Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Donji Milanovac - Pozarevac timetable

thursday, 28.05.2020.
07:30 09:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
34 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
46 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
59 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
63 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
66 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
82 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
85 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
90 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
93 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
95 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
111 km
11:15 13:47 (02:32)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
13.3 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
33.2 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
61 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
63.7 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
64.5 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
82.8 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
91 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
102.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
111.6 km
Donji Milanovac - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
07:30 09:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
34 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
46 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
59 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
63 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
66 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
82 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
85 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
90 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
93 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
95 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
111 km
11:15 13:47 (02:32)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
13.3 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
33.2 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
61 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
63.7 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
64.5 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
82.8 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
91 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
102.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
111.6 km
Donji Milanovac - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 30.05.2020.
07:30 09:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
34 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
46 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
59 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
63 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
66 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
82 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
85 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
90 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
93 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
95 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
111 km
11:15 13:47 (02:32)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
13.3 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
33.2 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
61 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
63.7 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
64.5 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
82.8 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
91 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
102.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
111.6 km
Donji Milanovac - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 31.05.2020.
07:30 09:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 07:30
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
34 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
46 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
59 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
63 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
66 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
82 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
85 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
90 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
93 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
95 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
111 km
11:15 13:47 (02:32)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
3.4 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
13.3 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
33.2 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
45.9 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
52.5 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
55.7 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
58.3 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
61 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
62.5 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
63.7 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
64.5 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
67.4 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
71.2 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
74.1 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
75.1 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
75.9 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
77 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
80.4 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
81.8 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
82.8 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
86.9 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
91 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
91.5 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
93.8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
94.5 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
95.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
97.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
102.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
106.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
109.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
110.2 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
110.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
111.6 km

Naselja Donji Milanovac i Pozarevac su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 11:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Donji Milanovac - Pozarevac iznosi od 6,75 EUR do 6,75 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.