Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Draginac kod Loznice - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:30 09:00 (03:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 05:30
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Brezjak
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Korenita, Gnila
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
16 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:30
18 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Jelav, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
43 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
46 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
49 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
56 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
60 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
72 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
78 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
arr. 08:04
dep. 08:04
90 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
96 km
arr. 08:54
dep. 08:54
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
161 km
09:25 12:30 (03:05)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 09:25
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Brezjak
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Korenita, Gnila
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
18 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Jelav, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
35 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 10:24
dep. 10:24
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
43 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
46 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
49 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
56 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
60 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
72 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
78 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
84 km
arr. 11:34
dep. 11:34
90 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
96 km
arr. 12:24
dep. 12:24
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
161 km
15:00 18:00 (03:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 15:00
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Brezjak
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Korenita, Gnila
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
18 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Jelav, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
35 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:54
dep. 15:54
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
43 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
46 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
49 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
56 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
60 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
72 km
Klenak, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
78 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:55
dep. 16:55
84 km
arr. 17:04
dep. 17:04
90 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:13
dep. 17:13
96 km
arr. 17:54
dep. 17:54
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
161 km
16:59 19:50 (02:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 16:59
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
7 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
11 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
19 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
34 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:39
dep. 17:39
37 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
76 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
80 km
arr. 18:27
dep. 18:27
83 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
86 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
88 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
89 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
95 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
99 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
101 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
105 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
112 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
118 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
126 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
136 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
153 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
158 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
05:30 09:00 (03:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 05:30
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Brezjak
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Korenita, Gnila
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
16 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:30
18 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Jelav, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
43 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
46 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
49 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
56 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
60 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
72 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
78 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
84 km
arr. 08:04
dep. 08:04
90 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
96 km
arr. 08:54
dep. 08:54
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
161 km
09:25 12:30 (03:05)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 09:25
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Brezjak
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Korenita, Gnila
arr. 09:40
dep. 09:40
9 km
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
12 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
16 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
18 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Jelav, Dom
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
35 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 10:24
dep. 10:24
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
43 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
46 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
49 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
56 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
60 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
72 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
78 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
84 km
arr. 11:34
dep. 11:34
90 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
96 km
arr. 12:24
dep. 12:24
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
161 km
15:00 18:00 (03:00)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 15:00
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Brezjak
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Korenita, Gnila
arr. 15:15
dep. 15:15
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
18 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Jelav, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
27 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
35 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:54
dep. 15:54
38 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
43 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
46 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
49 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
56 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
60 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
72 km
Klenak, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
78 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:55
dep. 16:55
84 km
arr. 17:04
dep. 17:04
90 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:13
dep. 17:13
96 km
arr. 17:54
dep. 17:54
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
161 km
16:59 19:50 (02:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Draginac kod Loznice
dep. 16:59
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
7 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
9 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
11 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
19 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
34 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:39
dep. 17:39
37 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
76 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
80 km
arr. 18:27
dep. 18:27
83 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
86 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
88 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
89 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
95 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
99 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
101 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
105 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
112 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
118 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
126 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
136 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
153 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
158 km

Naselja Draginac kod Loznice i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 51min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Draginac kod Loznice je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.