Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draževac kod Aleksinca - Aleksinac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:40 06:10 (00:30)
Selo
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 05:40
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 05:48
dep. 05:48
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 05:58
dep. 05:58
10.5 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
12 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
13.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:10
14.6 km
05:50 06:00 (00:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
13 km
10:13 10:40 (00:27)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 10:13
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:22
dep. 10:22
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:26
dep. 10:26
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:31
dep. 10:31
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
12.1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:40
14.5 km
11:47 12:15 (00:28)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 11:47
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
13 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
15 km
13:20 13:35 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 13:20
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
13 km
13:23 13:50 (00:27)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 13:23
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 13:36
dep. 13:36
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 13:39
dep. 13:39
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
12.1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 13:47
dep. 13:47
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:50
14.5 km
14:47 15:00 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 14:47
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
14 km
15:47 16:15 (00:28)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 15:47
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:52
dep. 15:52
4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
13 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
15 km
16:50 17:05 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 16:50
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
13 km
20:33 21:00 (00:27)
Selo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 20:33
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 20:42
dep. 20:42
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
12.1 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
14.5 km

Naselja Draževac kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draževac kod Aleksinca je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.