Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Drazanj - Grocka timetable

monday, 18.02.2019.
04:45 05:34 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 04:45
Drazanj, Skola
arr. 04:47
dep. 04:47
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 04:49
dep. 04:49
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 04:55
dep. 04:55
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 04:56
dep. 04:56
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 04:57
dep. 04:57
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 05:01
dep. 05:01
5.9 km
Umcari, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:05
dep. 05:05
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:07
dep. 05:07
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:10
dep. 05:10
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:12
dep. 05:12
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 05:14
dep. 05:14
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 05:18
dep. 05:18
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 05:22
dep. 05:22
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 05:23
dep. 05:23
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 05:25
dep. 05:25
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 05:29
dep. 05:29
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 05:31
dep. 05:31
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:34
21.8 km
05:45 06:34 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 05:45
Drazanj, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 05:55
dep. 05:55
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 05:56
dep. 05:56
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 05:57
dep. 05:57
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 06:01
dep. 06:01
5.9 km
Umcari, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:05
dep. 06:05
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:07
dep. 06:07
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:10
dep. 06:10
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:11
dep. 06:11
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 06:14
dep. 06:14
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 06:18
dep. 06:18
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:22
dep. 06:22
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:23
dep. 06:23
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:29
dep. 06:29
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:31
dep. 06:31
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:34
21.8 km
06:00 06:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 06:00
Drazanj, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 06:11
dep. 06:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 06:12
dep. 06:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 06:16
dep. 06:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:22
dep. 06:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 06:29
dep. 06:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 06:33
dep. 06:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:37
dep. 06:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:38
dep. 06:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:40
dep. 06:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:46
dep. 06:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:49
21.8 km
07:00 07:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 07:00
Drazanj, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:10
dep. 07:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:11
dep. 07:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 07:16
dep. 07:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:20
dep. 07:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:22
dep. 07:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:25
dep. 07:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:27
dep. 07:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:29
dep. 07:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 07:33
dep. 07:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 07:37
dep. 07:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 07:40
dep. 07:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:44
dep. 07:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 07:46
dep. 07:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:49
21.8 km
07:30 08:19 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 07:30
Drazanj, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:41
dep. 07:41
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 07:46
dep. 07:46
5.9 km
Umcari, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:50
dep. 07:50
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:52
dep. 07:52
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:55
dep. 07:55
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:59
dep. 07:59
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 08:03
dep. 08:03
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:07
dep. 08:07
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:08
dep. 08:08
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:16
dep. 08:16
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:19
21.8 km
09:30 10:19 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 09:30
Drazanj, Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 09:36
dep. 09:36
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 09:40
dep. 09:40
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 09:41
dep. 09:41
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 09:42
dep. 09:42
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 09:46
dep. 09:46
5.9 km
Umcari, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:50
dep. 09:50
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:52
dep. 09:52
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:55
dep. 09:55
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:56
dep. 09:56
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 09:59
dep. 09:59
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 10:03
dep. 10:03
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 10:07
dep. 10:07
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 10:08
dep. 10:08
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 10:10
dep. 10:10
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 10:14
dep. 10:14
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 10:16
dep. 10:16
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:19
21.8 km
10:30 11:19 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 10:30
Drazanj, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 10:36
dep. 10:36
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 10:40
dep. 10:40
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:41
dep. 10:41
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:42
dep. 10:42
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 10:46
dep. 10:46
5.9 km
Umcari, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:50
dep. 10:50
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:52
dep. 10:52
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:55
dep. 10:55
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:56
dep. 10:56
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 10:59
dep. 10:59
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 11:03
dep. 11:03
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:07
dep. 11:07
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:08
dep. 11:08
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:10
dep. 11:10
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:14
dep. 11:14
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:16
dep. 11:16
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:19
21.8 km
12:00 12:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 12:00
Drazanj, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 12:10
dep. 12:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 12:11
dep. 12:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 12:12
dep. 12:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 12:16
dep. 12:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:20
dep. 12:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:22
dep. 12:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:25
dep. 12:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 12:29
dep. 12:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 12:33
dep. 12:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:37
dep. 12:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:38
dep. 12:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:40
dep. 12:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:44
dep. 12:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:46
dep. 12:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:49
21.8 km
13:00 13:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 13:00
Drazanj, Skola
arr. 13:02
dep. 13:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 13:10
dep. 13:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 13:11
dep. 13:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 13:12
dep. 13:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 13:16
dep. 13:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:20
dep. 13:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:22
dep. 13:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:25
dep. 13:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:26
dep. 13:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:27
dep. 13:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 13:29
dep. 13:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 13:33
dep. 13:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 13:37
dep. 13:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 13:40
dep. 13:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:44
dep. 13:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 13:46
dep. 13:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:49
21.8 km
15:00 15:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 15:00
Drazanj, Skola
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 15:06
dep. 15:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 15:10
dep. 15:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:11
dep. 15:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:12
dep. 15:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 15:16
dep. 15:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:20
dep. 15:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:22
dep. 15:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:25
dep. 15:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:27
dep. 15:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:29
dep. 15:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 15:33
dep. 15:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:37
dep. 15:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:38
dep. 15:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:44
dep. 15:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:46
dep. 15:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:49
21.8 km
16:00 16:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:00
Drazanj, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:11
dep. 16:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:12
dep. 16:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 16:16
dep. 16:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:20
dep. 16:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:22
dep. 16:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:27
dep. 16:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:29
dep. 16:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 16:33
dep. 16:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:46
dep. 16:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:49
21.8 km
16:15 16:54 (00:39)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:15
Drazanj, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
Umcari, Crkva
arr. 16:24
dep. 16:24
5.8 km
Umcari, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:29
dep. 16:29
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:30
dep. 16:30
8.3 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:31
dep. 16:31
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:33
dep. 16:33
10.4 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Kamendol, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
12.9 km
arr. 16:40
dep. 16:40
14.3 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 16:43
dep. 16:43
16.2 km
Brestovik, Institut
arr. 16:46
dep. 16:46
18.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
19.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:49
dep. 16:49
21.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:51
dep. 16:51
22.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:54
24.2 km
17:00 17:49 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 17:00
Drazanj, Skola
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 17:10
dep. 17:10
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 17:11
dep. 17:11
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 17:12
dep. 17:12
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
5.9 km
Umcari, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:20
dep. 17:20
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:22
dep. 17:22
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:25
dep. 17:25
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:29
dep. 17:29
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 17:33
dep. 17:33
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:38
dep. 17:38
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:40
dep. 17:40
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:44
dep. 17:44
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:46
dep. 17:46
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:49
21.8 km
18:30 19:15 (00:45)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 18:30
Drazanj, Skola
arr. 18:33
dep. 18:33
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:37
dep. 18:37
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
4.9 km
Umcari, Crkva
arr. 18:44
dep. 18:44
5.6 km
Umcari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:47
dep. 18:47
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:48
dep. 18:48
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:50
dep. 18:50
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:52
dep. 18:52
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:54
dep. 18:54
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 18:56
dep. 18:56
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 19:00
dep. 19:00
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
17.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:04
dep. 19:04
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:05
dep. 19:05
16.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:07
dep. 19:07
16.7 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:10
dep. 19:10
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:12
dep. 19:12
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:15
21.8 km
18:45 19:34 (00:49)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 18:45
Drazanj, Skola
arr. 18:47
dep. 18:47
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
1.8 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
2.6 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:55
dep. 18:55
4.1 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:56
dep. 18:56
5.1 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:57
dep. 18:57
5.5 km
Umcari, Crkva
arr. 19:01
dep. 19:01
5.9 km
Umcari, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
6.3 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:05
dep. 19:05
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:07
dep. 19:07
8.4 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:11
dep. 19:11
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:12
dep. 19:12
10.4 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:14
dep. 19:14
11.8 km
Brestovik, Institut
arr. 19:18
dep. 19:18
14.3 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
15.2 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:22
dep. 19:22
15.7 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:23
dep. 19:23
16.2 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:25
dep. 19:25
16.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
17.2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:29
dep. 19:29
18.7 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:31
dep. 19:31
19.8 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:34
21.8 km
20:20 20:59 (00:39)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 20:20
Drazanj, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Umcari, Crkva
arr. 20:29
dep. 20:29
5.8 km
Umcari, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6.2 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:35
dep. 20:35
8.3 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:36
dep. 20:36
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:38
dep. 20:38
10.4 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kamendol, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
12.9 km
arr. 20:45
dep. 20:45
14.3 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 20:48
dep. 20:48
16.2 km
Brestovik, Institut
arr. 20:51
dep. 20:51
18.7 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
19.6 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:54
dep. 20:54
21.1 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:56
dep. 20:56
22.2 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:59
24.2 km

Naselja Drazanj i Grocka su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drazanj je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.