Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Dusnik - Gadzin Han timetable

monday, 14.10.2019.
05:20 05:49 (00:29)
ElidZateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 05:20
Donji Dusnik
arr. 05:21
dep. 05:21
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
3.5 km
Krastavce
arr. 05:29
dep. 05:29
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
10.6 km
Marina Kutina
arr. 05:40
dep. 05:40
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:43
dep. 05:43
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
16 km
05:21 05:49 (00:28)
ElidZateks
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 05:21
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
3.5 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
10.6 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
16 km
06:10 06:44 (00:34)
Zateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik
dep. 06:10
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:15
dep. 06:15
1.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:18
dep. 06:18
3.2 km
Krastavce
arr. 06:22
dep. 06:22
5.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
6.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
10.3 km
Marina Kutina
arr. 06:33
dep. 06:33
11.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:38
dep. 06:38
13.6 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
15.2 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:44
15.7 km
06:32 07:04 (00:32)
ElidZateks
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 06:32
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
10.6 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
16 km
08:30 09:04 (00:34)
ElidZateks
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 08:30
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
3.5 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
10.6 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
16 km
11:00 11:34 (00:34)
ElidZateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 11:00
Donji Dusnik
arr. 11:01
dep. 11:01
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 11:06
dep. 11:06
3.5 km
Krastavce
arr. 11:09
dep. 11:09
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
10.6 km
Marina Kutina
arr. 11:20
dep. 11:20
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
16 km
12:12 12:49 (00:37)
ElidZateks
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 12:12
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
3.5 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
10.6 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
16 km
13:32 14:04 (00:32)
ElidZateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 13:32
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
10.6 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
16 km
14:34 15:06 (00:32)
ElidZateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 14:34
Donji Dusnik
arr. 14:35
dep. 14:35
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Krastavce
arr. 14:43
dep. 14:43
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 14:46
dep. 14:46
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
10.6 km
Marina Kutina
arr. 14:54
dep. 14:54
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:59
dep. 15:02
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:05
dep. 15:05
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:06
16 km
15:20 15:54 (00:34)
ElidZateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 15:20
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
10.6 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
16 km
17:17 17:54 (00:37)
ElidZateks
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 17:17
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
3.5 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
10.6 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
16 km
18:40 19:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik
dep. 18:40
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:42
dep. 18:42
0.6 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
1.7 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:46
dep. 18:46
3.2 km
Krastavce
arr. 18:48
dep. 18:48
4.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
6.7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
10.3 km
Marina Kutina
arr. 18:56
dep. 18:56
11.3 km
Marina Kutina, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
11.7 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
12.7 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:02
dep. 19:02
13.6 km
Gadzin Han
arr. 19:05
14.5 km
20:30 21:04 (00:34)
ElidZateks
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Dusnik, Elid
dep. 20:30
Donji Dusnik
arr. 20:31
dep. 20:31
0.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
0.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 20:36
dep. 20:36
3.5 km
Krastavce
arr. 20:39
dep. 20:39
5.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
7 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
10.6 km
Marina Kutina
arr. 20:50
dep. 20:50
11.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
13 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
13.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
14.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 21:03
dep. 21:03
15.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 21:04
16 km

Naselja Donji Dusnik i Gadzin Han su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Dusnik je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.