Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dubravica - Pozarevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:09 05:40 (00:31)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 05:09
Dubravica, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 05:22
dep. 05:22
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 05:23
dep. 05:23
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 05:25
dep. 05:25
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 05:26
dep. 05:26
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 05:29
dep. 05:29
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:31
dep. 05:31
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:32
dep. 05:32
13.1 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:33
dep. 05:33
13.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
13.3 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 05:35
dep. 05:35
14.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:40
16.1 km
06:09 06:40 (00:31)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 06:09
Dubravica, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 06:22
dep. 06:22
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 06:26
dep. 06:26
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 06:27
dep. 06:27
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 06:29
dep. 06:29
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:31
dep. 06:31
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:32
dep. 06:32
13.1 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:33
dep. 06:33
13.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:34
dep. 06:34
13.3 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 06:35
dep. 06:35
14.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
16.1 km
06:51 07:20 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 06:51
Dubravica, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 07:04
dep. 07:04
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 07:06
dep. 07:06
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 07:10
dep. 07:10
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 07:12
dep. 07:12
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 07:14
dep. 07:14
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:15
dep. 07:15
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:16
dep. 07:16
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:17
dep. 07:17
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:18
dep. 07:18
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:20
14.1 km
07:31 08:00 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 07:31
Dubravica, 2
arr. 07:33
dep. 07:33
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 07:44
dep. 07:44
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 07:46
dep. 07:46
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 07:50
dep. 07:50
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 07:52
dep. 07:52
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 07:54
dep. 07:54
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:55
dep. 07:55
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:56
dep. 07:56
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:57
dep. 07:57
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:58
dep. 07:58
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
14.1 km
08:56 09:25 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 08:56
Dubravica, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 09:09
dep. 09:09
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 09:11
dep. 09:11
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 09:13
dep. 09:13
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 09:15
dep. 09:15
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 09:17
dep. 09:17
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 09:20
dep. 09:20
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 09:21
dep. 09:21
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 09:22
dep. 09:22
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 09:23
dep. 09:23
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:25
14.1 km
12:21 12:50 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 12:21
Dubravica, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 12:25
dep. 12:25
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 12:34
dep. 12:34
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 12:36
dep. 12:36
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 12:40
dep. 12:40
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 12:42
dep. 12:42
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:45
dep. 12:45
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:46
dep. 12:46
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:47
dep. 12:47
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:48
dep. 12:48
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
14.1 km
13:11 13:40 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 13:11
Dubravica, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 13:24
dep. 13:24
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 13:26
dep. 13:26
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 13:28
dep. 13:28
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 13:30
dep. 13:30
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 13:32
dep. 13:32
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 13:34
dep. 13:34
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:35
dep. 13:35
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:36
dep. 13:36
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:37
dep. 13:37
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:38
dep. 13:38
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:40
14.1 km
13:14 13:45 (00:31)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 13:14
Dubravica, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 13:27
dep. 13:27
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 13:28
dep. 13:28
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 13:31
dep. 13:31
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 13:32
dep. 13:32
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 13:34
dep. 13:34
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:36
dep. 13:36
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:37
dep. 13:37
13.1 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:38
dep. 13:38
13.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:39
dep. 13:39
13.3 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 13:40
dep. 13:40
14.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
16.1 km
13:51 14:20 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 13:51
Dubravica, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 14:04
dep. 14:04
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 14:06
dep. 14:06
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 14:10
dep. 14:10
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 14:12
dep. 14:12
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 14:15
dep. 14:15
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 14:16
dep. 14:16
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 14:17
dep. 14:17
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 14:18
dep. 14:18
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:20
14.1 km
15:02 15:40 (00:38)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 15:02
Dubravica, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 15:16
dep. 15:16
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 15:22
dep. 15:22
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 15:24
dep. 15:24
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 15:28
dep. 15:28
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 15:30
dep. 15:30
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 15:33
dep. 15:33
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:40
14.1 km
17:06 17:35 (00:29)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 17:06
Dubravica, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 17:19
dep. 17:19
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 17:21
dep. 17:21
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 17:25
dep. 17:25
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 17:27
dep. 17:27
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 17:29
dep. 17:29
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 17:30
dep. 17:30
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 17:31
dep. 17:31
13.1 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 17:32
dep. 17:32
13.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 17:33
dep. 17:33
13.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:35
14.1 km
21:09 21:40 (00:31)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubravica, 3
dep. 21:09
Dubravica, 2
arr. 21:11
dep. 21:11
0.7 km
Dubravica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
1.5 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 21:22
dep. 21:22
8.4 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 21:23
dep. 21:23
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 21:25
dep. 21:25
10 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 21:26
dep. 21:26
10.6 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 21:27
dep. 21:27
11.1 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 21:29
dep. 21:29
12 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:31
dep. 21:31
12.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:32
dep. 21:32
13.1 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:33
dep. 21:33
13.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 21:34
dep. 21:34
13.3 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 21:35
dep. 21:35
14.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:40
16.1 km

Naselja Dubravica i Pozarevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dubravica je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 21:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.