Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Donji Milanovac - Majdanpek timetable

monday, 19.11.2018.
03:50 05:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 03:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 03:56
dep. 03:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 03:57
dep. 03:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 03:59
dep. 03:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 04:03
dep. 04:03
7 km
Mosna, Predici
arr. 04:05
dep. 04:05
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 04:07
dep. 04:07
9.6 km
Topolnica
arr. 04:09
dep. 04:09
11.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 04:12
dep. 04:12
13.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 04:13
dep. 04:13
13.9 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 04:15
dep. 04:15
14.9 km
Klokocevac
arr. 04:18
dep. 04:18
16.6 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 04:20
dep. 04:20
18.1 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 04:22
dep. 04:22
19.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 04:24
dep. 04:24
20.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 04:25
dep. 04:25
21.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 04:28
dep. 04:28
24.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 04:30
dep. 04:30
25.2 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 04:31
dep. 04:31
26 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 04:33
dep. 04:33
27.3 km
Rudna Glava, S
arr. 04:35
dep. 04:35
28.8 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 04:38
dep. 04:38
31.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 04:39
dep. 04:39
32 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 04:41
dep. 04:41
33.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 04:43
dep. 04:43
34 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 04:47
dep. 04:47
36.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 04:48
dep. 04:48
37 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 04:54
dep. 04:54
41.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 04:56
dep. 04:56
43 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 04:58
dep. 04:58
44.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 05:07
dep. 05:07
49.6 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 05:10
dep. 05:10
50.6 km
Majdanpek, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
51.7 km
Majdanpek, FBC
arr. 05:40
58 km
04:50 06:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 04:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 04:56
dep. 04:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 04:57
dep. 04:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 04:59
dep. 04:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 05:03
dep. 05:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 05:05
dep. 05:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:07
dep. 05:07
9.6 km
Topolnica
arr. 05:09
dep. 05:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:14
dep. 05:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 05:15
dep. 05:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 05:17
dep. 05:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 05:19
dep. 05:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:23
dep. 05:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:25
dep. 05:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:27
dep. 05:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 05:34
dep. 05:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 05:40
dep. 05:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 05:41
dep. 05:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 05:43
dep. 05:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 05:48
dep. 05:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 05:51
dep. 05:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 05:53
dep. 05:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 05:57
dep. 05:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:04
dep. 06:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:06
dep. 06:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:12
dep. 06:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:20
dep. 06:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:26
dep. 06:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 06:40
63.2 km
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
05:55 07:25 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:55
Mosna, Zapisni potok
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 06:02
dep. 06:02
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 06:04
dep. 06:04
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 06:07
dep. 06:07
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 06:09
dep. 06:09
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 06:11
dep. 06:11
9.6 km
Topolnica
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 06:20
dep. 06:20
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 06:22
dep. 06:22
14.8 km
Klokocevac
arr. 06:24
dep. 06:24
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 06:26
dep. 06:26
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 06:30
dep. 06:30
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 06:32
dep. 06:32
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23.9 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 06:37
dep. 06:37
25.2 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 06:38
dep. 06:38
25.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 06:40
dep. 06:40
27.2 km
Rudna Glava, S
arr. 06:43
dep. 06:43
28.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 06:46
dep. 06:46
31.2 km
Rudna Glava, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
31.9 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:52
dep. 06:52
33 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:55
dep. 06:55
33.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:59
dep. 06:59
36.5 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
37 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:07
dep. 07:07
41.6 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:11
dep. 07:11
42.9 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:13
dep. 07:13
44.5 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 07:18
dep. 07:18
48.2 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:20
dep. 07:20
49.7 km
Majdanpek, Novo naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
50 km
Majdanpek, Lamela
arr. 07:22
dep. 07:22
50.4 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:23
dep. 07:23
50.7 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 07:24
dep. 07:24
51.1 km
Majdanpek, Bus station
arr. 07:25
51.7 km
07:45 09:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 07:45
Mosna, Zapisni potok
arr. 07:51
dep. 07:51
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 07:52
dep. 07:52
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 07:54
dep. 07:54
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 07:58
dep. 07:58
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 08:00
dep. 08:00
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 08:03
dep. 08:03
9.6 km
Topolnica
arr. 08:05
dep. 08:05
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 08:09
dep. 08:09
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 08:12
dep. 08:12
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 08:15
dep. 08:15
14.8 km
Klokocevac
arr. 08:18
dep. 08:18
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 08:20
dep. 08:20
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 08:23
dep. 08:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 08:25
dep. 08:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 08:27
dep. 08:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
29.3 km
Crnajka, S
arr. 08:35
dep. 08:35
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 08:42
dep. 08:42
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 08:44
dep. 08:44
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 08:46
dep. 08:46
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 08:53
dep. 08:53
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 08:57
dep. 08:57
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 08:59
dep. 08:59
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 09:03
dep. 09:03
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 09:10
dep. 09:10
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 09:12
dep. 09:12
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 09:14
dep. 09:14
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 09:21
dep. 09:21
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 09:23
dep. 09:23
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 09:25
56.9 km
11:50 13:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 11:56
dep. 11:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 11:57
dep. 11:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 11:59
dep. 11:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Mosna, Predici
arr. 12:05
dep. 12:05
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 12:07
dep. 12:07
9.6 km
Topolnica
arr. 12:09
dep. 12:09
11.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 12:12
dep. 12:12
13.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 12:13
dep. 12:13
13.9 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 12:15
dep. 12:15
14.9 km
Klokocevac
arr. 12:18
dep. 12:18
16.6 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 12:20
dep. 12:20
18.1 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 12:22
dep. 12:22
19.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 12:24
dep. 12:24
20.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 12:25
dep. 12:25
21.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
24.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 12:30
dep. 12:30
25.2 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 12:31
dep. 12:31
26 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:33
dep. 12:33
27.3 km
Rudna Glava, S
arr. 12:35
dep. 12:35
28.8 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:38
dep. 12:38
31.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
32 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:41
dep. 12:41
33.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:43
dep. 12:43
34 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:47
dep. 12:47
36.6 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
37 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 12:54
dep. 12:54
41.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 12:56
dep. 12:56
43 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:58
dep. 12:58
44.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:07
dep. 13:07
49.6 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:10
dep. 13:10
50.6 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
51.7 km
Majdanpek, FBC
arr. 13:40
58 km
12:00 13:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Mosna, Zapisni potok
arr. 12:04
dep. 12:04
3.3 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 12:05
dep. 12:05
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 12:07
dep. 12:07
4.9 km
Mosna, Nova
arr. 12:10
dep. 12:10
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 12:12
dep. 12:12
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 12:14
dep. 12:14
9.5 km
Topolnica
arr. 12:16
dep. 12:16
11.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 12:19
dep. 12:19
13.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 12:21
dep. 12:21
13.9 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 12:23
dep. 12:23
14.9 km
Klokocevac
arr. 12:26
dep. 12:26
16.6 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 12:28
dep. 12:28
18.1 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 12:30
dep. 12:30
19.2 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 12:32
dep. 12:32
20.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 12:34
dep. 12:34
21.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 12:39
dep. 12:39
25.2 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 12:40
dep. 12:40
25.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:42
dep. 12:42
27.3 km
Rudna Glava, S
arr. 12:44
dep. 12:44
28.8 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:48
dep. 12:48
31.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
31.9 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:51
dep. 12:51
33 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:53
dep. 12:53
33.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
37 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:04
dep. 13:04
41.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
43 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:08
dep. 13:08
44.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:15
dep. 13:15
49.7 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:18
dep. 13:18
50.6 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:20
51.7 km
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Mosna, Zapisni potok
arr. 12:46
dep. 12:46
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 12:49
dep. 12:49
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 12:53
dep. 12:53
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 12:55
dep. 12:55
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 12:57
dep. 12:57
9.6 km
Topolnica
arr. 12:59
dep. 12:59
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:05
dep. 13:05
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:07
dep. 13:07
14.8 km
Klokocevac
arr. 13:09
dep. 13:09
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 13:11
dep. 13:11
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 13:13
dep. 13:13
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 13:15
dep. 13:15
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 13:17
dep. 13:17
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
29.3 km
Crnajka, S
arr. 13:24
dep. 13:24
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 13:30
dep. 13:30
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 13:31
dep. 13:31
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 13:33
dep. 13:33
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 13:38
dep. 13:38
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 13:41
dep. 13:41
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 13:43
dep. 13:43
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 13:47
dep. 13:47
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:54
dep. 13:54
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:56
dep. 13:56
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:02
dep. 14:02
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:10
dep. 14:10
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:16
dep. 14:16
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 14:30
63.2 km
14:00 14:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 14:00
Donji Milanovac, Zapis
arr. 14:05
dep. 14:05
3.2 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
4.9 km
Mosna, Gradasnica
arr. 14:15
dep. 14:15
7.9 km
Mosna, Kruska
arr. 14:25
dep. 14:25
15.5 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 14:30
17.7 km
15:05 16:45 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 15:05
Mosna, Zapisni potok
arr. 15:11
dep. 15:11
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 15:12
dep. 15:12
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 15:14
dep. 15:14
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 15:18
dep. 15:18
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 15:23
dep. 15:23
9.6 km
Topolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 15:30
dep. 15:30
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 15:31
dep. 15:31
14.8 km
Klokocevac
arr. 15:32
dep. 15:32
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 15:33
dep. 15:33
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 15:34
dep. 15:34
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 15:35
dep. 15:35
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 15:37
dep. 15:37
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
23.9 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 15:52
dep. 15:52
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 15:54
dep. 15:54
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 15:56
dep. 15:56
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 16:00
dep. 16:00
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 16:03
dep. 16:03
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:07
dep. 16:07
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:09
dep. 16:09
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:13
dep. 16:13
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:14
dep. 16:14
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:20
dep. 16:20
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 16:22
dep. 16:22
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 16:24
dep. 16:24
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 16:31
dep. 16:31
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 16:33
dep. 16:33
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:45
56.9 km
18:15 19:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 18:15
Mosna, Zapisni potok
arr. 18:19
dep. 18:19
3.3 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 18:20
dep. 18:20
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 18:22
dep. 18:22
4.9 km
Mosna, Nova
arr. 18:25
dep. 18:25
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 18:27
dep. 18:27
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 18:29
dep. 18:29
9.5 km
Topolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
11.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 18:34
dep. 18:34
13.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 18:35
dep. 18:35
13.9 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 18:37
dep. 18:37
14.9 km
Klokocevac
arr. 18:40
dep. 18:40
16.6 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 18:42
dep. 18:42
18.1 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 18:44
dep. 18:44
19.2 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 18:46
dep. 18:46
20.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 18:48
dep. 18:48
21.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 18:53
dep. 18:53
25.2 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 18:54
dep. 18:54
25.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 18:56
dep. 18:56
27.3 km
Rudna Glava, S
arr. 18:58
dep. 18:58
28.8 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 19:02
dep. 19:02
31.3 km
Rudna Glava, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
31.9 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 19:05
dep. 19:05
33 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 19:07
dep. 19:07
33.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 19:11
dep. 19:11
36.5 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 19:12
dep. 19:12
37 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 19:18
dep. 19:18
41.7 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 19:20
dep. 19:20
43 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 19:27
dep. 19:27
44.6 km
Majdanpek, OŠC
arr. 19:35
dep. 19:35
49.7 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 19:41
dep. 19:41
50.6 km
Majdanpek, Bus station
arr. 19:45
51.7 km
18:15 19:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 18:15
Mosna, Zapisni potok
arr. 18:21
dep. 18:21
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 18:22
dep. 18:22
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 18:24
dep. 18:24
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 18:28
dep. 18:28
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 18:30
dep. 18:30
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 18:33
dep. 18:33
9.6 km
Topolnica
arr. 18:35
dep. 18:35
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 18:39
dep. 18:39
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 18:42
dep. 18:42
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 18:45
dep. 18:45
14.8 km
Klokocevac
arr. 18:48
dep. 18:48
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 18:50
dep. 18:50
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 18:53
dep. 18:53
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 18:55
dep. 18:55
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 18:57
dep. 18:57
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
29.3 km
Crnajka, S
arr. 19:05
dep. 19:05
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 19:12
dep. 19:12
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 19:14
dep. 19:14
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 19:16
dep. 19:16
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 19:20
dep. 19:20
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 19:23
dep. 19:23
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 19:25
dep. 19:25
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 19:27
dep. 19:27
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 19:29
dep. 19:29
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 19:33
dep. 19:33
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 19:40
dep. 19:40
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 19:42
dep. 19:42
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 19:44
dep. 19:44
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 19:51
dep. 19:51
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 19:55
56.9 km
19:50 21:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 19:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 19:56
dep. 19:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 19:57
dep. 19:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 19:59
dep. 19:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 20:03
dep. 20:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 20:05
dep. 20:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 20:07
dep. 20:07
9.6 km
Topolnica
arr. 20:09
dep. 20:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 20:14
dep. 20:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 20:15
dep. 20:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 20:17
dep. 20:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 20:19
dep. 20:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 20:21
dep. 20:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 20:23
dep. 20:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 20:25
dep. 20:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 20:27
dep. 20:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 20:34
dep. 20:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 20:40
dep. 20:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 20:41
dep. 20:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 20:43
dep. 20:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 20:45
dep. 20:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 20:48
dep. 20:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 20:51
dep. 20:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 20:53
dep. 20:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 20:57
dep. 20:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 20:58
dep. 20:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:04
dep. 21:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:06
dep. 21:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 21:12
dep. 21:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 21:20
dep. 21:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 21:26
dep. 21:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 21:40
63.2 km
20:40 22:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 20:40
Mosna, Zapisni potok
arr. 20:46
dep. 20:46
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 20:47
dep. 20:47
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 20:49
dep. 20:49
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 20:53
dep. 20:53
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 20:57
dep. 20:57
9.6 km
Topolnica
arr. 20:59
dep. 20:59
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 21:04
dep. 21:04
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 21:05
dep. 21:05
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 21:07
dep. 21:07
14.8 km
Klokocevac
arr. 21:09
dep. 21:09
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 21:11
dep. 21:11
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 21:13
dep. 21:13
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 21:15
dep. 21:15
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 21:17
dep. 21:17
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
29.3 km
Crnajka, S
arr. 21:24
dep. 21:24
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 21:30
dep. 21:30
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 21:31
dep. 21:31
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 21:33
dep. 21:33
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 21:35
dep. 21:35
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 21:38
dep. 21:38
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 21:39
dep. 21:39
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 21:41
dep. 21:41
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 21:43
dep. 21:43
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 21:47
dep. 21:47
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:54
dep. 21:54
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:56
dep. 21:56
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:02
dep. 22:02
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:10
dep. 22:10
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:16
dep. 22:16
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 22:30
63.2 km

Naselja Donji Milanovac i Majdanpek su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.