Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donje Crniljevo - Koceljeva timetable

friday, 05.03.2021.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 05:35
Galovic, Galovic
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Gradojevic
arr. 05:39
dep. 05:39
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Cukovine, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Cukovine, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:00
22 km
06:50 07:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 06:50
Galovic, Galovic
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Gradojevic
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Cukovine, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Cukovine, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:25
22 km
11:50 12:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 11:50
Galovic, Galovic
arr. 11:57
dep. 11:57
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Gradojevic
arr. 11:59
dep. 11:59
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Cukovine, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
7 km
Cukovine, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 12:04
dep. 12:04
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 12:06
dep. 12:06
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 12:08
dep. 12:08
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 12:12
dep. 12:12
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 12:16
dep. 12:16
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:20
22 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 13:00
Galovic, Galovic
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Gradojevic, Komino brdo
arr. 13:08
dep. 13:08
4.6 km
Gradojevic, Prodavnica
arr. 13:09
dep. 13:09
5.3 km
Gradojevic, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
8.4 km
Cukovine, Senica p.
arr. 13:17
dep. 13:17
11.3 km
Cukovine, P.
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Cukovine, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 13:28
dep. 13:28
16.5 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 13:40
dep. 13:40
25 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
28 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 15:00
Galovic, Galovic
arr. 15:07
dep. 15:07
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gradojevic
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Cukovine, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Cukovine, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 15:18
dep. 15:18
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 15:22
dep. 15:22
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 15:26
dep. 15:26
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 15:30
22 km
Donje Crniljevo - Koceljeva timetable
Departures on: sunday, 07.03.2021.
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 17:15
Galovic, Galovic
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 17:23
dep. 17:23
3 km
Gradojevic
arr. 17:24
dep. 17:24
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Cukovine, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
7 km
Cukovine, 1
arr. 17:28
dep. 17:28
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 17:29
dep. 17:29
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 17:33
dep. 17:33
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 17:37
dep. 17:37
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 17:41
dep. 17:41
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:45
22 km
Donje Crniljevo - Koceljeva timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 05:35
Galovic, Galovic
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Gradojevic
arr. 05:39
dep. 05:39
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Cukovine, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Cukovine, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 06:00
22 km
06:50 07:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 06:50
Galovic, Galovic
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Gradojevic
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Cukovine, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Cukovine, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:25
22 km
11:50 12:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 11:50
Galovic, Galovic
arr. 11:57
dep. 11:57
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Gradojevic
arr. 11:59
dep. 11:59
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Cukovine, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
7 km
Cukovine, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 12:04
dep. 12:04
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 12:06
dep. 12:06
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 12:08
dep. 12:08
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 12:12
dep. 12:12
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 12:16
dep. 12:16
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:20
22 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 13:00
Galovic, Galovic
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Gradojevic, Komino brdo
arr. 13:08
dep. 13:08
4.6 km
Gradojevic, Prodavnica
arr. 13:09
dep. 13:09
5.3 km
Gradojevic, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
8.4 km
Cukovine, Senica p.
arr. 13:17
dep. 13:17
11.3 km
Cukovine, P.
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Cukovine, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 13:28
dep. 13:28
16.5 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 13:34
dep. 13:34
21 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 13:40
dep. 13:40
25 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:45
28 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.03.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donje Crniljevo
dep. 15:00
Galovic, Galovic
arr. 15:07
dep. 15:07
2 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gradojevic
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Cukovine, Z. voce
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Cukovine, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Cukovine, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
8 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 15:18
dep. 15:18
12 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 15:22
dep. 15:22
15 km
Subotica kod Koceljeve
arr. 15:26
dep. 15:26
19 km
Koceljeva, Bus station
arr. 15:30
22 km

Naselja Donje Crniljevo i Koceljeva su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donje Crniljevo je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.