Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Donji Petrovci - Ruma timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:00 05:31 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 05:00
Putinci, Zel. stanica
arr. 05:03
dep. 05:03
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 05:04
dep. 05:04
3.3 km
Putinci, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
4.3 km
Zarkovac
arr. 05:11
dep. 05:11
9.2 km
Mali Radinci
arr. 05:17
dep. 05:17
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 05:23
dep. 05:23
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 05:25
dep. 05:25
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 05:27
dep. 05:27
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 05:31
25 km
06:15 06:42 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 06:15
Putinci, Zel. stanica
arr. 06:18
dep. 06:18
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 06:19
dep. 06:19
3.3 km
Putinci, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4.3 km
Zarkovac
arr. 06:26
dep. 06:26
9.2 km
Mali Radinci
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 06:34
dep. 06:34
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 06:36
dep. 06:36
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 06:38
dep. 06:38
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 06:42
25 km
07:10 07:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 07:10
Putinci, Zel. stanica
arr. 07:13
dep. 07:13
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Putinci, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
4.3 km
Zarkovac
arr. 07:21
dep. 07:21
9.2 km
Mali Radinci
arr. 07:27
dep. 07:27
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 07:29
dep. 07:29
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 07:31
dep. 07:31
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 07:33
dep. 07:33
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 07:37
25 km
09:20 09:47 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 09:20
Putinci, Zel. stanica
arr. 09:23
dep. 09:23
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 09:24
dep. 09:24
3.3 km
Putinci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
4.3 km
Zarkovac
arr. 09:31
dep. 09:31
9.2 km
Mali Radinci
arr. 09:37
dep. 09:37
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 09:39
dep. 09:39
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 09:41
dep. 09:41
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 09:43
dep. 09:43
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 09:47
25 km
12:10 12:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 12:10
Putinci, Zel. stanica
arr. 12:13
dep. 12:13
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
3.3 km
Putinci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
4.3 km
Zarkovac
arr. 12:21
dep. 12:21
9.2 km
Mali Radinci
arr. 12:27
dep. 12:27
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 12:29
dep. 12:29
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:31
dep. 12:31
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 12:33
dep. 12:33
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 12:37
25 km
13:10 13:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 13:10
Putinci, Zel. stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
3.3 km
Putinci, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
4.3 km
Zarkovac
arr. 13:21
dep. 13:21
9.2 km
Mali Radinci
arr. 13:27
dep. 13:27
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 13:29
dep. 13:29
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 13:31
dep. 13:31
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 13:33
dep. 13:33
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 13:37
25 km
14:38 15:05 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 14:38
Putinci, Zel. stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 14:42
dep. 14:42
3.3 km
Putinci, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
4.3 km
Zarkovac
arr. 14:49
dep. 14:49
9.2 km
Mali Radinci
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 14:57
dep. 14:57
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 14:59
dep. 14:59
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 15:01
dep. 15:01
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 15:05
25 km
16:00 16:27 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 16:00
Putinci, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 16:04
dep. 16:04
3.3 km
Putinci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.3 km
Zarkovac
arr. 16:11
dep. 16:11
9.2 km
Mali Radinci
arr. 16:17
dep. 16:17
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 16:19
dep. 16:19
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 16:21
dep. 16:21
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 16:23
dep. 16:23
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 16:27
25 km
21:10 21:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Petrovci, Center
dep. 21:10
Putinci, Zel. stanica
arr. 21:13
dep. 21:13
2.6 km
Putinci, Skola
arr. 21:14
dep. 21:14
3.3 km
Putinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
3.8 km
Putinci, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
4.3 km
Zarkovac
arr. 21:21
dep. 21:21
9.2 km
Mali Radinci
arr. 21:27
dep. 21:27
15 km
Ruma, OS Ivo Lola Ribar
arr. 21:29
dep. 21:29
20.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 21:31
dep. 21:31
21.3 km
Ruma, Tehnicka skola
arr. 21:33
dep. 21:33
21.8 km
Ruma, Kluz
arr. 21:37
25 km

Naselja Donji Petrovci i Ruma su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Petrovci je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.