Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Milanovac - Zajecar timetable

friday, 15.11.2019.
05:30 08:55 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
74 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
85 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
93 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
102 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
105 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
108 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
116 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
122 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
127 km
arr. 08:06
dep. 08:06
140 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
136 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
142 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
143 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
144 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
146 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
148 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
150 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
153 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
158 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
160 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
164 km
arr. 08:40
dep. 08:40
166 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
172 km
arr. 08:52
dep. 08:52
177 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
179 km
Donji Milanovac - Zajecar timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
16:55 19:05 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 16:55
Mosna, Porečki most
arr. 17:01
dep. 17:01
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 17:04
dep. 17:04
6.9 km
Topolnica
arr. 17:08
dep. 17:08
11.1 km
Klokocevac
arr. 17:14
dep. 17:14
16.6 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 17:21
dep. 17:21
23.8 km
Crnajka
arr. 17:25
dep. 17:25
26.6 km
Tanda
arr. 17:35
dep. 17:35
34.3 km
Luka, Polje
arr. 17:41
dep. 17:41
40.3 km
Luka, Most
arr. 17:44
dep. 17:44
43.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:47
dep. 17:47
46.2 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:55
dep. 17:55
54.9 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 18:02
dep. 18:02
60.9 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 18:07
dep. 18:07
66.4 km
arr. 18:36
dep. 18:36
81.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 18:35
dep. 18:35
81 km
Bor, Jugopetrol
arr. 18:34
dep. 18:34
80.4 km
Bor, Ekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
79.9 km
Bor, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
79.3 km
Bor, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
76.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 19:05
110.6 km
Donji Milanovac - Zajecar timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:30 08:55 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
74 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
85 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
93 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
102 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
105 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
108 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
116 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
122 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
127 km
arr. 08:06
dep. 08:06
140 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
136 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
142 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
143 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
144 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
146 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
148 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
150 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
153 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
158 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
160 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
164 km
arr. 08:40
dep. 08:40
166 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
172 km
arr. 08:52
dep. 08:52
177 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
179 km
Donji Milanovac - Zajecar timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:30 08:55 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
74 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
85 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
93 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
102 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
105 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
108 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
116 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
122 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
127 km
arr. 08:06
dep. 08:06
140 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
136 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
142 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
143 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
144 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
146 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
148 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
150 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
153 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
158 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
160 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
164 km
arr. 08:40
dep. 08:40
166 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
172 km
arr. 08:52
dep. 08:52
177 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
179 km
Donji Milanovac - Zajecar timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:30 08:55 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
74 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
85 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
93 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
102 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
105 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
108 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
116 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
122 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
127 km
arr. 08:06
dep. 08:06
140 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
136 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
142 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
143 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
144 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
146 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
148 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
150 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
153 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
158 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
160 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
164 km
arr. 08:40
dep. 08:40
166 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
172 km
arr. 08:52
dep. 08:52
177 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
179 km
Donji Milanovac - Zajecar timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:30 08:55 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
74 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
85 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
93 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
102 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
105 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
108 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
116 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
122 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
127 km
arr. 08:06
dep. 08:06
140 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
136 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
142 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
143 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
144 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
146 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
148 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
150 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
153 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
158 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
160 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
164 km
arr. 08:40
dep. 08:40
166 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
172 km
arr. 08:52
dep. 08:52
177 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
179 km
Donji Milanovac - Zajecar timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
05:30 08:55 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:54
dep. 06:54
74 km
Crnajka, S
arr. 07:06
dep. 07:06
85 km
Tanda
arr. 07:14
dep. 07:14
93 km
Luka, Polje
arr. 07:23
dep. 07:23
102 km
Luka, Most
arr. 07:26
dep. 07:26
105 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 07:29
dep. 07:29
108 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:37
dep. 07:37
116 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:43
dep. 07:43
122 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:48
dep. 07:48
127 km
arr. 08:06
dep. 08:06
140 km
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
136 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
142 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
143 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
144 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
146 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
148 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
150 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
153 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
158 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
160 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
164 km
arr. 08:40
dep. 08:40
166 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
172 km
arr. 08:52
dep. 08:52
177 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
179 km

Naselja Donji Milanovac i Zajecar su međusobno udaljena ~170 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.