Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Adrovac - Aleksinac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:17 05:30 (00:13)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 05:17
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:18
dep. 05:18
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:19
dep. 05:19
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:20
dep. 05:20
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:21
dep. 05:21
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:23
dep. 05:23
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:28
dep. 05:28
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:30
7.5 km
05:19 05:48 (00:29)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 05:19
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
1.2 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:23
dep. 05:23
1.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:24
dep. 05:24
2.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
3.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
3.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
4.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
6.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
6.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
7.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
8.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
8.7 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
9.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
10.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
11.3 km
06:32 06:45 (00:13)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 06:32
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:34
dep. 06:34
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:35
dep. 06:35
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:43
dep. 06:43
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:45
7.5 km
07:35 08:08 (00:33)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 07:35
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
1.2 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
1.5 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:39
dep. 07:39
1.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:40
dep. 07:40
2.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
3.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:44
dep. 07:44
3.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:46
dep. 07:46
4.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:49
dep. 07:49
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
6.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
6.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
7.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
8.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
8.7 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
9.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
10.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
11.3 km
15:23 15:35 (00:12)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 15:23
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:25
dep. 15:25
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:26
dep. 15:26
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:27
dep. 15:27
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:29
dep. 15:29
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:33
dep. 15:33
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:35
7.5 km
17:07 17:20 (00:13)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 17:07
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 17:09
dep. 17:09
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 17:10
dep. 17:10
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 17:11
dep. 17:11
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 17:13
dep. 17:13
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:18
dep. 17:18
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
7.5 km
Donji Adrovac - Aleksinac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:18 05:30 (00:12)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 05:18
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:20
dep. 05:20
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:21
dep. 05:21
1.7 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:22
dep. 05:22
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:23
dep. 05:23
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:28
dep. 05:28
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 05:30
7.5 km
06:32 06:45 (00:13)
DP Fagem - Blokara
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 06:32
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:34
dep. 06:34
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:35
dep. 06:35
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:38
dep. 06:38
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:43
dep. 06:43
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:45
7.5 km

Naselja Donji Adrovac i Aleksinac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Adrovac je u 05:17 h, dok je poslednji polazak u 17:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.