Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Milanovac - Kladovo timetable

monday, 17.02.2020.
09:40 11:00 (01:20)
StariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 09:40
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
3.4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 09:52
dep. 09:52
8.3 km
Golubinje
arr. 09:58
dep. 09:58
14.8 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:00
dep. 10:00
17 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:03
dep. 10:03
20.1 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:22
dep. 10:22
35.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
36.1 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:28
dep. 10:28
40.1 km
Tekija kod Kladova
arr. 10:32
dep. 10:32
44.8 km
Novi Sip
arr. 10:45
dep. 10:45
59.5 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
60.2 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
60.9 km
Kladusnica
arr. 10:50
dep. 10:50
63.3 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:54
dep. 10:54
66.1 km
Kladovo, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
67 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:00
67.7 km
16:40 18:00 (01:20)
StariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 16:40
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
3.4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 16:52
dep. 16:52
8.3 km
Golubinje
arr. 16:58
dep. 16:58
14.8 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:03
dep. 17:03
20.1 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 17:22
dep. 17:22
35.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
36.1 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 17:28
dep. 17:28
40.1 km
Tekija kod Kladova
arr. 17:32
dep. 17:32
44.8 km
Novi Sip
arr. 17:45
dep. 17:45
59.5 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
60.2 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 17:47
dep. 17:47
60.9 km
Kladusnica
arr. 17:50
dep. 17:50
63.3 km
Kladovo, Pemci
arr. 17:54
dep. 17:54
66.1 km
Kladovo, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
67 km
Kladovo, Bus station
arr. 18:00
67.7 km
18:59 20:15 (01:16)
StariBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 18:59
Donji Milanovac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 19:13
dep. 19:13
10 km
Golubinje
arr. 19:16
dep. 19:16
15 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 19:21
dep. 19:21
22 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 19:38
dep. 19:38
39 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 19:40
dep. 19:40
40 km
Tekija kod Kladova
arr. 19:48
dep. 19:48
48 km
Novi Sip
arr. 20:00
dep. 20:00
60 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
65 km
Kladusnica
arr. 20:08
dep. 20:08
68 km
Kladovo, Bus station
arr. 20:15
71 km
20:40 22:00 (01:20)
StariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 20:40
Donji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
3.4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 20:52
dep. 20:52
8.3 km
Golubinje
arr. 20:58
dep. 20:58
14.8 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 21:00
dep. 21:00
17 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 21:03
dep. 21:03
20.1 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 21:22
dep. 21:22
35.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 21:23
dep. 21:23
36.1 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 21:28
dep. 21:28
40.1 km
Tekija kod Kladova
arr. 21:32
dep. 21:32
44.8 km
Novi Sip
arr. 21:45
dep. 21:45
59.5 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 21:46
dep. 21:46
60.2 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 21:47
dep. 21:47
60.9 km
Kladusnica
arr. 21:50
dep. 21:50
63.3 km
Kladovo, Pemci
arr. 21:54
dep. 21:54
66.1 km
Kladovo, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
67 km
Kladovo, Bus station
arr. 22:00
67.7 km
Donji Milanovac - Kladovo timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
09:40 11:00 (01:20)
StariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 09:40
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
3.4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 09:52
dep. 09:52
8.3 km
Golubinje
arr. 09:58
dep. 09:58
14.8 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:00
dep. 10:00
17 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:03
dep. 10:03
20.1 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:22
dep. 10:22
35.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:23
dep. 10:23
36.1 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:28
dep. 10:28
40.1 km
Tekija kod Kladova
arr. 10:32
dep. 10:32
44.8 km
Novi Sip
arr. 10:45
dep. 10:45
59.5 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
60.2 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
60.9 km
Kladusnica
arr. 10:50
dep. 10:50
63.3 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:54
dep. 10:54
66.1 km
Kladovo, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
67 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:00
67.7 km
16:40 18:00 (01:20)
StariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 16:40
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
3.4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 16:52
dep. 16:52
8.3 km
Golubinje
arr. 16:58
dep. 16:58
14.8 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:03
dep. 17:03
20.1 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 17:22
dep. 17:22
35.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
36.1 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 17:28
dep. 17:28
40.1 km
Tekija kod Kladova
arr. 17:32
dep. 17:32
44.8 km
Novi Sip
arr. 17:45
dep. 17:45
59.5 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
60.2 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 17:47
dep. 17:47
60.9 km
Kladusnica
arr. 17:50
dep. 17:50
63.3 km
Kladovo, Pemci
arr. 17:54
dep. 17:54
66.1 km
Kladovo, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
67 km
Kladovo, Bus station
arr. 18:00
67.7 km
18:59 20:15 (01:16)
StariBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 18:59
Donji Milanovac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 19:13
dep. 19:13
10 km
Golubinje
arr. 19:16
dep. 19:16
15 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 19:21
dep. 19:21
22 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 19:38
dep. 19:38
39 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 19:40
dep. 19:40
40 km
Tekija kod Kladova
arr. 19:48
dep. 19:48
48 km
Novi Sip
arr. 20:00
dep. 20:00
60 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
65 km
Kladusnica
arr. 20:08
dep. 20:08
68 km
Kladovo, Bus station
arr. 20:15
71 km
20:40 22:00 (01:20)
StariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Milanovac, Stari
dep. 20:40
Donji Milanovac, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
3.4 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 20:52
dep. 20:52
8.3 km
Golubinje
arr. 20:58
dep. 20:58
14.8 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 21:00
dep. 21:00
17 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 21:03
dep. 21:03
20.1 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 21:22
dep. 21:22
35.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 21:23
dep. 21:23
36.1 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 21:28
dep. 21:28
40.1 km
Tekija kod Kladova
arr. 21:32
dep. 21:32
44.8 km
Novi Sip
arr. 21:45
dep. 21:45
59.5 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 21:46
dep. 21:46
60.2 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 21:47
dep. 21:47
60.9 km
Kladusnica
arr. 21:50
dep. 21:50
63.3 km
Kladovo, Pemci
arr. 21:54
dep. 21:54
66.1 km
Kladovo, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
67 km
Kladovo, Bus station
arr. 22:00
67.7 km

Naselja Donji Milanovac i Kladovo su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 16min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Milanovac je u 09:40 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Donji Milanovac - Kladovo iznosi od 4,65 EUR do 4,65 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.