Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable

saturday, 20.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km
Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km
Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km
Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km
Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km
Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km
Donji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
13:30 14:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Branetici
dep. 13:30
Donji Branetici, Polje
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Sinosevici
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Klaticevo, Cigla
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Klaticevo
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:07
dep. 14:07
11 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:20
17 km

Naselja Donji Branetici i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Branetici je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.