Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draginje - Koceljeva timetable

friday, 05.03.2021.
06:28 06:40 (00:12)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 06:28
Draginje, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 06:33
dep. 06:33
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Mali Bosnjak
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:40
12 km
07:05 07:15 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 07:05
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:07
dep. 07:07
2 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Mali Bosnjak
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:15
10 km
07:30 07:50 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 07:30
Draginje, G.
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Kamenica kod Koceljeve, Stolcice
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 07:43
dep. 07:43
13 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 07:47
dep. 07:47
17 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:50
20 km
07:45 07:55 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 07:45
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Mali Bosnjak
arr. 07:50
dep. 07:50
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:55
10 km
08:47 09:00 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 08:47
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:50
dep. 08:50
3 km
Mali Bosnjak
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:00
10 km
10:28 10:40 (00:12)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 10:28
Draginje, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:33
dep. 10:33
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
6 km
Mali Bosnjak
arr. 10:35
dep. 10:35
7 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:39
dep. 10:39
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:40
12 km
11:16 11:30 (00:14)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 11:16
Draginje, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:22
dep. 11:22
5 km
Mali Bosnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:30
12 km
11:35 11:45 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 11:35
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Mali Bosnjak
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:45
10 km
12:45 12:55 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 12:45
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 12:49
dep. 12:49
4 km
Mali Bosnjak
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:55
10 km
12:50 13:10 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 12:50
Draginje, G.
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Kamenica kod Koceljeve, Stolcice
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 13:07
dep. 13:07
17 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:10
20 km
13:04 13:14 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 13:04
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Mali Bosnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:14
10 km
13:32 13:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 13:32
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Mali Bosnjak
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
10 km
13:33 13:45 (00:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 13:33
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Mali Bosnjak
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
8 km
14:33 14:45 (00:12)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 14:33
Draginje, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Mali Bosnjak
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
12 km
16:01 16:15 (00:14)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 16:01
Draginje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Mali Bosnjak
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:15
12 km
16:04 16:17 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 16:04
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Mali Bosnjak
arr. 16:11
dep. 16:11
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
10 km
16:06 16:17 (00:11)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 16:06
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
10 km
17:15 17:35 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 17:15
Draginje, G.
arr. 17:17
dep. 17:17
2 km
Kamenica kod Koceljeve, Stolcice
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 17:28
dep. 17:28
13 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 17:32
dep. 17:32
17 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:35
20 km
17:18 17:30 (00:12)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 17:18
Draginje, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
12 km
17:20 17:30 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 17:20
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Mali Bosnjak
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:30
10 km
18:48 19:00 (00:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 18:48
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Mali Bosnjak
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:00
8 km
19:30 19:44 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 19:30
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:34
dep. 19:34
2.8 km
Mali Bosnjak
arr. 19:37
dep. 19:37
5.7 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:40
dep. 19:40
8.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:44
9.9 km
19:56 20:14 (00:18)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 19:56
Draginje, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
4.2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
6.2 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
7 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
9.9 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
12.7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
14.1 km
20:35 20:45 (00:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Center
dep. 20:35
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:38
dep. 20:38
3 km
Mali Bosnjak
arr. 20:40
dep. 20:40
6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:45
10 km
20:54 21:06 (00:12)
Rasica kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginje, Rasica kuca
dep. 20:54
Draginje, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:59
dep. 20:59
5 km
Mali Bosnjak
arr. 21:01
dep. 21:01
7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 21:06
12 km

Naselja Draginje i Koceljeva su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginje je u 06:28 h, dok je poslednji polazak u 20:54 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Draginje - Koceljeva iznosi od 0,97 EUR do 0,97 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.