Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Drenovac - Nis timetable

tuesday, 22.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km
Donji Drenovac - Nis timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km
Donji Drenovac - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km
Donji Drenovac - Nis timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km
Donji Drenovac - Nis timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km
Donji Drenovac - Nis timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km
Donji Drenovac - Nis timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
14:55 16:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Drenovac
dep. 14:55
Gornji Drenovac
arr. 15:00
dep. 15:00
2.6 km
Gornje Crnatovo
arr. 15:05
dep. 15:05
5.5 km
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
9.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
10.5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
12.3 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
15.7 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
19.7 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
23.7 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
29.4 km
arr. 15:53
dep. 15:53
30.4 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
31.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
32.7 km

Naselja Donji Drenovac i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Drenovac je u 14:55 h, dok je poslednji polazak u 14:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.