Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dragosinjci - Kraljevo timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:30 05:55 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 05:30
Dragosinjci, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 05:33
dep. 05:33
1.1 km
Metikos, Most
arr. 05:35
dep. 05:35
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 05:38
dep. 05:38
2.8 km
Metikos
arr. 05:40
dep. 05:40
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 05:42
dep. 05:42
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 05:43
dep. 05:43
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:45
dep. 05:45
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:48
dep. 05:48
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:50
dep. 05:50
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:53
dep. 05:53
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:55
9.4 km
06:30 06:55 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 06:30
Dragosinjci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 06:33
dep. 06:33
1.1 km
Metikos, Most
arr. 06:35
dep. 06:35
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 06:38
dep. 06:38
2.8 km
Metikos
arr. 06:40
dep. 06:40
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 06:42
dep. 06:42
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:47
dep. 06:47
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:48
dep. 06:48
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:50
dep. 06:50
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:55
9.4 km
07:15 07:40 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 07:15
Dragosinjci, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 07:18
dep. 07:18
1.1 km
Metikos, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 07:23
dep. 07:23
2.8 km
Metikos
arr. 07:25
dep. 07:25
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 07:28
dep. 07:28
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 07:32
dep. 07:32
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:33
dep. 07:33
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 07:35
dep. 07:35
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:38
dep. 07:38
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:40
9.4 km
11:30 11:55 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 11:30
Dragosinjci, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 11:33
dep. 11:33
1.1 km
Metikos, Most
arr. 11:35
dep. 11:35
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 11:38
dep. 11:38
2.8 km
Metikos
arr. 11:40
dep. 11:40
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 11:42
dep. 11:42
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 11:43
dep. 11:43
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 11:47
dep. 11:47
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:48
dep. 11:48
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:50
dep. 11:50
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:53
dep. 11:53
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:55
9.4 km
12:30 12:55 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 12:30
Dragosinjci, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 12:33
dep. 12:33
1.1 km
Metikos, Most
arr. 12:35
dep. 12:35
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 12:38
dep. 12:38
2.8 km
Metikos
arr. 12:40
dep. 12:40
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 12:42
dep. 12:42
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 12:43
dep. 12:43
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 12:47
dep. 12:47
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:48
dep. 12:48
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 12:50
dep. 12:50
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:53
dep. 12:53
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
9.4 km
13:30 13:55 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 13:30
Dragosinjci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Metikos, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 13:38
dep. 13:38
2.8 km
Metikos
arr. 13:40
dep. 13:40
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 13:43
dep. 13:43
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 13:45
dep. 13:45
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 13:47
dep. 13:47
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:48
dep. 13:48
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:50
dep. 13:50
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:53
dep. 13:53
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:55
9.4 km
15:40 16:05 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 15:40
Dragosinjci, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 15:43
dep. 15:43
1.1 km
Metikos, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 15:48
dep. 15:48
2.8 km
Metikos
arr. 15:50
dep. 15:50
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 15:52
dep. 15:52
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 15:53
dep. 15:53
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:57
dep. 15:57
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:58
dep. 15:58
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:00
dep. 16:00
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:05
9.4 km
18:40 19:05 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 18:40
Dragosinjci, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 18:43
dep. 18:43
1.1 km
Metikos, Most
arr. 18:45
dep. 18:45
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 18:48
dep. 18:48
2.8 km
Metikos
arr. 18:50
dep. 18:50
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 18:52
dep. 18:52
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 18:53
dep. 18:53
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 18:55
dep. 18:55
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 18:57
dep. 18:57
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 18:58
dep. 18:58
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:00
dep. 19:00
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:03
dep. 19:03
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:05
9.4 km
20:15 20:40 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragosinjci, 2
dep. 20:15
Dragosinjci, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Metikos, Most
arr. 20:20
dep. 20:20
2.1 km
Metikos, Vujanci
arr. 20:23
dep. 20:23
2.8 km
Metikos
arr. 20:25
dep. 20:25
3.7 km
Metikos, Sumari 2
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Metikos, Sumari 1
arr. 20:28
dep. 20:28
4.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 20:30
dep. 20:30
5.5 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 20:32
dep. 20:32
5.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:33
dep. 20:33
6.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:35
dep. 20:35
7.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:38
dep. 20:38
8.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:40
9.4 km

Naselja Dragosinjci i Kraljevo su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dragosinjci je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.