Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dudovica - Slovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km
Dudovica - Slovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km
Dudovica - Slovac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km
Dudovica - Slovac timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km
Dudovica - Slovac timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km
Dudovica - Slovac timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km
Dudovica - Slovac timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
13:45 14:51 (01:06)
CenterRaskrsnica - centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dudovica, Center
dep. 13:45
Latkovic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
12 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
22 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
28 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
30 km
arr. 14:51
36 km

Naselja Dudovica i Slovac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dudovica je u 13:45 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.