Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Draginac kod Loznice - Ribarice timetable

monday, 17.01.2022.
07:47 07:56 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 07:47
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:48
dep. 07:48
0.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:50
dep. 07:50
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 07:52
dep. 07:52
3 km
Ribarice, Intersection
arr. 07:56
5 km
12:30 12:39 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:30
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Jarebice kod Loznice, Rakica mala
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Smrdan
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 12:39
4.5 km
12:33 12:42 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 12:33
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:34
dep. 12:34
0.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Ribarice, Intersection
arr. 12:42
5 km
13:20 13:29 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 13:20
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Jarebice kod Loznice, Rakica mala
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Smrdan
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 13:29
4.5 km
14:00 14:09 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:00
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Jarebice kod Loznice, Rakica mala
arr. 14:04
dep. 14:04
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Smrdan
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:09
4.5 km
14:04 14:13 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:04
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:05
dep. 14:05
0.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:06
dep. 14:06
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:13
5 km
14:41 14:50 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 14:41
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
0.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:46
dep. 14:46
3 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:50
5 km
15:47 15:56 (00:09)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 15:47
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:48
dep. 15:48
0.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Ribarice, Intersection
arr. 15:56
5 km
20:57 21:08 (00:11)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 20:57
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 21:04
dep. 21:04
0.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Ribarice, Intersection
arr. 21:08
5 km

Naselja Draginac kod Loznice i Ribarice su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginac kod Loznice je u 07:47 h, dok je poslednji polazak u 20:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.