Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dubona - Mladenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:55 06:30 (00:35)
DomBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 05:55
Dubona, Kovac
arr. 05:58
dep. 05:58
0.9 km
Dubona, Glisici
arr. 06:00
dep. 06:00
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 06:02
dep. 06:02
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 06:15
dep. 06:15
8.2 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 06:20
dep. 06:20
10.6 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 06:21
dep. 06:21
11.3 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 06:22
dep. 06:22
11.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
13.6 km
08:59 09:35 (00:36)
BrestoviBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Brestovi
dep. 08:59
Dubona, Glisici
arr. 09:01
dep. 09:01
1 km
Dubona, Kovac
arr. 09:03
dep. 09:03
2 km
Dubona, Dom
arr. 09:06
dep. 09:06
2.8 km
Dubona, Kovac
arr. 09:09
dep. 09:09
3.7 km
Dubona, Glisici
arr. 09:11
dep. 09:11
4.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:18
dep. 09:18
7.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 09:26
dep. 09:26
11 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 09:33
dep. 09:33
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:35
16.4 km
09:25 10:25 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 09:25
Dubona, Kovac
arr. 09:28
dep. 09:28
0.8 km
Dubona, Glisici
arr. 09:30
dep. 09:30
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 09:32
dep. 09:32
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:42
dep. 09:42
6.5 km
Sepsin, Sume
arr. 09:44
dep. 09:44
8.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:46
dep. 09:46
9.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:49
dep. 09:49
10.1 km
arr. 09:50
dep. 09:50
10.4 km
Sepsin, Zadruga
arr. 09:51
dep. 09:51
10.7 km
Sepsin, Kruska
arr. 09:54
dep. 09:54
11.5 km
Sepsin, Sume
arr. 09:56
dep. 09:56
12.5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 09:58
dep. 09:58
14.3 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 10:03
dep. 10:03
15.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 10:11
dep. 10:11
19 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 10:15
dep. 10:15
19.6 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 10:16
dep. 10:16
21.4 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 10:17
dep. 10:17
21.8 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 10:18
dep. 10:18
22.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:25
24.4 km
12:25 13:00 (00:35)
DomBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 12:25
Dubona, Kovac
arr. 12:28
dep. 12:28
0.9 km
Dubona, Glisici
arr. 12:30
dep. 12:30
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 12:32
dep. 12:32
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 12:45
dep. 12:45
8.2 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 12:49
dep. 12:49
10 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 12:50
dep. 12:50
10.6 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 12:51
dep. 12:51
11.3 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 12:52
dep. 12:52
11.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:00
13.6 km
14:29 15:05 (00:36)
BrestoviBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Brestovi
dep. 14:29
Dubona, Glisici
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Dubona, Kovac
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Dubona, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
2.8 km
Dubona, Kovac
arr. 14:39
dep. 14:39
3.7 km
Dubona, Glisici
arr. 14:41
dep. 14:41
4.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 14:43
dep. 14:43
5.6 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 14:48
dep. 14:48
7.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 15:03
dep. 15:03
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:05
16.4 km
14:54 15:35 (00:41)
BrestoviBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Brestovi
dep. 14:54
Dubona, Glisici
arr. 14:56
dep. 14:56
1 km
Dubona, Kovac
arr. 14:58
dep. 14:58
1.9 km
Dubona, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
2.8 km
Dubona, Kovac
arr. 15:04
dep. 15:04
3.6 km
Dubona, Glisici
arr. 15:06
dep. 15:06
4.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 15:08
dep. 15:08
5.6 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 15:13
dep. 15:13
7.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 15:25
dep. 15:25
11.6 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 15:26
dep. 15:26
13.4 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 15:27
dep. 15:27
13.8 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 15:28
dep. 15:28
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:35
16.4 km
16:15 16:50 (00:35)
DomBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 16:15
Dubona, Kovac
arr. 16:18
dep. 16:18
0.9 km
Dubona, Glisici
arr. 16:20
dep. 16:20
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 16:22
dep. 16:22
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 16:35
dep. 16:35
8.2 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 16:39
dep. 16:39
10 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 16:40
dep. 16:40
10.6 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 16:41
dep. 16:41
11.3 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 16:42
dep. 16:42
11.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:50
13.6 km
16:59 17:35 (00:36)
BrestoviBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Brestovi
dep. 16:59
Dubona, Glisici
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Dubona, Kovac
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Dubona, Dom
arr. 17:06
dep. 17:06
2.8 km
Dubona, Kovac
arr. 17:09
dep. 17:09
3.7 km
Dubona, Glisici
arr. 17:11
dep. 17:11
4.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 17:13
dep. 17:13
5.6 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 17:18
dep. 17:18
7.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 17:26
dep. 17:26
11 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 17:33
dep. 17:33
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:35
16.4 km
17:35 18:35 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 17:35
Dubona, Kovac
arr. 17:38
dep. 17:38
0.8 km
Dubona, Glisici
arr. 17:40
dep. 17:40
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 17:42
dep. 17:42
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 17:52
dep. 17:52
6.5 km
Sepsin, Sume
arr. 17:54
dep. 17:54
8.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 17:56
dep. 17:56
9.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 17:59
dep. 17:59
10.1 km
arr. 18:00
dep. 18:00
10.4 km
Sepsin, Zadruga
arr. 18:01
dep. 18:01
10.7 km
Sepsin, Kruska
arr. 18:04
dep. 18:04
11.5 km
Sepsin, Sume
arr. 18:06
dep. 18:06
12.5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 18:08
dep. 18:08
14.3 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 18:13
dep. 18:13
15.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 18:21
dep. 18:21
19 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 18:25
dep. 18:25
19.6 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 18:26
dep. 18:26
21.4 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 18:27
dep. 18:27
21.8 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 18:28
dep. 18:28
22.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:35
24.4 km
20:15 21:15 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 20:15
Dubona, Kovac
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
Dubona, Glisici
arr. 20:20
dep. 20:20
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 20:22
dep. 20:22
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 20:32
dep. 20:32
6.5 km
Sepsin, Sume
arr. 20:34
dep. 20:34
8.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 20:36
dep. 20:36
9.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 20:39
dep. 20:39
10.1 km
arr. 20:40
dep. 20:40
10.4 km
Sepsin, Zadruga
arr. 20:41
dep. 20:41
10.7 km
Sepsin, Kruska
arr. 20:44
dep. 20:44
11.5 km
Sepsin, Sume
arr. 20:46
dep. 20:46
12.5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 20:48
dep. 20:48
14.3 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 20:53
dep. 20:53
15.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 21:01
dep. 21:01
19 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 21:05
dep. 21:05
19.6 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 21:06
dep. 21:06
21.4 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 21:07
dep. 21:07
21.8 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 21:08
dep. 21:08
22.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:15
24.4 km
21:29 22:05 (00:36)
BrestoviBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Brestovi
dep. 21:29
Dubona, Glisici
arr. 21:31
dep. 21:31
1 km
Dubona, Kovac
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Dubona, Dom
arr. 21:36
dep. 21:36
2.8 km
Dubona, Kovac
arr. 21:39
dep. 21:39
3.7 km
Dubona, Glisici
arr. 21:41
dep. 21:41
4.6 km
Dubona, Brestovi
arr. 21:43
dep. 21:43
5.6 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 21:48
dep. 21:48
7.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 21:56
dep. 21:56
11 km
Mladenovac selo, Zadruga
arr. 22:03
dep. 22:03
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:05
16.4 km
21:55 22:55 (01:00)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dubona, Dom
dep. 21:55
Dubona, Kovac
arr. 21:58
dep. 21:58
0.8 km
Dubona, Glisici
arr. 22:00
dep. 22:00
1.8 km
Dubona, Brestovi
arr. 22:02
dep. 22:02
2.8 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 22:07
dep. 22:07
5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 22:12
dep. 22:12
6.5 km
Sepsin, Sume
arr. 22:14
dep. 22:14
8.3 km
Sepsin, Kruska
arr. 22:16
dep. 22:16
9.3 km
Sepsin, Zadruga
arr. 22:19
dep. 22:19
10.1 km
arr. 22:20
dep. 22:20
10.4 km
Sepsin, Zadruga
arr. 22:21
dep. 22:21
10.7 km
Sepsin, Kruska
arr. 22:24
dep. 22:24
11.5 km
Sepsin, Sume
arr. 22:26
dep. 22:26
12.5 km
Varovnice (Vlaska), Varovnice
arr. 22:28
dep. 22:28
14.3 km
Varovnice (Vlaska), Tabla
arr. 22:33
dep. 22:33
15.8 km
Mladenovac selo, Deram
arr. 22:41
dep. 22:41
19 km
Mladenovac selo, Radojevici
arr. 22:45
dep. 22:45
19.6 km
Mladenovac selo, Zvonara
arr. 22:46
dep. 22:46
21.4 km
Mladenovac selo, Strugara
arr. 22:47
dep. 22:47
21.8 km
Mladenovac, Sumadijska
arr. 22:48
dep. 22:48
22.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:55
24.4 km

Naselja Dubona i Mladenovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dubona je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.