Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dobrotin kod Leskovca - Tulovo timetable

thursday, 20.02.2020.
04:30 04:50 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca
dep. 04:30
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 04:32
dep. 04:32
1 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Zagruzane
arr. 04:41
dep. 04:41
5 km
Zoljevo
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Tulovo
arr. 04:50
8 km
05:10 05:35 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca
dep. 05:10
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
1 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 05:20
dep. 05:20
2 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Zagruzane
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Zoljevo
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Tulovo
arr. 05:35
8 km
09:26 09:40 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 09:26
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Zagruzane
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Zoljevo
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Tulovo
arr. 09:40
7 km
11:40 12:00 (00:20)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 11:40
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Zagruzane
arr. 11:53
dep. 11:53
4 km
Zoljevo
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Tulovo
arr. 12:00
7 km
12:30 12:45 (00:15)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca
dep. 12:30
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Zagruzane
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Zoljevo
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Tulovo
arr. 12:45
8 km
12:33 12:45 (00:12)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 12:33
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:38
dep. 12:38
2 km
Zagruzane
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Zoljevo
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Tulovo
arr. 12:45
7 km
14:51 15:05 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 14:51
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Zagruzane
arr. 15:00
dep. 15:00
4 km
Zoljevo
arr. 15:03
dep. 15:03
5 km
Tulovo
arr. 15:05
7 km
16:46 17:00 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 16:46
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:50
dep. 16:50
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Zagruzane
arr. 16:55
dep. 16:55
4 km
Zoljevo
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Tulovo
arr. 17:00
7 km
19:36 19:50 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 19:36
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:40
dep. 19:40
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Zagruzane
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Zoljevo
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Tulovo
arr. 19:50
7 km
22:45 23:00 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 22:45
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 22:50
dep. 22:50
1 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 22:53
dep. 22:53
2 km
Zagruzane
arr. 22:55
dep. 22:55
4 km
Zoljevo
arr. 22:58
dep. 22:58
5 km
Tulovo
arr. 23:00
7 km

Naselja Dobrotin kod Leskovca i Tulovo su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dobrotin kod Leskovca je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.