Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Milanovac - Majdanpek timetable

thursday, 18.07.2019.
04:50 06:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 04:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 04:56
dep. 04:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 04:57
dep. 04:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 04:59
dep. 04:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 05:03
dep. 05:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 05:05
dep. 05:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:07
dep. 05:07
9.6 km
Topolnica
arr. 05:09
dep. 05:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:14
dep. 05:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 05:15
dep. 05:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 05:17
dep. 05:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 05:19
dep. 05:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:21
dep. 05:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:23
dep. 05:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:25
dep. 05:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:27
dep. 05:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 05:34
dep. 05:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 05:40
dep. 05:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 05:41
dep. 05:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 05:43
dep. 05:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 05:48
dep. 05:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 05:51
dep. 05:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 05:53
dep. 05:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 05:57
dep. 05:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:04
dep. 06:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:06
dep. 06:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:12
dep. 06:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:20
dep. 06:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:26
dep. 06:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 06:40
63.2 km
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:30
Mosna, Zapisni potok
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Mosna, Porečki most
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Mosna, Nova
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Topolnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 05:48
dep. 05:48
16 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 05:54
dep. 05:54
21 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
82 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:02
dep. 07:02
81 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:01
dep. 07:01
80 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:00
dep. 07:00
79 km
Rudna Glava, S
arr. 06:58
dep. 06:58
78 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 06:07
dep. 06:07
34 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:52
dep. 06:52
73 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
70 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
68 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:36
dep. 06:36
57 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
56 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 06:32
dep. 06:32
55 km
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
54 km
05:55 07:25 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 05:55
Mosna, Zapisni potok
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 06:02
dep. 06:02
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 06:04
dep. 06:04
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 06:07
dep. 06:07
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 06:09
dep. 06:09
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 06:11
dep. 06:11
9.6 km
Topolnica
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 06:20
dep. 06:20
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 06:22
dep. 06:22
14.8 km
Klokocevac
arr. 06:24
dep. 06:24
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 06:26
dep. 06:26
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 06:30
dep. 06:30
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 06:32
dep. 06:32
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23.9 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 06:37
dep. 06:37
25.2 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 06:38
dep. 06:38
25.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 06:40
dep. 06:40
27.2 km
Rudna Glava, S
arr. 06:43
dep. 06:43
28.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 06:46
dep. 06:46
31.2 km
Rudna Glava, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
31.9 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 06:52
dep. 06:52
33 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 06:55
dep. 06:55
33.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:59
dep. 06:59
36.5 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
37 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:07
dep. 07:07
41.6 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:11
dep. 07:11
42.9 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:13
dep. 07:13
44.5 km
Majdanpek, Velike livade
arr. 07:18
dep. 07:18
48.2 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:20
dep. 07:20
49.7 km
Majdanpek, Novo naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
50 km
Majdanpek, Lamela
arr. 07:22
dep. 07:22
50.4 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:23
dep. 07:23
50.7 km
Majdanpek, Centroprom
arr. 07:24
dep. 07:24
51.1 km
Majdanpek, Bus station
arr. 07:25
51.7 km
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Mosna, Zapisni potok
arr. 12:46
dep. 12:46
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 12:47
dep. 12:47
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 12:49
dep. 12:49
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 12:53
dep. 12:53
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 12:55
dep. 12:55
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 12:57
dep. 12:57
9.6 km
Topolnica
arr. 12:59
dep. 12:59
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:05
dep. 13:05
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:07
dep. 13:07
14.8 km
Klokocevac
arr. 13:09
dep. 13:09
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 13:11
dep. 13:11
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 13:13
dep. 13:13
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 13:15
dep. 13:15
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 13:17
dep. 13:17
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
29.3 km
Crnajka, S
arr. 13:24
dep. 13:24
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 13:30
dep. 13:30
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 13:31
dep. 13:31
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 13:33
dep. 13:33
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 13:35
dep. 13:35
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 13:38
dep. 13:38
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 13:41
dep. 13:41
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 13:43
dep. 13:43
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 13:47
dep. 13:47
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:54
dep. 13:54
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:56
dep. 13:56
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:02
dep. 14:02
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:10
dep. 14:10
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:16
dep. 14:16
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 14:30
63.2 km
15:05 16:45 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 15:05
Mosna, Zapisni potok
arr. 15:11
dep. 15:11
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 15:12
dep. 15:12
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 15:14
dep. 15:14
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 15:18
dep. 15:18
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 15:23
dep. 15:23
9.6 km
Topolnica
arr. 15:25
dep. 15:25
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 15:30
dep. 15:30
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 15:31
dep. 15:31
14.8 km
Klokocevac
arr. 15:32
dep. 15:32
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 15:33
dep. 15:33
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 15:34
dep. 15:34
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 15:35
dep. 15:35
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 15:37
dep. 15:37
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
23.9 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 15:52
dep. 15:52
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 15:54
dep. 15:54
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 15:56
dep. 15:56
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 16:00
dep. 16:00
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 16:03
dep. 16:03
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:07
dep. 16:07
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:09
dep. 16:09
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:13
dep. 16:13
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:14
dep. 16:14
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:20
dep. 16:20
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 16:22
dep. 16:22
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 16:24
dep. 16:24
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 16:31
dep. 16:31
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 16:33
dep. 16:33
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:45
56.9 km
19:50 21:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 19:50
Mosna, Zapisni potok
arr. 19:56
dep. 19:56
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 19:57
dep. 19:57
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 19:59
dep. 19:59
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 20:03
dep. 20:03
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 20:05
dep. 20:05
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 20:07
dep. 20:07
9.6 km
Topolnica
arr. 20:09
dep. 20:09
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 20:14
dep. 20:14
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 20:15
dep. 20:15
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 20:17
dep. 20:17
14.8 km
Klokocevac
arr. 20:19
dep. 20:19
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 20:21
dep. 20:21
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 20:23
dep. 20:23
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 20:25
dep. 20:25
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 20:27
dep. 20:27
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
29.3 km
Crnajka, S
arr. 20:34
dep. 20:34
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 20:40
dep. 20:40
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 20:41
dep. 20:41
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 20:43
dep. 20:43
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 20:45
dep. 20:45
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 20:48
dep. 20:48
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 20:51
dep. 20:51
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 20:53
dep. 20:53
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 20:57
dep. 20:57
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 20:58
dep. 20:58
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:04
dep. 21:04
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:06
dep. 21:06
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 21:12
dep. 21:12
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 21:20
dep. 21:20
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 21:26
dep. 21:26
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 21:40
63.2 km
20:40 22:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Bus station
dep. 20:40
Mosna, Zapisni potok
arr. 20:46
dep. 20:46
3.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 20:47
dep. 20:47
3.7 km
Mosna, Porečki most
arr. 20:49
dep. 20:49
4.8 km
Mosna, Nova
arr. 20:53
dep. 20:53
6.9 km
Mosna, Predici
arr. 20:55
dep. 20:55
7.9 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 20:57
dep. 20:57
9.6 km
Topolnica
arr. 20:59
dep. 20:59
11.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 21:04
dep. 21:04
13 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 21:05
dep. 21:05
13.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 21:07
dep. 21:07
14.8 km
Klokocevac
arr. 21:09
dep. 21:09
16.5 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 21:11
dep. 21:11
17.9 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 21:13
dep. 21:13
19.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 21:15
dep. 21:15
20.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 21:17
dep. 21:17
21.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
29.3 km
Crnajka, S
arr. 21:24
dep. 21:24
26.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 21:30
dep. 21:30
30.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 21:31
dep. 21:31
31.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 21:33
dep. 21:33
32.5 km
Rudna Glava, S
arr. 21:35
dep. 21:35
34 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 21:38
dep. 21:38
36.5 km
Rudna Glava, 1
arr. 21:39
dep. 21:39
37.2 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 21:41
dep. 21:41
38.3 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 21:43
dep. 21:43
39.2 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 21:47
dep. 21:47
41.8 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 21:48
dep. 21:48
42.3 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 21:54
dep. 21:54
46.9 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 21:56
dep. 21:56
48.2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:02
dep. 22:02
49.8 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:10
dep. 22:10
54.9 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:16
dep. 22:16
55.9 km
Majdanpek, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
56.9 km
Majdanpek, FBC
arr. 22:30
63.2 km

Naselja Donji Milanovac i Majdanpek su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.