Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dolac kod Bele Palanke - Nis timetable

sunday, 23.02.2020.
05:16 06:00 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 05:16
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 05:19
dep. 05:19
2.1 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 05:22
dep. 05:22
5.2 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 05:28
dep. 05:28
10.8 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:30
dep. 05:30
12.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
15.9 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:35
dep. 05:35
17.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
22.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:42
dep. 05:42
23.7 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
26.3 km
Nis, Cele kula
arr. 05:48
dep. 05:48
28.4 km
arr. 05:52
dep. 05:52
29.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
32.1 km
06:15 06:50 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 06:15
Prosek, Magistrala
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
19 km
Nis, EI
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Nis, Cele kula
arr. 06:44
dep. 06:44
25 km
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
29 km
08:16 08:55 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 08:16
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
5 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:25
dep. 08:25
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
25 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
26 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
28 km
arr. 08:51
dep. 08:51
30 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
32 km
08:46 09:30 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 08:46
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:48
dep. 08:48
1.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:49
dep. 08:49
2.1 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:52
dep. 08:52
5.2 km
Ostrovica kod Nisa, Naselje
arr. 08:56
dep. 08:56
9 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:58
dep. 08:58
10.8 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:00
dep. 09:00
12.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:03
dep. 09:03
15.9 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:05
dep. 09:05
17.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
22.4 km
arr. 09:22
dep. 09:22
29.8 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
32.1 km
09:00 10:09 (01:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
dep. 09:00
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:05
dep. 09:06
2 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
11 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
17 km
Prosek, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:42
20 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
24 km
arr. 09:56
dep. 09:57
29 km
arr. 10:03
dep. 10:04
34 km
arr. 10:09
36 km
11:01 11:40 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 11:01
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
5 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
25 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
26 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
28 km
arr. 11:36
dep. 11:36
30 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
32 km
11:50 12:20 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 11:50
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
19 km
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
29 km
13:20 14:00 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 13:20
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
0.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
10 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
25 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
26 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
28 km
arr. 13:55
dep. 13:55
30 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
32 km
13:28 14:44 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
dep. 13:28
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:33
dep. 13:34
2 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:52
11 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
17 km
Prosek, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
20 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:24
24 km
arr. 14:31
dep. 14:32
29 km
arr. 14:38
dep. 14:39
34 km
arr. 14:44
36 km
14:28 15:05 (00:37)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 14:28
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:30
dep. 14:30
1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
14 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
23 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
26 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
28 km
arr. 15:00
dep. 15:00
30 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
32 km
15:26 16:10 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 15:26
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
1.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
2.1 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
5.2 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
8.3 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
10.8 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
12.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
15.9 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
17.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
22.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
23.7 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
26.3 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
28.4 km
arr. 16:02
dep. 16:02
29.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
32.1 km
16:16 17:00 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 16:16
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:17
dep. 16:17
1.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:18
dep. 16:18
1.9 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:19
dep. 16:19
2.5 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:22
dep. 16:22
5.3 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
9.4 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:28
dep. 16:28
11 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
14.8 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
dep. 16:33
15.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
17.5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
22.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:42
dep. 16:42
23.6 km
Nis, EI
arr. 16:45
dep. 16:45
26.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:48
dep. 16:48
28.2 km
arr. 16:52
dep. 16:52
29.5 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
32 km
17:06 17:50 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 17:06
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:07
dep. 17:07
1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:09
dep. 17:09
2.1 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:12
dep. 17:12
5.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
9 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 17:18
dep. 17:18
10.8 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:20
dep. 17:20
12.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
15.9 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
17.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
22.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
23.7 km
Nis, EI
arr. 17:35
dep. 17:35
26.3 km
Nis, Cele kula
arr. 17:38
dep. 17:38
28.4 km
arr. 17:42
dep. 17:42
29.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
32.1 km
17:41 18:20 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 17:41
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:42
dep. 17:42
0.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:43
dep. 17:43
1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
9 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
26 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
28 km
arr. 18:16
dep. 18:16
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
32 km
17:50 18:58 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
dep. 17:50
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:55
dep. 17:56
2 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
11 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
17 km
Prosek, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:32
20 km
Niska Banja, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
24 km
arr. 18:46
dep. 18:47
29 km
arr. 18:52
dep. 18:53
34 km
arr. 18:58
36 km
18:16 18:55 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 18:16
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
14 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
25 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
26 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
28 km
arr. 18:51
dep. 18:51
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
32 km
18:50 19:30 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 13.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 18:50
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:10
dep. 19:10
12 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
16 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
19 km
arr. 19:25
dep. 19:25
25 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
29 km
19:58 20:42 (00:44)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 19:58
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:59
dep. 19:59
1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 20:00
dep. 20:00
1.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
2.1 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
5.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:08
dep. 20:08
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
15.9 km
Prosek, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
17.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:22
dep. 20:22
22.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
23.7 km
Nis, EI
arr. 20:27
dep. 20:27
26.3 km
Nis, Cele kula
arr. 20:30
dep. 20:30
28.4 km
arr. 20:34
dep. 20:34
29.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:42
32.1 km
20:43 21:25 (00:42)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Center
dep. 20:43
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
2 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
5 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
14 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
17 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
22 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
25 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
26 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
28 km
arr. 21:20
dep. 21:20
30 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
32 km
22:04 23:13 (01:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
dep. 22:04
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 22:09
dep. 22:10
2 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 22:27
dep. 22:28
11 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
17 km
Prosek, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
20 km
Niska Banja, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:53
24 km
arr. 23:00
dep. 23:01
29 km
arr. 23:07
dep. 23:08
34 km
arr. 23:13
36 km

Naselja Dolac kod Bele Palanke i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dolac kod Bele Palanke je u 05:16 h, dok je poslednji polazak u 22:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.