Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Donji Milanovac - Majdanpek timetable

saturday, 16.02.2019.
03:50 05:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 03:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 03:56
dep. 03:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 03:57
dep. 03:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 03:59
dep. 03:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 04:03
dep. 04:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 04:05
dep. 04:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 04:07
dep. 04:07
9.6 km
Topolnica
arr. 04:09
dep. 04:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 04:14
dep. 04:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 04:15
dep. 04:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 04:17
dep. 04:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 04:19
dep. 04:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 04:21
dep. 04:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 04:23
dep. 04:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 04:25
dep. 04:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 04:27
dep. 04:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 04:38
dep. 04:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 04:34
dep. 04:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 04:40
dep. 04:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 04:41
dep. 04:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 04:43
dep. 04:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 04:45
dep. 04:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 04:48
dep. 04:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 04:49
dep. 04:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 04:51
dep. 04:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 04:53
dep. 04:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 04:57
dep. 04:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 04:58
dep. 04:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 05:04
dep. 05:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 05:12
dep. 05:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 05:20
dep. 05:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 05:26
dep. 05:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 05:40
63.2 km
04:50 06:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 04:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 04:56
dep. 04:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 04:57
dep. 04:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 04:59
dep. 04:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 05:03
dep. 05:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 05:05
dep. 05:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:07
dep. 05:07
9.6 km
Topolnica
arr. 05:09
dep. 05:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:14
dep. 05:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 05:15
dep. 05:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 05:17
dep. 05:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 05:19
dep. 05:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:23
dep. 05:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:25
dep. 05:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:27
dep. 05:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 05:34
dep. 05:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 05:40
dep. 05:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 05:41
dep. 05:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 05:43
dep. 05:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 05:48
dep. 05:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 05:51
dep. 05:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 05:53
dep. 05:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 05:57
dep. 05:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:04
dep. 06:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:06
dep. 06:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:12
dep. 06:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:20
dep. 06:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:26
dep. 06:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 06:40
63.2 km
11:50 13:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 11:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 11:56
dep. 11:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 11:57
dep. 11:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 11:59
dep. 11:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 12:03
dep. 12:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 12:05
dep. 12:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 12:07
dep. 12:07
9.6 km
Topolnica
arr. 12:09
dep. 12:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 12:15
dep. 12:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 12:17
dep. 12:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 12:19
dep. 12:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 12:21
dep. 12:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 12:23
dep. 12:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 12:25
dep. 12:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 12:27
dep. 12:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 12:34
dep. 12:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 12:40
dep. 12:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 12:41
dep. 12:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:43
dep. 12:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 12:45
dep. 12:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:48
dep. 12:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:51
dep. 12:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:53
dep. 12:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:57
dep. 12:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:04
dep. 13:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:12
dep. 13:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:20
dep. 13:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:26
dep. 13:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 13:40
63.2 km
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Mosna, Zapisni potok
arr. 12:46
dep. 12:46
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 12:49
dep. 12:49
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 12:53
dep. 12:53
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 12:55
dep. 12:55
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 12:57
dep. 12:57
9.6 km
Topolnica
arr. 12:59
dep. 12:59
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:05
dep. 13:05
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:07
dep. 13:07
14.8 km
Klokocevac
arr. 13:09
dep. 13:09
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 13:11
dep. 13:11
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 13:13
dep. 13:13
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 13:15
dep. 13:15
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 13:17
dep. 13:17
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
29.3 km
Crnajka, S
arr. 13:24
dep. 13:24
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 13:30
dep. 13:30
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 13:31
dep. 13:31
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 13:33
dep. 13:33
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 13:38
dep. 13:38
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 13:41
dep. 13:41
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 13:43
dep. 13:43
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 13:47
dep. 13:47
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:54
dep. 13:54
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:56
dep. 13:56
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:02
dep. 14:02
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:10
dep. 14:10
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:16
dep. 14:16
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 14:30
63.2 km
18:15 19:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 27.04.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 18:15
Mosna, Zapisni potok
arr. 18:21
dep. 18:21
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 18:22
dep. 18:22
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 18:24
dep. 18:24
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 18:28
dep. 18:28
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 18:30
dep. 18:30
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 18:33
dep. 18:33
9.6 km
Topolnica
arr. 18:35
dep. 18:35
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 18:39
dep. 18:39
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 18:42
dep. 18:42
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 18:45
dep. 18:45
14.8 km
Klokocevac
arr. 18:48
dep. 18:48
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 18:50
dep. 18:50
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 18:53
dep. 18:53
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 18:55
dep. 18:55
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 18:57
dep. 18:57
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
29.3 km
Crnajka, S
arr. 19:05
dep. 19:05
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 19:12
dep. 19:12
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 19:14
dep. 19:14
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 19:16
dep. 19:16
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 19:20
dep. 19:20
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 19:23
dep. 19:23
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 19:25
dep. 19:25
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 19:27
dep. 19:27
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 19:29
dep. 19:29
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 19:33
dep. 19:33
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 19:40
dep. 19:40
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 19:42
dep. 19:42
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 19:44
dep. 19:44
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 19:51
dep. 19:51
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 19:55
56.9 km
19:50 21:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 19:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 19:56
dep. 19:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 19:57
dep. 19:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 19:59
dep. 19:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 20:03
dep. 20:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 20:05
dep. 20:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 20:07
dep. 20:07
9.6 km
Topolnica
arr. 20:09
dep. 20:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 20:14
dep. 20:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 20:15
dep. 20:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 20:17
dep. 20:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 20:19
dep. 20:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 20:21
dep. 20:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 20:23
dep. 20:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 20:25
dep. 20:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 20:27
dep. 20:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 20:34
dep. 20:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 20:40
dep. 20:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 20:41
dep. 20:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 20:43
dep. 20:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 20:45
dep. 20:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 20:48
dep. 20:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 20:51
dep. 20:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 20:53
dep. 20:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 20:57
dep. 20:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 20:58
dep. 20:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:04
dep. 21:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:06
dep. 21:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 21:12
dep. 21:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 21:20
dep. 21:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 21:26
dep. 21:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 21:40
63.2 km
20:40 22:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 20:40
Mosna, Zapisni potok
arr. 20:46
dep. 20:46
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 20:47
dep. 20:47
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 20:49
dep. 20:49
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 20:53
dep. 20:53
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 20:57
dep. 20:57
9.6 km
Topolnica
arr. 20:59
dep. 20:59
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 21:04
dep. 21:04
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 21:05
dep. 21:05
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 21:07
dep. 21:07
14.8 km
Klokocevac
arr. 21:09
dep. 21:09
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 21:11
dep. 21:11
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 21:13
dep. 21:13
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 21:15
dep. 21:15
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 21:17
dep. 21:17
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
29.3 km
Crnajka, S
arr. 21:24
dep. 21:24
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 21:30
dep. 21:30
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 21:31
dep. 21:31
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 21:33
dep. 21:33
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 21:35
dep. 21:35
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 21:38
dep. 21:38
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 21:39
dep. 21:39
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 21:41
dep. 21:41
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 21:43
dep. 21:43
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 21:47
dep. 21:47
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:54
dep. 21:54
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:56
dep. 21:56
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:02
dep. 22:02
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:10
dep. 22:10
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:16
dep. 22:16
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 22:30
63.2 km

Naselja Donji Milanovac i Majdanpek su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.