Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Konjusa - Prokuplje timetable

friday, 22.11.2019.
06:08 06:45 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 06:08
Gojinovac
arr. 06:10
dep. 06:10
0.9 km
Prekadin
arr. 06:13
dep. 06:13
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 06:22
dep. 06:22
10.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:20
dep. 06:20
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 06:24
dep. 06:24
11.1 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 06:25
dep. 06:25
11.8 km
Gubetin
arr. 06:27
dep. 06:27
12.6 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 06:32
dep. 06:32
14.9 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 06:34
dep. 06:34
15.8 km
Prokuplje, Draganja
arr. 06:36
dep. 06:36
16.9 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 06:38
dep. 06:38
17.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 06:39
dep. 06:39
18.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:40
dep. 06:40
18.5 km
Prokuplje, OS "Ratko Pavlovic - Cicko"
arr. 06:42
dep. 06:42
19.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:45
19.9 km
13:10 13:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 13:10
Gojinovac
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Prekadin
arr. 13:15
dep. 13:15
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 13:17
dep. 13:17
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
6.4 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 13:22
dep. 13:22
7.7 km
Gubetin
arr. 13:24
dep. 13:24
8.5 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 13:29
dep. 13:29
10.8 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 13:31
dep. 13:31
11.7 km
Prokuplje, Draganja
arr. 13:33
dep. 13:33
12.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 13:35
dep. 13:35
13.2 km
Prokuplje, FOM
arr. 13:36
dep. 13:36
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:37
dep. 13:37
14.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
15.7 km
16:05 16:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 16:05
Gojinovac
arr. 16:09
dep. 16:09
0.9 km
Prekadin
arr. 16:13
dep. 16:13
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 16:17
dep. 16:17
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 16:19
dep. 16:19
6.4 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 16:21
dep. 16:21
7.7 km
Gubetin
arr. 16:23
dep. 16:23
8.5 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
10.8 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 16:31
dep. 16:31
11.7 km
Prokuplje, Draganja
arr. 16:33
dep. 16:33
12.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 16:35
dep. 16:35
13.2 km
Prokuplje, FOM
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
14.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:40
15.7 km
Donja Konjusa - Prokuplje timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
16:05 16:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 16:05
Gojinovac
arr. 16:09
dep. 16:09
0.9 km
Prekadin
arr. 16:13
dep. 16:13
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 16:17
dep. 16:17
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 16:19
dep. 16:19
6.4 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 16:21
dep. 16:21
7.7 km
Gubetin
arr. 16:23
dep. 16:23
8.5 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
10.8 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 16:31
dep. 16:31
11.7 km
Prokuplje, Draganja
arr. 16:33
dep. 16:33
12.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 16:35
dep. 16:35
13.2 km
Prokuplje, FOM
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
14.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:40
15.7 km
Donja Konjusa - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
06:08 06:45 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 06:08
Gojinovac
arr. 06:10
dep. 06:10
0.9 km
Prekadin
arr. 06:13
dep. 06:13
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 06:15
dep. 06:15
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 06:22
dep. 06:22
10.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:20
dep. 06:20
8.7 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 06:24
dep. 06:24
11.1 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 06:25
dep. 06:25
11.8 km
Gubetin
arr. 06:27
dep. 06:27
12.6 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 06:32
dep. 06:32
14.9 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 06:34
dep. 06:34
15.8 km
Prokuplje, Draganja
arr. 06:36
dep. 06:36
16.9 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 06:38
dep. 06:38
17.4 km
Prokuplje, FOM
arr. 06:39
dep. 06:39
18.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:40
dep. 06:40
18.5 km
Prokuplje, OS "Ratko Pavlovic - Cicko"
arr. 06:42
dep. 06:42
19.2 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:45
19.9 km
13:10 13:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 13:10
Gojinovac
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Prekadin
arr. 13:15
dep. 13:15
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 13:17
dep. 13:17
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 13:19
dep. 13:19
6.4 km
Donja Toponica kod Prokuplja, Rasevica
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 13:22
dep. 13:22
7.7 km
Gubetin
arr. 13:24
dep. 13:24
8.5 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 13:29
dep. 13:29
10.8 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 13:31
dep. 13:31
11.7 km
Prokuplje, Draganja
arr. 13:33
dep. 13:33
12.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 13:35
dep. 13:35
13.2 km
Prokuplje, FOM
arr. 13:36
dep. 13:36
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:37
dep. 13:37
14.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:40
15.7 km
16:05 16:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Konjusa
dep. 16:05
Gojinovac
arr. 16:09
dep. 16:09
0.9 km
Prekadin
arr. 16:13
dep. 16:13
2.8 km
Smrdan kod Prokuplja
arr. 16:17
dep. 16:17
4.6 km
Donja Toponica kod Prokuplja
arr. 16:19
dep. 16:19
6.4 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Gubetin, Kuveljici
arr. 16:21
dep. 16:21
7.7 km
Gubetin
arr. 16:23
dep. 16:23
8.5 km
Cukovac kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
10.8 km
Bela Voda kod Prokuplja
arr. 16:31
dep. 16:31
11.7 km
Prokuplje, Draganja
arr. 16:33
dep. 16:33
12.7 km
Prokuplje, Draganja ul.
arr. 16:35
dep. 16:35
13.2 km
Prokuplje, FOM
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:37
dep. 16:37
14.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:40
15.7 km

Naselja Donja Konjusa i Prokuplje su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Konjusa je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 16:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.