Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drmno - Pozarevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:43 06:40 (00:57)
Raskrsnica Drmno - Pozarevac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
dep. 05:43
Drmno, MK
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
5.4 km
Kostolac, Posta
arr. 05:56
dep. 05:56
5.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 05:57
dep. 05:57
6.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
7.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 05:59
dep. 05:59
7.7 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 06:02
dep. 06:02
9.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:03
dep. 06:03
10.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
10.8 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
11.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:10
dep. 06:10
12.2 km
Kostolac, I
arr. 06:11
dep. 06:11
12.9 km
Klenovnik, I
arr. 06:12
dep. 06:12
14.1 km
Klenovnik, S
arr. 06:13
dep. 06:13
14.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:14
dep. 06:14
15.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:19
dep. 06:19
16.5 km
Cirikovac, II
arr. 06:22
dep. 06:22
17.3 km
Cirikovac, S
arr. 06:23
dep. 06:23
18 km
Cirikovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
18.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
19.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:27
dep. 06:27
20.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
20.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:29
dep. 06:29
20.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:30
dep. 06:30
21.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
21.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:33
dep. 06:33
22.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:34
dep. 06:34
22.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
23.7 km
05:58 06:50 (00:52)
Povrsinski kop 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop 2
dep. 05:58
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:03
dep. 06:03
3.8 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
6.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
7.3 km
Maljurevac
arr. 06:12
dep. 06:12
8.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Babusinac
arr. 06:16
dep. 06:16
9.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Bratinac
arr. 06:21
dep. 06:21
13.1 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 06:23
dep. 06:23
14.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 06:24
dep. 06:24
15.4 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 06:26
dep. 06:26
16.1 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 06:28
dep. 06:28
16.7 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 06:30
dep. 06:30
17.6 km
Salakovac, I
arr. 06:33
dep. 06:33
20 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:39
dep. 06:39
23.7 km
Pozarevac, Stari put
arr. 06:41
dep. 06:41
24.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:45
dep. 06:45
26.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:47
dep. 06:47
27.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
28.9 km
06:11 07:05 (00:54)
Raskrsnica Drmno - Pozarevac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
dep. 06:11
Drmno, MK
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
1.3 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
6.7 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 06:22
dep. 06:22
7.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:27
dep. 06:27
9.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
10.4 km
Kostolac, Banja
arr. 06:30
dep. 06:30
11.4 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:32
dep. 06:32
12.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:36
dep. 06:36
13.5 km
Kostolac, I
arr. 06:39
dep. 06:39
14.2 km
Klenovnik, I
arr. 06:40
dep. 06:40
15.4 km
Klenovnik, S
arr. 06:42
dep. 06:42
16.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:44
dep. 06:44
16.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:45
dep. 06:45
17.8 km
Cirikovac, II
arr. 06:47
dep. 06:47
18.6 km
Cirikovac, S
arr. 06:49
dep. 06:49
19.3 km
Cirikovac, I
arr. 06:51
dep. 06:51
19.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
20.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:53
dep. 06:53
21.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:55
dep. 06:55
21.8 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:56
dep. 06:56
22.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:57
dep. 06:57
22.7 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:59
dep. 06:59
23 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:01
dep. 07:01
23.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:03
dep. 07:03
24.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:05
25 km
06:45 08:00 (01:15)
Povrsinski kop
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop
dep. 06:45
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:48
dep. 06:48
2.2 km
Drmno, MK
arr. 07:09
dep. 07:09
8.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:03
dep. 07:03
7.2 km
Drmno, Drobilana
arr. 07:10
dep. 07:10
9.6 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:11
dep. 07:11
10.5 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 07:15
dep. 07:15
11.2 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
11.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
12.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:22
dep. 07:22
13.2 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Kostolac, Banja
arr. 07:24
dep. 07:24
14.6 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:25
dep. 07:25
15.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:26
dep. 07:26
16.4 km
Kostolac, Posta
arr. 07:27
dep. 07:27
16.9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
17.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:32
dep. 07:32
17.6 km
Kostolac, I
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Klenovnik, I
arr. 07:37
dep. 07:37
19.6 km
Klenovnik, S
arr. 07:39
dep. 07:39
20.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:41
dep. 07:41
20.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:42
dep. 07:42
22.1 km
Cirikovac, II
arr. 07:44
dep. 07:44
22.9 km
Cirikovac, S
arr. 07:46
dep. 07:46
23.5 km
Cirikovac, I
arr. 07:48
dep. 07:48
24.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:50
dep. 07:50
25.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:52
dep. 07:52
26 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:53
dep. 07:53
26.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:54
dep. 07:54
27.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
27.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:58
dep. 07:58
27.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:59
dep. 07:59
28.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
28.8 km
06:50 07:30 (00:40)
Drobilana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Drobilana
dep. 06:50
Drmno, Termoelektrana
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:53
dep. 06:53
2.5 km
Kostolac, Prim
arr. 07:05
dep. 07:05
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Kostolac, I
arr. 07:10
dep. 07:10
6.7 km
Klenovnik, I
arr. 07:12
dep. 07:12
7.8 km
Klenovnik, S
arr. 07:12
dep. 07:12
8.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:13
dep. 07:13
9.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:15
dep. 07:15
10.3 km
Cirikovac, II
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Cirikovac, S
arr. 07:18
dep. 07:18
11.7 km
Cirikovac, I
arr. 07:19
dep. 07:19
12.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:22
dep. 07:22
13.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:23
dep. 07:23
14.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:24
dep. 07:24
14.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:26
dep. 07:26
15.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:27
dep. 07:27
16 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:28
dep. 07:28
16.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
17.3 km
06:50 07:35 (00:45)
Drobilana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Drobilana
dep. 06:50
Drmno, Termoelektrana
arr. 06:51
dep. 06:51
1.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:53
dep. 06:53
2.3 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:54
dep. 06:54
6.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:05
dep. 07:05
6.8 km
Kostolac, Posta
arr. 07:06
dep. 07:06
7.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
7.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Kostolac, I
arr. 07:13
dep. 07:13
8.9 km
Klenovnik, I
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Klenovnik, S
arr. 07:15
dep. 07:15
10.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:15
dep. 07:15
11.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:17
dep. 07:17
12.5 km
Cirikovac, II
arr. 07:19
dep. 07:19
13.2 km
Cirikovac, S
arr. 07:20
dep. 07:20
13.9 km
Cirikovac, I
arr. 07:21
dep. 07:21
14.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:23
dep. 07:23
15.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:26
dep. 07:26
16 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:27
dep. 07:27
16.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:28
dep. 07:28
16.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:29
dep. 07:29
17.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
17.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:32
dep. 07:32
18.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:33
dep. 07:33
18.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
19.7 km
07:15 07:50 (00:35)
Povrsinski kop 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop 2
dep. 07:15
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:20
dep. 07:20
3.8 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
6.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
7.3 km
Maljurevac
arr. 07:29
dep. 07:29
8.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Babusinac
arr. 07:33
dep. 07:33
9.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:37
dep. 07:37
12.1 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:39
dep. 07:39
12.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:41
dep. 07:41
13.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
15.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:46
dep. 07:46
16.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:48
dep. 07:48
18.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
19.1 km
07:23 08:30 (01:07)
Raskrsnica Drmno - Pozarevac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
dep. 07:23
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:20
dep. 07:20
-2.5 km
Drmno, MK
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:37
dep. 07:37
7.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:42
dep. 07:42
8.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
9.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
9.7 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
10.5 km
Kostolac, Banja
arr. 07:53
dep. 07:53
11.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:54
dep. 07:54
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:55
dep. 07:55
12.9 km
Kostolac, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
13.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:00
dep. 08:00
13.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 08:02
dep. 08:02
14.1 km
Kostolac, I
arr. 08:06
dep. 08:06
15 km
Klenovnik, I
arr. 08:07
dep. 08:07
16.1 km
Klenovnik, S
arr. 08:09
dep. 08:09
16.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:11
dep. 08:11
17.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:12
dep. 08:12
18.6 km
Cirikovac, II
arr. 08:14
dep. 08:14
19.3 km
Cirikovac, S
arr. 08:16
dep. 08:16
20 km
Cirikovac, I
arr. 08:18
dep. 08:18
20.7 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
21.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:20
dep. 08:20
22.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:22
dep. 08:22
22.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:23
dep. 08:23
22.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:24
dep. 08:24
23.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:26
dep. 08:26
23.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:28
dep. 08:28
24.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:29
dep. 08:29
24.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:30
25.9 km
07:44 08:20 (00:36)
Termoelektrana raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
dep. 07:44
Drmno, MK
arr. 07:56
dep. 07:56
1.4 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:57
dep. 07:57
5.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
6.7 km
Maljurevac
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 08:05
dep. 08:05
8.4 km
Babusinac
arr. 08:10
dep. 08:10
9.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:11
dep. 08:11
11.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 08:12
dep. 08:12
12 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 08:14
dep. 08:14
12.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
15.1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 08:17
dep. 08:17
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:19
dep. 08:19
17.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:20
18.4 km
10:30 11:05 (00:35)
Povrsinski kop 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop 2
dep. 10:30
Drmno, Povrsinski kop
arr. 10:35
dep. 10:35
3.8 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 10:38
dep. 10:38
6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
6.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 10:42
dep. 10:42
7.3 km
Maljurevac
arr. 10:44
dep. 10:44
8.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 10:46
dep. 10:46
9 km
Babusinac
arr. 10:48
dep. 10:48
9.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:52
dep. 10:52
12.1 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:54
dep. 10:54
12.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:56
dep. 10:56
13.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 11:00
dep. 11:00
15.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 11:01
dep. 11:01
16.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:03
dep. 11:03
18.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:05
19.1 km
12:14 12:50 (00:36)
Termoelektrana raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
dep. 12:14
Drmno, MK
arr. 12:26
dep. 12:26
1.4 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:27
dep. 12:27
5.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Maljurevac
arr. 12:33
dep. 12:33
7.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:35
dep. 12:35
8.4 km
Babusinac
arr. 12:40
dep. 12:40
9.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:41
dep. 12:41
11.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
12.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:45
dep. 12:45
15.1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:47
dep. 12:47
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:49
dep. 12:49
17.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
18.4 km
12:17 12:55 (00:38)
Termoelektrana raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
dep. 12:17
Drmno, MK
arr. 12:19
dep. 12:19
1.4 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:31
dep. 12:31
5.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
6.7 km
Maljurevac
arr. 12:35
dep. 12:35
7.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:37
dep. 12:37
8.5 km
Babusinac
arr. 12:39
dep. 12:39
9.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:40
dep. 12:40
11.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
12.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:46
dep. 12:46
15.1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:48
dep. 12:48
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:51
dep. 12:51
16.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
17.3 km
12:38 13:30 (00:52)
Povrsinski kop 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop 2
dep. 12:38
Drmno, Povrsinski kop
arr. 12:43
dep. 12:43
3.8 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
6.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
7.3 km
Maljurevac
arr. 12:52
dep. 12:52
8.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:54
dep. 12:54
9 km
Babusinac
arr. 12:56
dep. 12:56
9.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:59
dep. 12:59
12 km
Bratinac
arr. 13:01
dep. 13:01
13.1 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 13:03
dep. 13:03
14.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 13:04
dep. 13:04
15.4 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 13:06
dep. 13:06
16.1 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 13:08
dep. 13:08
16.7 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 13:10
dep. 13:10
17.6 km
Salakovac, I
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:19
dep. 13:19
23.7 km
Pozarevac, Stari put
arr. 13:21
dep. 13:21
24.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:25
dep. 13:25
26.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:27
dep. 13:27
27.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
28.9 km
13:56 14:50 (00:54)
Raskrsnica Drmno - Pozarevac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
dep. 13:56
Drmno, MK
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
5.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:08
dep. 14:08
6.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
7.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:11
dep. 14:11
7.7 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Kostolac, Banja
arr. 14:14
dep. 14:14
9.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:15
dep. 14:15
10.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:16
dep. 14:16
10.8 km
Kostolac, Posta
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
11.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:21
dep. 14:21
12.2 km
Kostolac, I
arr. 14:25
dep. 14:25
12.9 km
Klenovnik, I
arr. 14:26
dep. 14:26
14.1 km
Klenovnik, S
arr. 14:28
dep. 14:28
14.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 14:30
dep. 14:30
15.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:31
dep. 14:31
16.5 km
Cirikovac, II
arr. 14:32
dep. 14:32
17.3 km
Cirikovac, S
arr. 14:34
dep. 14:34
18 km
Cirikovac, I
arr. 14:36
dep. 14:36
18.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
19.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:38
dep. 14:38
20.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:42
dep. 14:42
20.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:43
dep. 14:43
20.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:44
dep. 14:44
21.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
21.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:46
dep. 14:46
22.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:47
dep. 14:47
22.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:50
23.7 km
14:04 14:40 (00:36)
Termoelektrana raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
dep. 14:04
Drmno, MK
arr. 14:15
dep. 14:15
3.3 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
2.4 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:18
dep. 14:18
12.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:17
dep. 14:17
9.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
13 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
13.4 km
Maljurevac
arr. 14:23
dep. 14:23
14.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:25
dep. 14:25
15.2 km
Babusinac
arr. 14:30
dep. 14:30
15.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
18.1 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:32
dep. 14:32
18.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:34
dep. 14:34
19.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
21.9 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:37
dep. 14:37
22.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:39
dep. 14:39
24.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:40
25.1 km
14:50 15:30 (00:40)
Drobilana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Drobilana
dep. 14:50
Drmno, Termoelektrana
arr. 14:51
dep. 14:51
1.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:53
dep. 14:53
2.5 km
Kostolac, Prim
arr. 15:05
dep. 15:05
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:09
dep. 15:09
5.5 km
Kostolac, I
arr. 15:10
dep. 15:10
6.7 km
Klenovnik, I
arr. 15:11
dep. 15:11
7.8 km
Klenovnik, S
arr. 15:12
dep. 15:12
8.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:13
dep. 15:13
9.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:15
dep. 15:15
10.3 km
Cirikovac, II
arr. 15:17
dep. 15:17
11 km
Cirikovac, S
arr. 15:18
dep. 15:18
11.7 km
Cirikovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
12.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:22
dep. 15:22
13.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:23
dep. 15:23
14.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:25
dep. 15:25
15.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
15.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:28
dep. 15:28
16.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:30
17.3 km
15:05 15:50 (00:45)
Drobilana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Drobilana
dep. 15:05
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
1.1 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 15:07
dep. 15:07
1.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
3.3 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:13
dep. 15:13
3.9 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
4.6 km
Kostolac, Banja
arr. 15:16
dep. 15:16
5.3 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:17
dep. 15:17
6.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Kostolac, Posta
arr. 15:20
dep. 15:20
7.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:25
dep. 15:25
7.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:26
dep. 15:26
8.4 km
Kostolac, I
arr. 15:27
dep. 15:27
9.1 km
Klenovnik, I
arr. 15:29
dep. 15:29
10.3 km
Klenovnik, S
arr. 15:31
dep. 15:31
11.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:32
dep. 15:32
11.6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:34
dep. 15:34
12.7 km
Cirikovac, II
arr. 15:36
dep. 15:36
13.5 km
Cirikovac, S
arr. 15:38
dep. 15:38
14.2 km
Cirikovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
14.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:42
dep. 15:42
16.3 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:43
dep. 15:43
16.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:44
dep. 15:44
17 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:46
dep. 15:46
17.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:48
dep. 15:48
18.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:49
dep. 15:49
19.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
19.9 km
15:11 15:55 (00:44)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana
dep. 15:11
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Drmno, MK
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:16
dep. 15:16
8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
8.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
9.1 km
Maljurevac
arr. 15:19
dep. 15:19
10.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Babusinac
arr. 15:21
dep. 15:21
11.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:23
dep. 15:23
13.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:24
dep. 15:24
15.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
17.9 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:26
dep. 15:26
18.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:27
dep. 15:27
20 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:55
20.8 km
15:14 16:21 (01:07)
Raskrsnica Drmno - Pozarevac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
dep. 15:14
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:11
dep. 15:11
-2.5 km
Drmno, MK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:28
dep. 15:28
7.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:33
dep. 15:33
8.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
9.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:36
dep. 15:36
9.7 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
10.5 km
Kostolac, Banja
arr. 15:44
dep. 15:44
11.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:45
dep. 15:45
12.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:46
dep. 15:46
12.9 km
Kostolac, Posta
arr. 15:47
dep. 15:47
13.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
13.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:53
dep. 15:53
14.1 km
Kostolac, I
arr. 15:57
dep. 15:57
15 km
Klenovnik, I
arr. 15:58
dep. 15:58
16.1 km
Klenovnik, S
arr. 16:00
dep. 16:00
16.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:02
dep. 16:02
17.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:03
dep. 16:03
18.6 km
Cirikovac, II
arr. 16:05
dep. 16:05
19.3 km
Cirikovac, S
arr. 16:07
dep. 16:07
20 km
Cirikovac, I
arr. 16:09
dep. 16:09
20.7 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
21.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:11
dep. 16:11
22.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:14
dep. 16:14
22.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:15
dep. 16:15
23.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:17
dep. 16:17
23.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
24.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:20
dep. 16:20
24.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:21
25.9 km
15:15 15:50 (00:35)
Povrsinski kop 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop 2
dep. 15:15
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:20
dep. 15:20
3.8 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:23
dep. 15:23
6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
7.3 km
Maljurevac
arr. 15:29
dep. 15:29
8.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Babusinac
arr. 15:33
dep. 15:33
9.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
12.1 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
12.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:41
dep. 15:41
13.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
15.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:46
dep. 15:46
16.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:48
dep. 15:48
18.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
19.1 km
16:09 16:45 (00:36)
Termoelektrana raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
dep. 16:09
Drmno, MK
arr. 16:21
dep. 16:21
1.4 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 16:22
dep. 16:22
5.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
6.7 km
Maljurevac
arr. 16:28
dep. 16:28
7.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 16:30
dep. 16:30
8.4 km
Babusinac
arr. 16:35
dep. 16:35
9.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:36
dep. 16:36
11.4 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:37
dep. 16:37
12 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:39
dep. 16:39
12.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
15.1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:42
dep. 16:42
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:44
dep. 16:44
17.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
18.4 km
21:53 22:50 (00:57)
Raskrsnica Drmno - Pozarevac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
dep. 21:53
Drmno, Povrsinski kop
arr. 21:49
dep. 21:49
-2.2 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 21:44
dep. 21:44
-6 km
Klicevac, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
-8.3 km
Klicevac, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
-8.7 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
-10.5 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
dep. 21:35
-11.2 km
Drmno, MK
arr. 21:58
dep. 21:58
4 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 22:01
dep. 22:01
5.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:03
dep. 22:03
6.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
7.1 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
7.7 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
8.4 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
9.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
10.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
11.1 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
11.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
11.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
12.2 km
Kostolac, I
arr. 22:26
dep. 22:26
12.8 km
Klenovnik, I
arr. 22:30
dep. 22:30
14 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
14.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:33
dep. 22:33
15.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:35
dep. 22:35
16.4 km
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
17.2 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
17.9 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
18.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
19.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
20 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
20.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
20.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
21.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
21.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
22.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
22.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
23.8 km
23:05 23:50 (00:45)
Drobilana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Drobilana
dep. 23:05
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 23:06
dep. 23:06
1.1 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 23:07
dep. 23:07
1.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 23:09
dep. 23:09
2.6 km
Selo Kostolac, 1
arr. 23:11
dep. 23:11
3.3 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 23:13
dep. 23:13
3.9 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 23:14
dep. 23:14
4.6 km
Kostolac, Banja
arr. 23:16
dep. 23:16
5.3 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:17
dep. 23:17
6.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:18
dep. 23:18
7 km
Kostolac, Posta
arr. 23:20
dep. 23:20
7.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:25
dep. 23:25
7.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:26
dep. 23:26
8.4 km
Kostolac, I
arr. 23:27
dep. 23:27
9.1 km
Klenovnik, I
arr. 23:29
dep. 23:29
10.3 km
Klenovnik, S
arr. 23:31
dep. 23:31
11.1 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:32
dep. 23:32
11.6 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:34
dep. 23:34
12.7 km
Cirikovac, II
arr. 23:36
dep. 23:36
13.5 km
Cirikovac, S
arr. 23:38
dep. 23:38
14.2 km
Cirikovac, I
arr. 23:39
dep. 23:39
14.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:40
dep. 23:40
15.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:42
dep. 23:42
16.3 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:43
dep. 23:43
16.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:44
dep. 23:44
17 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:46
dep. 23:46
17.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:47
dep. 23:47
18 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:48
dep. 23:48
18.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:49
dep. 23:49
19.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:50
19.9 km
23:10 23:55 (00:45)
Termoelektrana
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Termoelektrana
dep. 23:10
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 23:13
dep. 23:13
0.7 km
Drmno, MK
arr. 23:24
dep. 23:24
4.1 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 23:22
dep. 23:22
3.1 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 23:30
dep. 23:30
8.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 23:32
dep. 23:32
9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 23:34
dep. 23:34
9.4 km
Maljurevac
arr. 23:35
dep. 23:35
10.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 23:39
dep. 23:39
11.1 km
Babusinac
arr. 23:40
dep. 23:40
11.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 23:44
dep. 23:44
14.1 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 23:46
dep. 23:46
14.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 23:47
dep. 23:47
15.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 23:50
dep. 23:50
17.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 23:50
dep. 23:50
18.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:52
dep. 23:52
20.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:55
21 km
23:15 00:20 (01:05)
Povrsinski kop 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drmno, Povrsinski kop 2
dep. 23:15
Drmno, Povrsinski kop
arr. 23:16
dep. 23:16
3.8 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 23:17
dep. 23:17
6 km
Drmno, MK
arr. 23:21
dep. 23:21
11.9 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 23:19
dep. 23:19
11 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 23:22
dep. 23:22
13.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 23:23
dep. 23:23
14.4 km
Selo Kostolac, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
15 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 23:25
dep. 23:25
15.7 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 23:26
dep. 23:26
16.4 km
Kostolac, Banja
arr. 23:27
dep. 23:27
17.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:28
dep. 23:28
18.2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:29
dep. 23:29
18.8 km
Kostolac, Posta
arr. 23:30
dep. 23:30
19.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:31
dep. 23:31
19.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:32
dep. 23:32
20.1 km
Kostolac, I
arr. 23:33
dep. 23:33
21 km
Klenovnik, I
arr. 23:34
dep. 23:34
22.1 km
Klenovnik, S
arr. 23:36
dep. 23:36
22.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:37
dep. 23:37
23.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:38
dep. 23:38
24.5 km
Cirikovac, II
arr. 23:40
dep. 23:40
25.3 km
Cirikovac, S
arr. 23:42
dep. 23:42
26 km
Cirikovac, I
arr. 23:44
dep. 23:44
26.7 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:45
dep. 23:45
27.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:46
dep. 23:46
28.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:48
dep. 23:48
28.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:49
dep. 23:49
28.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:50
dep. 23:50
29.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:52
dep. 23:52
29.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:54
dep. 23:54
30.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 00:19
dep. 00:19
30.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:20
31.6 km

Naselja Drmno i Pozarevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drmno je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.