Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Dobrotin kod Leskovca - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
04:55 05:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca
dep. 04:55
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
6.5 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 05:09
dep. 05:09
7 km
Gornji Bunibrod
arr. 05:11
dep. 05:11
8 km
Donji Bunibrod
arr. 05:13
dep. 05:13
9 km
Badince
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:20
dep. 05:20
14 km
Leskovac, Proleter
arr. 05:22
dep. 05:22
15 km
Leskovac, Gurman
arr. 05:23
dep. 05:23
15.5 km
Leskovac, Rakic
arr. 05:24
dep. 05:24
16 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:25
dep. 05:25
16.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
17 km
05:55 06:30 (00:35)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 05:55
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Donji Bunibrod
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Badince
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Leskovac, Gurman
arr. 06:20
dep. 06:20
12.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 06:23
dep. 06:23
13 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
13.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:28
dep. 06:28
13.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
15 km
07:18 07:50 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 07:18
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Donji Bunibrod
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Badince
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 07:37
dep. 07:37
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:42
dep. 07:42
12.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 07:44
dep. 07:44
13 km
Leskovac, Bolnica
arr. 07:45
dep. 07:45
13.3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
15 km
09:08 09:35 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 09:08
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:20
dep. 09:20
5 km
Donji Bunibrod
arr. 09:22
dep. 09:22
6 km
Badince
arr. 09:24
dep. 09:24
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:28
dep. 09:28
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:29
dep. 09:29
12 km
Leskovac, Gurman
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
14 km
10:03 10:35 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 10:03
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 10:14
dep. 10:14
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 10:16
dep. 10:16
5 km
Donji Bunibrod
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Badince
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 10:27
dep. 10:27
12 km
Leskovac, Gurman
arr. 10:30
dep. 10:30
12.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:35
15 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca
dep. 11:00
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
3 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:10
dep. 11:10
2 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
6 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 11:22
dep. 11:22
7.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 11:25
dep. 11:25
8 km
Donji Bunibrod
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Badince
arr. 11:29
dep. 11:29
10 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:34
dep. 11:34
14 km
Leskovac, Proleter
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Leskovac, Gurman
arr. 11:38
dep. 11:38
16 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
17 km
12:13 13:00 (00:47)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 12:13
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:24
dep. 12:24
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Donji Bunibrod
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Badince
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 12:35
dep. 12:35
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:37
dep. 12:37
12 km
Leskovac, Gurman
arr. 12:40
dep. 12:40
12.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:45
dep. 12:45
13.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:47
dep. 12:47
13.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
15 km
13:03 13:40 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 13:03
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:16
dep. 13:16
5 km
Donji Bunibrod
arr. 13:18
dep. 13:18
6 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:27
dep. 13:27
12 km
Leskovac, Gurman
arr. 13:30
dep. 13:30
12.5 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
15 km
15:18 15:50 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 15:18
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Donji Bunibrod
arr. 15:33
dep. 15:33
6 km
Badince
arr. 15:35
dep. 15:35
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
15 km
17:13 17:45 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
dep. 17:13
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 17:24
dep. 17:24
4.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 17:26
dep. 17:26
5 km
Donji Bunibrod
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Badince
arr. 17:30
dep. 17:30
7 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
15 km

Naselja Dobrotin kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Dobrotin kod Leskovca je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 17:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.