Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Drazanj - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:00 05:40 (01:40)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 04:00
Drazanj, Skola
arr. 04:02
dep. 04:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 04:04
dep. 04:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 04:06
dep. 04:06
2.5 km
Umcari, Izlaz
arr. 04:08
dep. 04:08
4.8 km
Umcari, Crkva
arr. 04:13
dep. 04:13
5.5 km
Umcari, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
6.2 km
arr. 04:16
dep. 04:16
7.8 km
arr. 04:18
dep. 04:18
8.7 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 04:21
dep. 04:21
11 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 04:22
dep. 04:22
11.8 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 04:23
dep. 04:23
12.5 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 04:24
dep. 04:24
13.2 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 04:30
dep. 04:30
15.2 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 04:35
dep. 04:35
17.2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 04:36
dep. 04:36
17.9 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 04:37
dep. 04:37
18.6 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 04:38
dep. 04:38
19.4 km
arr. 04:41
dep. 04:41
21.7 km
arr. 04:43
dep. 04:43
22.6 km
Umcari, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
24.2 km
Umcari, Ambulanta
arr. 04:46
dep. 04:46
24.7 km
arr. 04:48
dep. 04:48
25.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 05:40
64.8 km
04:45 06:15 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 04:45
Drazanj, Skola
arr. 04:47
dep. 04:47
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 04:49
dep. 04:49
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 04:57
dep. 04:57
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 05:01
dep. 05:01
5.8 km
Umcari, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:05
dep. 05:05
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:07
dep. 05:07
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:10
dep. 05:10
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:11
dep. 05:11
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:12
dep. 05:12
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 05:14
dep. 05:14
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 05:18
dep. 05:18
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 05:23
dep. 05:23
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 05:29
dep. 05:29
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 05:31
dep. 05:31
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:34
dep. 05:34
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:41
dep. 05:41
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 05:47
dep. 05:47
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 05:52
dep. 05:52
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 05:58
dep. 05:58
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 06:08
dep. 06:08
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 06:12
dep. 06:12
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 06:15
45.4 km
05:20 06:45 (01:25)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 05:20
Drazanj, Skola
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 05:30
dep. 05:30
3.5 km
Umcari, Izlaz
arr. 05:32
dep. 05:32
4.8 km
Umcari, Crkva
arr. 05:34
dep. 05:34
5.5 km
Umcari, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
6.2 km
Umcari, Ambulanta
arr. 05:38
dep. 05:38
6.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
7.9 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 06:05
dep. 06:05
28 km
Vrcin, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
30.3 km
Vrcin, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 06:45
50.5 km
05:45 07:15 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 05:45
Drazanj, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 06:01
dep. 06:01
5.8 km
Umcari, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:05
dep. 06:05
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:07
dep. 06:07
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:10
dep. 06:10
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 06:14
dep. 06:14
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 06:18
dep. 06:18
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:23
dep. 06:23
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:29
dep. 06:29
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:31
dep. 06:31
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:34
dep. 06:34
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:41
dep. 06:41
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:47
dep. 06:47
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 06:52
dep. 06:52
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:58
dep. 06:58
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 07:08
dep. 07:08
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 07:12
dep. 07:12
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:15
45.4 km
06:00 07:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 06:00
Drazanj, Skola
arr. 06:02
dep. 06:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 06:12
dep. 06:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 06:16
dep. 06:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 06:33
dep. 06:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:38
dep. 06:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:40
dep. 06:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:46
dep. 06:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:49
dep. 06:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:56
dep. 06:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:02
dep. 07:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:07
dep. 07:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:13
dep. 07:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 07:23
dep. 07:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 07:27
dep. 07:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:30
45.4 km
07:00 08:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 07:00
Drazanj, Skola
arr. 07:02
dep. 07:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:12
dep. 07:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 07:16
dep. 07:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:20
dep. 07:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:22
dep. 07:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:25
dep. 07:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:26
dep. 07:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:27
dep. 07:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:29
dep. 07:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 07:33
dep. 07:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:44
dep. 07:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 07:46
dep. 07:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:49
dep. 07:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:56
dep. 07:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:02
dep. 08:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 08:07
dep. 08:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:13
dep. 08:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 08:23
dep. 08:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 08:27
dep. 08:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 08:30
45.4 km
07:30 09:00 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 07:30
Drazanj, Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:41
dep. 07:41
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:42
dep. 07:42
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 07:46
dep. 07:46
5.8 km
Umcari, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:52
dep. 07:52
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:55
dep. 07:55
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:56
dep. 07:56
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 07:59
dep. 07:59
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 08:03
dep. 08:03
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:08
dep. 08:08
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:16
dep. 08:16
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:19
dep. 08:19
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:26
dep. 08:26
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 08:32
dep. 08:32
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 08:37
dep. 08:37
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:43
dep. 08:43
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 08:53
dep. 08:53
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 08:57
dep. 08:57
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 09:00
45.4 km
09:30 11:00 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 09:30
Drazanj, Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 09:36
dep. 09:36
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 09:42
dep. 09:42
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 09:46
dep. 09:46
5.8 km
Umcari, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:50
dep. 09:50
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:52
dep. 09:52
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:55
dep. 09:55
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:56
dep. 09:56
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 09:59
dep. 09:59
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 10:03
dep. 10:03
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 10:07
dep. 10:07
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 10:08
dep. 10:08
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 10:14
dep. 10:14
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 10:16
dep. 10:16
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:19
dep. 10:19
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:26
dep. 10:26
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 10:32
dep. 10:32
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 10:37
dep. 10:37
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 10:43
dep. 10:43
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 10:53
dep. 10:53
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 10:57
dep. 10:57
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 11:00
45.4 km
10:30 12:00 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 10:30
Drazanj, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 10:36
dep. 10:36
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:42
dep. 10:42
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 10:46
dep. 10:46
5.8 km
Umcari, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:50
dep. 10:50
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:52
dep. 10:52
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:55
dep. 10:55
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:56
dep. 10:56
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 10:59
dep. 10:59
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 11:03
dep. 11:03
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:08
dep. 11:08
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:14
dep. 11:14
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:16
dep. 11:16
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:19
dep. 11:19
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:26
dep. 11:26
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 11:32
dep. 11:32
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 11:37
dep. 11:37
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 11:43
dep. 11:43
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 11:53
dep. 11:53
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 11:57
dep. 11:57
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 12:00
45.4 km
12:00 13:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 12:00
Drazanj, Skola
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 12:12
dep. 12:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 12:16
dep. 12:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:20
dep. 12:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:22
dep. 12:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:25
dep. 12:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:26
dep. 12:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 12:29
dep. 12:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 12:33
dep. 12:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:38
dep. 12:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:44
dep. 12:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:46
dep. 12:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:49
dep. 12:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:56
dep. 12:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:02
dep. 13:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:07
dep. 13:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:13
dep. 13:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 13:23
dep. 13:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 13:27
dep. 13:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 13:30
45.4 km
13:00 14:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 13:00
Drazanj, Skola
arr. 13:02
dep. 13:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 13:06
dep. 13:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 13:12
dep. 13:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 13:16
dep. 13:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 13:20
dep. 13:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 13:22
dep. 13:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 13:25
dep. 13:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:26
dep. 13:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:27
dep. 13:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 13:29
dep. 13:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 13:33
dep. 13:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 13:37
dep. 13:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 13:38
dep. 13:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 13:40
dep. 13:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:44
dep. 13:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 13:46
dep. 13:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:49
dep. 13:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:56
dep. 13:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 14:02
dep. 14:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 14:07
dep. 14:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 14:13
dep. 14:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 14:23
dep. 14:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 14:27
dep. 14:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 14:30
45.4 km
15:00 16:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 15:00
Drazanj, Skola
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 15:06
dep. 15:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:12
dep. 15:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 15:16
dep. 15:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:22
dep. 15:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:25
dep. 15:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:26
dep. 15:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:27
dep. 15:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:29
dep. 15:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 15:33
dep. 15:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:38
dep. 15:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:40
dep. 15:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:46
dep. 15:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:49
dep. 15:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:56
dep. 15:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 16:02
dep. 16:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 16:07
dep. 16:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 16:13
dep. 16:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 16:23
dep. 16:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 16:27
dep. 16:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 16:30
45.4 km
16:00 17:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:00
Drazanj, Skola
arr. 16:02
dep. 16:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:12
dep. 16:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 16:16
dep. 16:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:20
dep. 16:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:22
dep. 16:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:25
dep. 16:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:26
dep. 16:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:27
dep. 16:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 16:29
dep. 16:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 16:33
dep. 16:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:38
dep. 16:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:46
dep. 16:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:49
dep. 16:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:56
dep. 16:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:02
dep. 17:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:07
dep. 17:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:13
dep. 17:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 17:23
dep. 17:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 17:27
dep. 17:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 17:30
45.4 km
16:15 17:30 (01:15)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 16:15
Drazanj, Skola
arr. 16:17
dep. 16:17
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
Umcari, Crkva
arr. 16:24
dep. 16:24
5.8 km
Umcari, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:29
dep. 16:29
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:30
dep. 16:30
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:31
dep. 16:31
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:32
dep. 16:32
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:33
dep. 16:33
10.7 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 16:36
dep. 16:36
12.3 km
Kamendol, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
13.2 km
arr. 16:40
dep. 16:40
14.6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 16:43
dep. 16:43
16.5 km
Brestovik, Institut
arr. 16:46
dep. 16:46
19 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
19.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:49
dep. 16:49
21.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:51
dep. 16:51
22.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:54
dep. 16:54
24.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:02
dep. 17:02
29.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 17:08
dep. 17:08
34.2 km
Bolec, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
36.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 17:13
dep. 17:13
39 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 17:18
dep. 17:18
41.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 17:26
dep. 17:26
46.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 17:28
dep. 17:28
46.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 17:30
47.8 km
17:00 18:30 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 17:00
Drazanj, Skola
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 17:12
dep. 17:12
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 17:16
dep. 17:16
5.8 km
Umcari, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:20
dep. 17:20
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:22
dep. 17:22
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:25
dep. 17:25
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:26
dep. 17:26
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 17:29
dep. 17:29
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 17:33
dep. 17:33
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:37
dep. 17:37
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:38
dep. 17:38
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:40
dep. 17:40
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:44
dep. 17:44
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:46
dep. 17:46
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:49
dep. 17:49
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:56
dep. 17:56
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 18:02
dep. 18:02
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 18:07
dep. 18:07
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 18:13
dep. 18:13
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 18:23
dep. 18:23
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 18:27
dep. 18:27
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 18:30
45.4 km
18:45 20:15 (01:30)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 18:45
Drazanj, Skola
arr. 18:47
dep. 18:47
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:57
dep. 18:57
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 19:01
dep. 19:01
5.8 km
Umcari, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
6.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:05
dep. 19:05
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:07
dep. 19:07
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:11
dep. 19:11
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:12
dep. 19:12
10.7 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 19:14
dep. 19:14
12.1 km
Brestovik, Institut
arr. 19:18
dep. 19:18
14.6 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
15.5 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:22
dep. 19:22
16 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:23
dep. 19:23
16.5 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
17.5 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:29
dep. 19:29
19 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:31
dep. 19:31
20.1 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:34
dep. 19:34
22.1 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:41
dep. 19:41
26.9 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 19:47
dep. 19:47
31.8 km
Bolec, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
34 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 19:52
dep. 19:52
35.6 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 19:58
dep. 19:58
39.5 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 20:08
dep. 20:08
43.7 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 20:12
dep. 20:12
44.5 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 20:15
45.4 km
20:20 21:40 (01:20)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Drazanj, Okretnica
dep. 20:20
Drazanj, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
0.9 km
Drazanj, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
1.7 km
Drazanj, Ulaz
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Drazanj, Izlaz
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Umcari, Sefkac
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Umcari, Izlaz
arr. 20:28
dep. 20:28
5.4 km
Umcari, Crkva
arr. 20:29
dep. 20:29
5.8 km
Umcari, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:34
dep. 20:34
7.9 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:35
dep. 20:35
8.6 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:36
dep. 20:36
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:37
dep. 20:37
10.3 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:38
dep. 20:38
10.7 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 20:41
dep. 20:41
12.3 km
Kamendol, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
13.2 km
arr. 20:45
dep. 20:45
14.6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 20:48
dep. 20:48
16.5 km
Brestovik, Institut
arr. 20:51
dep. 20:51
19 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
19.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
20.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 20:54
dep. 20:54
20.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
21.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
21.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:59
dep. 20:59
23.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:01
dep. 21:01
24.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:04
dep. 21:04
26.5 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:12
dep. 21:12
31.3 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 21:18
dep. 21:18
36.2 km
Bolec, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
38.4 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 21:23
dep. 21:23
41 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 21:28
dep. 21:28
43.9 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 21:36
dep. 21:36
48.1 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 21:38
dep. 21:38
48.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 21:40
49.8 km

Naselja Drazanj i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Drazanj je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.