Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Milanovac - Majdanpek timetable

friday, 14.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
Donji Milanovac - Majdanpek timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
Donji Milanovac - Majdanpek timetable
Departures on: tuesday, 18.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
Donji Milanovac - Majdanpek timetable
Departures on: wednesday, 19.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
Donji Milanovac - Majdanpek timetable
Departures on: thursday, 20.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
Donji Milanovac - Majdanpek timetable
Departures on: friday, 21.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
Donji Milanovac - Majdanpek timetable
Departures on: monday, 24.08.2020.
05:30 06:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km

Naselja Donji Milanovac i Majdanpek su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.