Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draževac kod Aleksinca - Aleksinac timetable

thursday, 14.11.2019.
05:50 06:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 05:50
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
13 km
08:24 08:45 (00:21)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 08:24
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 08:30
dep. 08:30
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 08:37
dep. 08:37
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 08:39
dep. 08:39
10.5 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
12 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
13.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
14.6 km
10:13 10:40 (00:27)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 10:13
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:22
dep. 10:22
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:26
dep. 10:26
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:31
dep. 10:31
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
12.1 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:40
14.5 km
11:47 12:15 (00:28)
SeloHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 11:47
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
13 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
15 km
13:20 13:35 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 13:20
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
13 km
13:38 14:23 (00:45)
SeloIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 13:38
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 13:47
dep. 13:47
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 13:51
dep. 13:51
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 13:56
dep. 13:56
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
12.1 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:20
14.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:22
dep. 14:22
15.6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:23
16.9 km
14:41 15:05 (00:24)
SeloBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 14:41
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:47
dep. 14:47
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:55
dep. 14:55
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:57
dep. 14:57
10.5 km
Aleksinacki Bujmir, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:02
dep. 15:02
13.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:05
14.6 km
14:47 15:00 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 14:47
Moravski Bujmir
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
14 km
15:03 15:46 (00:43)
SeloIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 15:03
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:12
dep. 15:12
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
12.1 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:27
dep. 15:27
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
14.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:42
dep. 15:42
15.6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:46
16.9 km
15:47 16:15 (00:28)
SeloHala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 15:47
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:52
dep. 15:52
4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
13 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
15 km
16:50 17:05 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca
dep. 16:50
Aleksinac, Bus station
arr. 17:05
13 km
17:32 17:55 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Ulaz
dep. 17:32
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 17:43
dep. 17:43
7 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:55
13 km
20:33 21:00 (00:27)
SeloBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 20:33
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 20:42
dep. 20:42
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
12.1 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:00
14.5 km
22:33 23:02 (00:29)
SeloOpstina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draževac kod Aleksinca, Selo
dep. 22:33
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 22:42
dep. 22:42
4.9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 22:46
dep. 22:46
7.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 22:49
dep. 22:49
9.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 22:51
dep. 22:51
10.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:54
dep. 22:54
12.1 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 22:57
dep. 22:57
13.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
14.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 23:02
15.6 km

Naselja Draževac kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draževac kod Aleksinca je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 22:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.