Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dragocvet - Jagodina timetable

thursday, 27.02.2020.
05:54 06:05 (00:11)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 05:54
arr. 05:56
dep. 05:56
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 05:57
dep. 05:57
2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
2.5 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
7 km
05:55 06:05 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 05:55
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 06:01
dep. 06:01
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
7 km
07:05 07:15 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 07:05
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 07:08
dep. 07:08
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:15
7 km
07:15 07:25 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 07:15
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
2.5 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:25
7 km
07:55 08:10 (00:15)
2 - Dom kulture - Centar - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:55
Jagodina, Bus station
arr. 08:10
7 km
08:30 08:40 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 08:30
arr. 08:31
dep. 08:31
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 08:36
dep. 08:36
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 08:38
dep. 08:38
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:40
7 km
10:49 11:02 (00:13)
2 - Dom kulture - Centar - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:49
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 11:00
dep. 11:00
6.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:02
6.9 km
11:55 12:10 (00:15)
2 - Dom kulture - Centar - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:55
Jagodina, Bus station
arr. 12:10
7 km
12:15 12:25 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 12:15
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 12:18
dep. 12:18
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 12:21
dep. 12:21
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 12:23
dep. 12:23
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 12:25
7 km
13:15 13:25 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 13:15
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
2.5 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:25
7 km
14:00 14:10 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 14:00
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:10
7 km
15:55 16:10 (00:15)
2 - Dom kulture - Centar - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:55
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
7 km
16:40 16:50 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 16:40
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 16:43
dep. 16:43
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 16:46
dep. 16:46
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:48
dep. 16:48
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:50
7 km
16:42 16:52 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 16:42
arr. 16:44
dep. 16:44
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 16:45
dep. 16:45
2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
2.5 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 16:47
dep. 16:47
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:49
dep. 16:49
6 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:52
7 km
17:19 17:32 (00:13)
2 - Dom kulture - Centar - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:19
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 17:30
dep. 17:30
6.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:32
6.9 km
18:55 19:10 (00:15)
2 - Dom kulture - Centar - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:55
Jagodina, Bus station
arr. 19:10
7 km
20:35 20:45 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 20:35
arr. 20:37
dep. 20:37
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 20:41
dep. 20:41
5.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:43
dep. 20:43
6.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:45
7 km
20:40 20:50 (00:10)
3 - SilosBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dragocvet, 3 - Silos
dep. 20:40
arr. 20:42
dep. 20:42
1 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 20:43
dep. 20:43
2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
2.5 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 20:46
dep. 20:46
5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:48
dep. 20:48
6 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:50
7 km

Naselja Dragocvet i Jagodina su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dragocvet je u 05:54 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.