Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Donja Bresnica - Koncic timetable

monday, 21.10.2019.
05:10 05:25 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 05:10
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 05:12
dep. 05:12
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 05:13
dep. 05:13
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 05:14
dep. 05:14
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 05:16
dep. 05:16
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 05:17
dep. 05:17
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 05:19
dep. 05:19
6.5 km
Krnji Grad
arr. 05:21
dep. 05:21
7.3 km
Prekopuce
arr. 05:23
dep. 05:23
9 km
Koncic, Intersection
arr. 05:25
10.7 km
13:26 13:41 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 13:26
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
7.3 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
10.7 km
13:26 13:41 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 13:26
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
7.3 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
10.7 km
16:06 16:21 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 16:06
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
7.3 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
10.7 km
16:06 16:21 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 16:06
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
7.3 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
10.7 km
Donja Bresnica - Koncic timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:10 05:25 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 05:10
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 05:12
dep. 05:12
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 05:13
dep. 05:13
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 05:14
dep. 05:14
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 05:15
dep. 05:15
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 05:16
dep. 05:16
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 05:17
dep. 05:17
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 05:19
dep. 05:19
6.5 km
Krnji Grad
arr. 05:21
dep. 05:21
7.3 km
Prekopuce
arr. 05:23
dep. 05:23
9 km
Koncic, Intersection
arr. 05:25
10.7 km
13:26 13:41 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 13:26
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
7.3 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
10.7 km
13:26 13:41 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 13:26
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 13:31
dep. 13:31
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 13:32
dep. 13:32
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Krnji Grad
arr. 13:37
dep. 13:37
7.3 km
Prekopuce
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Koncic, Intersection
arr. 13:41
10.7 km
16:06 16:21 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 16:06
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
7.3 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
10.7 km
16:06 16:21 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Donja Bresnica
dep. 16:06
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
1.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
2.5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 16:10
dep. 16:10
3.3 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 16:11
dep. 16:11
4.1 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
5.7 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 16:15
dep. 16:15
6.5 km
Krnji Grad
arr. 16:17
dep. 16:17
7.3 km
Prekopuce
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Koncic, Intersection
arr. 16:21
10.7 km

Naselja Donja Bresnica i Koncic su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Donja Bresnica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 16:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.