15:29
dep. 15:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 15:32
dep. 15:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 15:35
dep. 15:35
22.3 km
arr. 15:36
dep. 15:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 15:37
dep. 15:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 15:40
dep. 15:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 15:41
dep. 15:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 15:43
dep. 15:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 15:45
dep. 15:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 15:46
dep. 15:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 15:48
dep. 15:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 15:49
dep. 15:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:51
dep. 15:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 15:56
31.3 km
15:27 16:11 (00:44)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 15:27
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
36 km
17:00 17:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 17:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:04
dep. 17:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:05
dep. 17:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:07
dep. 17:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:14
dep. 17:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:17
dep. 17:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 17:19
dep. 17:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 17:23
dep. 17:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 17:24
dep. 17:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 17:24
dep. 17:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 17:25
dep. 17:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 17:27
dep. 17:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 17:28
dep. 17:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 17:29
dep. 17:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 17:32
dep. 17:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 17:34
dep. 17:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 17:35
dep. 17:35
22.3 km
arr. 17:36
dep. 17:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 17:37
dep. 17:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 17:40
dep. 17:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 17:41
dep. 17:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 17:43
dep. 17:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 17:45
dep. 17:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 17:48
dep. 17:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 17:49
dep. 17:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:51
dep. 17:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 17:56
31.3 km
18:15 18:57 (00:42)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 18:15
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
32 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
33 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
39 km
18:27 19:11 (00:44)
IntersectionBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Intersection
dep. 18:27
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
36 km
19:00 19:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 19:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:04
dep. 19:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:05
dep. 19:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:07
dep. 19:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:11
dep. 19:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:14
dep. 19:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:17
dep. 19:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 19:19
dep. 19:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:23
dep. 19:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:24
dep. 19:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 19:24
dep. 19:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 19:25
dep. 19:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 19:27
dep. 19:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 19:28
dep. 19:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 19:29
dep. 19:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 19:32
dep. 19:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 19:34
dep. 19:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 19:35
dep. 19:35
22.3 km
arr. 19:36
dep. 19:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 19:37
dep. 19:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 19:40
dep. 19:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 19:41
dep. 19:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 19:43
dep. 19:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 19:45
dep. 19:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 19:48
dep. 19:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 19:49
dep. 19:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 19:51
dep. 19:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 19:56
31.3 km
21:00 21:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 21:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:04
dep. 21:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:05
dep. 21:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:07
dep. 21:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:09
dep. 21:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:11
dep. 21:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 21:14
dep. 21:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:17
dep. 21:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 21:19
dep. 21:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 21:21
dep. 21:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:22
dep. 21:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:23
dep. 21:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:24
dep. 21:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 21:24
dep. 21:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 21:25
dep. 21:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 21:27
dep. 21:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 21:28
dep. 21:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 21:29
dep. 21:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 21:32
dep. 21:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 21:34
dep. 21:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 21:35
dep. 21:35
22.3 km
arr. 21:36
dep. 21:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 21:37
dep. 21:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 21:40
dep. 21:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 21:41
dep. 21:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 21:43
dep. 21:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 21:45
dep. 21:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 21:46
dep. 21:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 21:48
dep. 21:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 21:49
dep. 21:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:51
dep. 21:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 21:56
31.3 km
23:00 23:56 (00:56)
OkretnicaOmladinski stadion
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dunavac, Okretnica
dep. 23:00
Dunavac, Japanski cvet
arr. 23:04
dep. 23:04
2.2 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 23:05
dep. 23:05
4.2 km
Dunavac, Preliv
arr. 23:07
dep. 23:07
5.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:09
dep. 23:09
7.8 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:11
dep. 23:11
9 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:14
dep. 23:14
11.4 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:17
dep. 23:17
13.5 km
Padinska Skela, Skladiste
arr. 23:19
dep. 23:19
14.9 km
Padinska Skela, 1
arr. 23:21
dep. 23:21
15.4 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:22
dep. 23:22
16 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:23
dep. 23:23
16.6 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:24
dep. 23:24
17.2 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 23:24
dep. 23:24
17.6 km
Padinska Skela, PKB
arr. 23:25
dep. 23:25
17.8 km
Padinska Skela, Frikom
arr. 23:27
dep. 23:27
18.7 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Jabucki rit
arr. 23:28
dep. 23:28
19.3 km
Kovilovo kod Beograda, Put za Kovilovo
arr. 23:29
dep. 23:29
19.6 km
Borca, Groblje Zbeg
arr. 23:32
dep. 23:32
21.1 km
Borca, Mali Zbeg
arr. 23:34
dep. 23:34
22 km
Borca, Pretok
arr. 23:35
dep. 23:35
22.3 km
arr. 23:36
dep. 23:36
22.8 km
Borca, Kosovopoljska
arr. 23:37
dep. 23:37
23.3 km
Borca, Intersection
arr. 23:39
dep. 23:39
24 km
Borca, Sebes mokri
arr. 23:40
dep. 23:40
24.6 km
Borca, Sebeska reka
arr. 23:41
dep. 23:41
25.2 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Sebes suvi
arr. 23:43
dep. 23:43
26 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pakracka
arr. 23:45
dep. 23:45
26.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Pirotsko naselje
arr. 23:46
dep. 23:46
27.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Blok Sutjeska
arr. 23:48
dep. 23:48
27.5 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Partizanski blok
arr. 23:49
dep. 23:49
27.9 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 23:51
dep. 23:51
28.5 km
Belgrade (Beograd), Omladinski stadion
arr. 23:56
31.3 km

Naselja Dunavac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dunavac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Dunavac - Belgrade (Beograd) iznosi od 2,23 EUR do 2,23 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.