Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drzina - Pirot timetable

wednesday, 11.12.2019.
05:40 05:58 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 05:40
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
0.8 km
Pirot, Petlja
arr. 05:46
dep. 05:46
1.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 05:50
dep. 05:50
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 05:52
dep. 05:52
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 05:53
dep. 05:53
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 05:54
dep. 05:54
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:55
dep. 05:55
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:56
dep. 05:56
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 05:57
dep. 05:57
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 05:58
8.8 km
06:20 06:38 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 06:20
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
0.8 km
Pirot, Petlja
arr. 06:26
dep. 06:26
1.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:29
dep. 06:29
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:30
dep. 06:30
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 06:31
dep. 06:31
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:32
dep. 06:32
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:33
dep. 06:33
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 06:34
dep. 06:34
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:35
dep. 06:35
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:36
dep. 06:36
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 06:37
dep. 06:37
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 06:38
8.8 km
07:24 07:41 (00:17)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 07:24
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
1.5 km
Pirot, Petlja
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Pirot, Bozurato
arr. 07:32
dep. 07:32
5 km
Pirot, Kasarna
arr. 07:33
dep. 07:33
5.5 km
Pirot, Padez
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Pirot, Gimnazija
arr. 07:35
dep. 07:35
6.5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Pirot, Mali most
arr. 07:37
dep. 07:37
7.5 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:39
dep. 07:39
8.5 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:41
9.5 km
11:43 12:10 (00:27)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 11:43
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
1.5 km
Pirot, Petlja
arr. 11:58
dep. 11:58
2 km
Pirot, Bozurato
arr. 12:01
dep. 12:01
5 km
Pirot, Kasarna
arr. 12:02
dep. 12:02
5.5 km
Pirot, Padez
arr. 12:03
dep. 12:03
6 km
Pirot, Gimnazija
arr. 12:04
dep. 12:04
6.5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Pirot, Mali most
arr. 12:06
dep. 12:06
7.5 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Pirot, Kombinat
arr. 12:08
dep. 12:08
8.5 km
Pirot, Tigar 1
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 12:10
9.5 km
13:05 13:25 (00:20)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 13:05
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
0.8 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:15
dep. 13:15
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:17
dep. 13:17
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 13:18
dep. 13:18
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:19
dep. 13:19
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:20
dep. 13:20
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
8.8 km
13:10 13:28 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 13:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
0.8 km
Pirot, Petlja
arr. 13:16
dep. 13:16
1.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 13:19
dep. 13:19
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 13:20
dep. 13:20
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 13:21
dep. 13:21
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 13:22
dep. 13:22
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 13:23
dep. 13:23
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 13:24
dep. 13:24
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:25
dep. 13:25
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:26
dep. 13:26
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:27
dep. 13:27
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:28
8.8 km
14:45 15:03 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 14:45
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
0.8 km
Pirot, Petlja
arr. 14:51
dep. 14:51
1.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:54
dep. 14:54
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:55
dep. 14:55
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 14:56
dep. 14:56
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:57
dep. 14:57
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:58
dep. 14:58
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 14:59
dep. 14:59
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 15:00
dep. 15:00
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 15:01
dep. 15:01
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 15:02
dep. 15:02
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 15:03
8.8 km
19:45 20:03 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 19:45
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
0.8 km
Pirot, Petlja
arr. 19:51
dep. 19:51
1.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 19:54
dep. 19:54
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 19:55
dep. 19:55
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 19:56
dep. 19:56
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 19:57
dep. 19:57
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 19:58
dep. 19:58
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 19:59
dep. 19:59
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:00
dep. 20:00
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:01
dep. 20:01
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 20:02
dep. 20:02
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 20:03
8.8 km
21:28 21:45 (00:17)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 21:28
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
1.5 km
Pirot, Petlja
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Pirot, Bozurato
arr. 21:36
dep. 21:36
5 km
Pirot, Kasarna
arr. 21:37
dep. 21:37
5.5 km
Pirot, Padez
arr. 21:38
dep. 21:38
6 km
Pirot, Gimnazija
arr. 21:39
dep. 21:39
6.5 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 21:40
dep. 21:40
7 km
Pirot, Mali most
arr. 21:41
dep. 21:41
7.5 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 21:42
dep. 21:42
8 km
Pirot, Kombinat
arr. 21:43
dep. 21:43
8.5 km
Pirot, Tigar 1
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 21:45
9.5 km
22:45 23:03 (00:18)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drzina
dep. 22:45
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:48
dep. 22:48
0.8 km
Pirot, Petlja
arr. 22:51
dep. 22:51
1.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 22:54
dep. 22:54
4.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 22:55
dep. 22:55
4.8 km
Pirot, Padez
arr. 22:56
dep. 22:56
5.3 km
Pirot, Gimnazija
arr. 22:57
dep. 22:57
5.8 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 22:58
dep. 22:58
6.3 km
Pirot, Mali most
arr. 22:59
dep. 22:59
6.8 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 23:00
dep. 23:00
7.3 km
Pirot, Kombinat
arr. 23:01
dep. 23:01
7.8 km
Pirot, Tigar 1
arr. 23:02
dep. 23:02
8.3 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 23:03
8.8 km

Naselja Drzina i Pirot su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drzina je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.