Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donji Adrovac - Aleksinac timetable

friday, 15.11.2019.
05:19 05:48 (00:29)
DP Fagem - BlokaraEI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 05:19
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
1.2 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:23
dep. 05:23
1.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:24
dep. 05:24
2.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
3.2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
3.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
4.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
5.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
6.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
6.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
7.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
8.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
8.7 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:44
dep. 05:44
9.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
10.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
11.3 km
06:23 06:35 (00:12)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 06:23
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:25
dep. 06:25
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
1.7 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:28
dep. 06:28
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:33
dep. 06:33
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:35
7.5 km
06:28 06:40 (00:12)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 06:28
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:29
dep. 06:29
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:30
dep. 06:30
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:32
dep. 06:32
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:33
dep. 06:33
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:38
dep. 06:38
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
7.5 km
07:36 07:56 (00:20)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 07:36
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
0.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:39
dep. 07:39
0.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:41
dep. 07:41
1.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
1.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
2.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
3.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
5.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:56
7 km
08:09 08:30 (00:21)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 08:09
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:11
dep. 08:11
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:12
dep. 08:12
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:13
dep. 08:13
1.7 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:14
dep. 08:14
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:16
dep. 08:16
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:20
dep. 08:20
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:24
dep. 08:24
4.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
5.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
7.6 km
12:34 12:50 (00:16)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 12:34
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 12:36
dep. 12:36
0.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 12:38
dep. 12:38
1.2 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 12:39
dep. 12:39
1.8 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:41
dep. 12:41
2.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:44
dep. 12:44
3.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
7 km
12:38 12:50 (00:12)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 12:38
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 12:39
dep. 12:39
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 12:40
dep. 12:40
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 12:41
dep. 12:41
1.7 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 12:42
dep. 12:42
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:43
dep. 12:43
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:45
dep. 12:45
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:48
dep. 12:48
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
7.5 km
14:26 14:40 (00:14)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 14:26
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:28
dep. 14:28
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:32
dep. 14:32
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
7.5 km
15:28 15:40 (00:12)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 15:28
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 15:30
dep. 15:30
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 15:31
dep. 15:31
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 15:32
dep. 15:32
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 15:33
dep. 15:33
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:38
dep. 15:38
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:40
7.5 km
17:48 18:00 (00:12)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 17:48
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 17:50
dep. 17:50
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 17:51
dep. 17:51
1.7 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 17:52
dep. 17:52
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 17:53
dep. 17:53
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:58
dep. 17:58
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
7.5 km
19:33 19:50 (00:17)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 19:33
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 19:35
dep. 19:35
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 19:39
dep. 19:39
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:46
dep. 19:46
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:50
7.5 km
21:38 21:50 (00:12)
DP Fagem - BlokaraBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
dep. 21:38
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 21:39
dep. 21:39
1 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 21:40
dep. 21:40
1.2 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 21:41
dep. 21:41
1.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 21:43
dep. 21:43
2.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 21:44
dep. 21:44
3.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 21:45
dep. 21:45
4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:48
dep. 21:48
5.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:50
7.5 km

Naselja Donji Adrovac i Aleksinac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donji Adrovac je u 05:19 h, dok je poslednji polazak u 21:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.