Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dukat kod Gadzinog Hana - Nis timetable

thursday, 18.07.2019.
05:20 06:35 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana
dep. 05:20
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
3 km
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
arr. 05:27
dep. 05:27
4.2 km
Kutles
arr. 05:36
dep. 05:36
10 km
Sarlince, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
12.5 km
Sarlince
arr. 05:43
dep. 05:43
13.5 km
Draskovac
arr. 05:45
dep. 05:45
14.2 km
Pukovac, III
arr. 05:52
dep. 05:52
17.4 km
Pukovac, II
arr. 05:54
dep. 05:54
18.2 km
Kocane
arr. 05:57
dep. 05:57
20.8 km
Kocane, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
21.6 km
Doljevac, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:04
dep. 06:04
24.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:06
dep. 06:06
25.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:09
dep. 06:09
26.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
27.6 km
Malosiste, Anče
arr. 06:12
dep. 06:12
28.3 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
30.1 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
30.9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:21
dep. 06:21
34.8 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
36.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
37.4 km
Nis, Biljur
arr. 06:29
dep. 06:29
38.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
40 km
05:28 06:40 (01:12)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 05:28
Donji Barbes
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Gornji Barbes
arr. 05:42
dep. 05:42
7.6 km
Vilandrica
arr. 05:45
dep. 05:45
8.6 km
Grkinja, II
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Grkinja
arr. 05:52
dep. 05:52
12 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:03
dep. 06:03
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:04
dep. 06:04
17.1 km
Taskovici
arr. 06:06
dep. 06:06
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:14
dep. 06:14
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:18
dep. 06:18
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:19
dep. 06:19
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
29.2 km
Nis, EI
arr. 06:24
dep. 06:24
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
32.2 km
arr. 06:31
dep. 06:31
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
35.9 km
06:03 07:20 (01:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 06:03
Donji Barbes
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Gornji Barbes
arr. 06:17
dep. 06:17
7.6 km
Vilandrica
arr. 06:20
dep. 06:20
8.6 km
Grkinja, II
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Grkinja
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:40
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:44
dep. 06:44
17.1 km
Taskovici
arr. 06:46
dep. 06:46
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:54
dep. 06:54
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
29.2 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
32.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
35.9 km
07:43 08:55 (01:12)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 07:43
Donji Barbes
arr. 07:51
dep. 07:51
4.5 km
Gornji Barbes
arr. 07:57
dep. 07:57
7.6 km
Vilandrica
arr. 08:00
dep. 08:00
8.6 km
Grkinja, II
arr. 08:05
dep. 08:05
11 km
Grkinja
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 08:18
dep. 08:18
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 08:19
dep. 08:19
17.1 km
Taskovici
arr. 08:21
dep. 08:21
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:31
dep. 08:31
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:33
dep. 08:33
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:34
dep. 08:34
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:36
dep. 08:36
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:38
dep. 08:38
29.2 km
Nis, EI
arr. 08:39
dep. 08:39
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
32.2 km
arr. 08:46
dep. 08:46
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
35.9 km
09:28 10:40 (01:12)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 09:28
Donji Barbes
arr. 09:36
dep. 09:36
4.5 km
Gornji Barbes
arr. 09:42
dep. 09:42
7.6 km
Vilandrica
arr. 09:45
dep. 09:45
8.6 km
Grkinja, II
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
Grkinja
arr. 09:52
dep. 09:52
12 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:58
dep. 09:58
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 10:03
dep. 10:03
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 10:04
dep. 10:04
17.1 km
Taskovici
arr. 10:06
dep. 10:06
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 10:08
dep. 10:08
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 10:14
dep. 10:14
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 10:16
dep. 10:16
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:18
dep. 10:18
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:19
dep. 10:19
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:23
dep. 10:23
29.2 km
Nis, EI
arr. 10:24
dep. 10:24
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
32.2 km
arr. 10:31
dep. 10:31
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
35.9 km
12:13 13:40 (01:27)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 12:13
Donji Barbes
arr. 12:21
dep. 12:21
4.5 km
Gornji Barbes
arr. 12:27
dep. 12:27
7.6 km
Vilandrica
arr. 12:30
dep. 12:30
8.6 km
Grkinja, II
arr. 12:35
dep. 12:35
11 km
Grkinja
arr. 12:37
dep. 12:37
12 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:03
dep. 13:03
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:04
dep. 13:04
17.1 km
Taskovici
arr. 13:06
dep. 13:06
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:14
dep. 13:14
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:16
dep. 13:16
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:18
dep. 13:18
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:21
dep. 13:21
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:23
dep. 13:23
29.2 km
Nis, EI
arr. 13:24
dep. 13:24
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 13:27
dep. 13:27
32.2 km
arr. 13:31
dep. 13:31
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
35.9 km
14:13 15:30 (01:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 14:13
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 14:08
dep. 14:08
-3 km
Donji Barbes
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Gornji Barbes
arr. 14:27
dep. 14:27
7.6 km
Vilandrica
arr. 14:30
dep. 14:30
8.6 km
Grkinja, II
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Grkinja
arr. 14:37
dep. 14:37
12.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:50
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:54
dep. 14:54
17.1 km
Taskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:58
dep. 14:58
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:06
dep. 15:06
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:08
dep. 15:08
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:09
dep. 15:09
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:13
dep. 15:13
29.2 km
Nis, EI
arr. 15:14
dep. 15:14
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 15:17
dep. 15:17
32.2 km
arr. 15:21
dep. 15:21
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
35.9 km
17:18 18:30 (01:12)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
dep. 17:18
Donji Barbes
arr. 17:26
dep. 17:26
4.5 km
Gornji Barbes
arr. 17:32
dep. 17:32
7.6 km
Vilandrica
arr. 17:35
dep. 17:35
8.6 km
Grkinja, II
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Grkinja
arr. 17:42
dep. 17:42
12 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
14.1 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
15 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
15.9 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
16.6 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
17.1 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
18.8 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
20.1 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
22.6 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
23.9 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:05
dep. 18:05
24.6 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
25.5 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
26.3 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
26.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
27.4 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
29.2 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
30.1 km
Nis, Cele kula
arr. 18:18
dep. 18:18
32.2 km
arr. 18:22
dep. 18:22
33.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
35.9 km

Naselja Dukat kod Gadzinog Hana i Nis su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dukat kod Gadzinog Hana je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 17:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.